Szerinted mely magyar oldalakkal fedhetőek le igényeid

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2012. január 02..

  1. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    A következő topicot vitaindítónak szánom: szeretném kikérni a véleményeteket arról, hogy mely magyar torrent oldalakkal lehet teljes érdeklődés lefedést elérni egy átlag user számára, anélkül, hogy fölöslegesen halmoznánk az oldalak számát, megosztva ezzel a felhasználóbázist!

    A saját véleményem, hogy mindenkinek szüksége van egy általános, vegyes trackerre, ezek közül a legjobb az, ahol a legtöbben vannak, a leggyorsabbak, a legtöbb torrenttel. Minek is két ilyen oldal? Az egyiket úgyis preferálni fogjuk.
    Ezen felül az embernek lehet érdeklődési köre, amelyhez passzol egy kiegészítő szakosodott oldal? Gondolok itt a műszaki beállítottságúakra, a könyvmolyokra, a sorozatkedvelőkre vagy a zenemániákusokra. A vegyes oldalakon sok tartalom van fenn, de egy igazán nagy megszállott azoknál a tartalmaknál mélyebbre szeret menni, ami már csak rétegízlésnek számít és kevésbé populáris.
    Végezetül, mindenkinek van egy kisebb vagy nagyobb e-penis méretnövelési célja, tehát nem bírja megállni, hogy ne akarjon bekerülni, az adott ország legelitebbnek számító trackerére.

    Magyar helyzetre levetítve az én lefedő halmazom a következő lenne:
    nCore, MTT, TVStore, BitHUmen. Minden más oldallal romlana a kihasználtsági mutatóm.

    Ti hogy látjátok a helyzetet?
     
  2. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    #1 Szerinted mely magyar oldalakkal fedhetőek le igényeid

    Szeretnék erről itt az oldalon egy nagyobb hangvételű saját cikket megjelentetni, így fontos, hogy lássam, mi is a véleményetek a trackerek számának csökkentéséről és centralizásáról!
     
  3. Drakula /

    Csatlakozott:
    2011. június 25.
    Hozzászólások:
    464
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    uP

    Természetes szelekció, Darwin szerint normális. :tef293:
     
  4. Seria.Killer / Guest

    vélemény a trackerekről

    Először is. A Bit-book megszűnése nagy kár, hiszen ez egy szakosodott oldal volt. Az, hogy a heroBIT is megszűnt, engem nem érintett igazából érzékenyen, hiszen nemrég alakult, csak 1 oldal volt a sok kicsi közül.
    A Bit-tos megszűnésével szintén 1 gonddal kevesebb lett. Mostmár csak a nagyobb oldalakkal foglalkozom, hogy ezeken jó arányaim legyenek, főleg azokkal az oldalakkal, amelynek meghívóit innen a fórumozóktól kaptam, cseréltem. Az én igényeimet részben fedi le az 1st, Bithorlo, Carpathians,
    Dark-angel, Ztracker, BeLoad, Diablo. Ha nCore-m is lenne akkor 100 %-ban fedhetőek lennének az igényeim. Így 80 %. :tef293:
     
  5. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Én nagyon sok oldalt

    Én nagyon sok oldalt használok! Szám szerint 28-at! Általában csak Xvid-es filmeket töltök esetleg pc-re játékot. Zenét azért nem Torrentoldalról töltök, mert azt minek seed-em azt bárhonan le lehet tölteni és még csak visszatöltögetni se kell! Bármit tölteni akarok első dolgom az ncore-on keresni! Mindent meg lehet találni! Régi torrenteknél is van seed ami nagyon fontos. De a lényeg a seed-kötelezetség és ezért töltök onnan mindent általában! Nincs arány! Ha régi torrentet töltök nem kell az arányt lesni és hetekig tartogatni. Kivárom a 48 órát és ennyi! Persze ncore mellé kell még egypár oldal, hisz soha nem lehet tudni. Nagyon sok oldalon a közöség és a játékok miatt vagyok fennt! De szivesen szoktam feltölteni is. De nem aránytartás miatt! Szerintem azért a top 10 oldalon érdemes azért fennt lenni! Én is egy két oldaltól megválok majd de 20 kedvencem maradni fog mindenféleképpen! "Persze ki tudja mennyi oldal zár be idén" Az én top 10-em:ncore, Bithorlo, Beload, qbit, Diablo, First, Dark-Angel, Bigtorrent, Insane, (Bithumen)
    Szerintem ezekre mindenféle képpen érdemes időt szánni!
     
  6. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Nehéz

    Nehéz erre választ adni főleg nekem.Tugyátok hogy az én életem ojan hogy dolgozok azt utána ráérek 30oldalal is foglalkozni.Normálisan átgondolva szerinten 2 oldal szükséges Ncore megmég amelyik elég nagy oldalis meg van rajt mozis verzio,ez lehet bitu beload bithorlo.Mertugye ha történik az nc vel valami jo ha fordulhatunk valahova.
     
  7. spam /

    Csatlakozott:
    2011. január 04.
    Hozzászólások:
    32
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    A hazai elektronikus

    A hazai elektronikus könyvpiac - nemléte - okán ebook-kal foglalkozó oldalak (kategorizált, igényes munkákra odafigyelő),
    és sorozatokkal foglalkozó oldalak képezik az érdeklődésem fő tárgyát. A sorozatos is csak azért, mert a hazai TV szolgáltatók mediaboxai alkalmatlanok arra, hogy nagyobb mennyiségű felvételt tároljanak, és évente 2x biztosan elveszik a tartalmuk - meghibásodás v frissítés után. Legalábbis ez a tapasztalat.

    A centralizáltság ellen az szól, hogy egyes kategóriák nem kapnak kellő figyelmet. Sok torrent oldalon jártam, és ritka az, ahol lehet lehetőség minőség szerinti szűrni (pl: a lemezről készített Xvid verziók nem különülnek el a "mozis" verzióktól, legfeljebb névben)

    Ugyanakkor megoldás lehetne, ha a felhasználók is korrigálhatnák egyes torrentek információit (döglött képek, elírt leírás, kategória, stb.), és moderátor által (v. elegendő felhasználói szavazat alapján) elfogadásra kerülhetnének.

    Az egyes területekre specializálódott trackeren kívül 1-2 általánost használok.
     
  8. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mely magyar oldalakkal fedhet?ek le az igényeim ?

    Mely magyar oldalakkal fedhet?ek le az igényeim ? Erre csak egy válaszom van az nCore a biztonság kedvéért bithorlo,carpathians,bithumen és a tvstore oldalakat is fenntartom attól való félelmembe ha valami történne az nCore oldallal legyen honnan letöltenem . Nem érdekelnek a kisebb oldalak , nem egy oldalra beregisztráltam de feleslegesen , ezek az oldalak ha kapnának 10 évet se érnének fel az általam felsorolt oldalak szintjére , ha esetleg összeolvadnának és lenne egy több 10 ezres felhasználói bázisuk na meg nagyjából ugyanannyi torrent is akkor esélyük lenne de így nem .
     
  9. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mely oldalak?

    Természetesen nCORE.
    Az tényleg minden igényt kielégít.. :love:
    De ahogy Atlantis is írta ,én is fenntartom még a Bithorlot,Bithu,Carpat,Beload,1st,és esetleg a TvStore,részint hogy ha esetleg tényleg valami lenne az NC-vel akkor sem maradjak oldal nélkül ,másrészt meg oly nehéz volt megszerezni ezeket az oldalakat,oly sok munkám van-volt-lesz bennük,hogy semmiképpen sem válnék meg egyiktől sem.
    De az nCORE tényleg minden igényt kielégít!!!!!... :tef318:
    És reméljük még nagyon sokáig így is lesz!.. :tef344:
     
  10. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    oldalak

    Számomra is az első az nCore!A második ill.a harmadik helyen a Beload ill.Bithorlo áll!De sűrűn járok fel Teracod,1st,Majomparádé-ra is!
    Szerintem ezeken az oldalakon minden fent van ami egy olyan felhasználonak kell,mint én!(persze biztos ami biztos van még 20 oldal,amit használok. :tef293: :tef161: )
     
  11. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    magyar oldalak

    nCore, Beload, Bithorlo. Így sorrenben. Ezeket használom és ennyi elég is. Természetesen vagyok több oldalon is, de ezeken adatforgalmat nem, vagy nagyon ritkán bonyolítok. Annyit azért mindenhol megcsináltam, hogy legyen valamilyen jó arányom, még ha ez csupán néhány giga feltöltést jelent is.
    A Bithumen valahogyan nem jött be, de azért itt is felvittem tag rangig.

    Legtöbb fetöltésem az nCore-n van, legjobb arányom, a végteleneket leszámítva a Microbiten:
    475,011,623,692.000
    No nem olyan sokat töltöttem fel, hanem csak 1 B letöltésem van. Ezt is még a Transfertől örököltem. Ezt nem dicsekvésből mondom, de nálam ez a leg arány.
     
  12. diablo62 /

    Csatlakozott:
    2011. július 29.
    Hozzászólások:
    753
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    Nyugdijas
    Lakhely :
    Tatabánya
    magyar oldalak

    szerintem természetes hogy az ncore visz mindent.
    a legjobb oldal de van még mellette több.
    beload carpathians bithorlo tvstore és sorolhatnám.
    mindnek van jo és kevésbé jo tuljdonsága.
    a lényeg hogy mindenki megtalálja azt amit éppen keres legyen az film játék vagy program.
     
  13. Frank Drebin /

    Csatlakozott:
    2011. június 24.
    Hozzászólások:
    187
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem egyszerű

    Bár nincs különösebben listám róla, de nálam talán ez:
    1.nCore
    2.beload
    3.carpathians,bithorlo
    4.tvstore
    bár a többi oldalra is feltöltök,és jó arányom van, de ha kell valami általában ebben a sorrendben keresgélek.
     
  14. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    igény lefedése

    Na most fedeztem fel újra ezt a topicot. Amikor beregiztem az oldalra akkor még értelmetlen lett volna ide írnom bármit is.

    Szóval ami nekem tökéletesen lefedi az igényeimet:

    -nCore
    -BitHUmen
    -MTT
    -TvStore
    -BeLoad
    -1st
    -Caprathians
    -Libranet

    Ígéretes oldal/vagy csak mert első oldalaim voltak: Maki, Insane, Teracod, Pretorians, AVLossLess

    Bithrolo,Ztracker,Diablo,ľBit tartaléknak tökéletes.

    A többi általános oldal jóformán (számomra) felesleges és nem is igazán értem, hogy még most is, milyen indokból indulnak el új oldalak 2012-ben.
     
  15. faust10 /

    Csatlakozott:
    2011. május 21.
    Hozzászólások:
    1,712
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Igényes lefedés

    Most hogy én is láttam ezt a topicot akkor ime.

    Az én igényeimet ezen oldalak fedik le mostanában.

    nCore: bár a tulajváltás óta szerintem nem jó irányba halad.

    Bithumen: státusz miatt illetve legjobban cserélhető.

    Tvstore: szeretem a sorozatokat.

    Carph: szinte mindent innen töltök ami kell.

    Diablo: jó a bp ami most nem utalható.

    + MTT: izgalmas dolgok vannak.

    Illetve mostanában a külföldi oldalak felé fordulok.
     
  16. ferpisti / Sorozatfüggggő

    Csatlakozott:
    2012. május 27.
    Hozzászólások:
    389
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Diák/egyetemista
    Lakhely :
    Budapest
    Üdv

    hello engem ezek "elégitenek" ki
    .nCore
    2.beload
    3.carpathians,bithorlo
     
  17. Spyke79 /

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    98
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Vélemény.

    Pretorians
    Gigatorrent
    Ncore
    Beload
     
  18. Rollerman /

    Csatlakozott:
    2012. július 03.
    Hozzászólások:
    13
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Igény

    Számomra az nCore az első, amit itt nem találok meg sajnos máshol sem. A sok apró oldalnak nincs sok értelme, persze ott könnyebb jó kis baráti köröket létrehozni.

    Persze egy oldal nem elég -lásd nCore szerver lefoglalások- ezért néha felnézek Bithumenre is. Végső tartalék: Maki, Beload.

    Szeretem a könyveket, és LibraNet nagyon szépen fejlődik, könyveket onnan töltök.

    Akiket nem csak magyar nyelvű dolgok érdekelnek, ajánlatos pár külföldi oldalt is megnézniük: SCC, IP; stb.
     
  19. Black /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 23.
    Hozzászólások:
    50
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    Logisztikus
    NcoreBeloadTvstoreLibranet

    Ncore
    Beload
    Tvstore
    Libranet
     
  20. ferpisti / Sorozatfüggggő

    Csatlakozott:
    2012. május 27.
    Hozzászólások:
    389
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Diák/egyetemista
    Lakhely :
    Budapest
    ezek elég alaposak

    Ncore
    Beload
    Tvstore
    Carpthians
    Diablo
    Ubit