Szerintetek a facebook hasznos,vagy elveszi az emberek eszét ?

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Nano hozta létre. Ekkor: 2017. március 16..

  1. Nano /

    Csatlakozott:
    2015. március 09.
    Hozzászólások:
    2,738
    Kapott lájkok:
    674
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Mindenki leírhatja a véleményét jó és rossz tapasztalatot !
     
  2. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    hogyis mondjam :tef293: szerintem vannak előnyei is, de rá lehet kattanni... a face nem a valóságot tükrözi, oda általában olyan dolgok kerülnek, amik megvannak játszva, beállitva (értsd:képek)

    én nem nagyon használom, sőt utálom, ha valaki ott próbál nekem írni... mai napig vannak olvasatlan üzenetek ismerősöktől... :S ::/:
     
  3. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,892
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ritkán látogatom és egyet értek Cf-el. A face egy kirakat, amolyan emberi photoshop. Leszámítva a klotyón szelfiző lükékről. happy-smiley
     
  4. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én napi rendszerességgel látogatom!Mivel van családtag(vidéki),akivel ott tartom a kapcsolatot!
    Szerintem kellő körültekintéssel,és figyelmesen nézve ki mit oszt meg,jól lehet használni az oldalt!
    Ha az ember figyel mit és kinek oszt meg,nem lehet baj.
    Én úgy vagyok tehát vele,mint minden mással,lehet jól kihasználni az oldal "tulajdonságait",de át is lehet esni a ló túlsó oldalára,és akkor baj is lehet!
     
  5. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    sziasztok
    Nem értek egyet sem Cf dealer sem pedig Fater véleményével . ami a facebookozást illeti .
    Közösségi oldal, itt tarthatok kapcsolatot az Egyesületünk tagjaival , akik több országban és különböző városokban élnek, ugyanis évente 2 szer is találkozunk élőben is, viszont a rendszeres vélemény cserék, dolgok megbeszélése, egymás csoportjai tevékenysége itt követhető a Facen ...ugymond alcsoportokban...
    ...ezenkivül én , mint rock rajongó szintén a facen követem rendszeresen a legjobb rock zenészek, együttesek , énekesek fellépéseit , legujabb dalaikat, életük apróbb eseményeit , itt tudhatom meg mikor jönnek a '' közelembe '' koncertezni :tef293:
    Nagyon sokszor '' élő adások'' keretében szintén követhetem élőben a koncertjeiket :tef293:
    Kisvárosom eseményei, előadás sorozatok, koncertek , ünnepi müsorok, stb mind rendszeresen a facen teszik közhirré, itt értesülök első hirforrásból. :tef293:
    És mivel kisvárosom jégkorong csapata benne van a bajnokok közt ami az országos helyezést illeti , már itthon a fotelből szintén ''élő adás '' keretében szurkolhatunk a kedvenc csapatunknak ( habár jégpalotánk is van , ahol a mérközések zajlanak , innen van az élő közvetités ) .
    És nem utólsó sorban távolban élő rokonok, ismerősök, régi volt osztálytársak, szétszórt minket az élet ...mind itt a közösségi hálón tartjuk a kapcsolatot :tef293:
    Én igyekszem a magánéletemet nem kiteregetni , ugymond védeni, és csak azzal osztani meg aki közeli és megbizható.
    És még egy nagyon pozitiv és hasznos dolog ami a fecet illeti ... Van app okostelefonra , igy bármikor, ha időm engedi pár percre megpillanthatom a fontosabb és engem érdeklő hireket, vagy ha keresnek üzenettel :tef293:
    Összegezve:
    Nagyon hasznosnak tartom, mint közösségi oldalt és célravezetően használva nagyon is megéri hogy tagja vagyok és regisztráltam anno a facera. :tef293:
     
    Utoljára szerkesztve: 2017. március 17.
  6. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Emberfüggő ki így ki úgy. Mindenki másként szereti ápolni a kapcsolatait. Ismerek olyan embereket akik totál rá vannak kattanva, éjjel nappal nyomják, mint valami megszállót, nade lássuk be mindenkinek van valami heppje. Az enyém közé nem tartozik a fész.
     
  7. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    mint írtam, vannak előnyei is... de én még mindig csak a rosszat látom benne :tef293:
     
  8. Pihi /

    Csatlakozott:
    2016. január 17.
    Hozzászólások:
    1,118
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    Magyarország
    Szerintetek a facebook hasznos,vagy elveszi az emberek eszét ?
    A nők veszik el a férfiak eszét :tef161:

    Hasznos, mivel kismillió BMW csoportom van, és ha felnézek, áááá. legördült egy könnycsepp :tef293:
    A megosztok mindent, annyira már nem jó szerintem, itt arra gondolok, hogy ma ezt sütöttem, holnap meg ezt fogom..
    De ha úgy nézzük, mindenkinek kell egy hobby. Valaki facebookozik, valaki TEFezik és megint valaki nyulat nevel :tef161:
    Annak viszont lelki okai vannak, ha mindig más képet mutatnak az emberek, mint ami valójában az igazság. Mindig nyaralunk, bulizunk, meg..
    A valóság egy picit más..
     
    • Like Like x 1
  9. Ametiszt /

    Csatlakozott:
    2019. január 21.
    Hozzászólások:
    661
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    amire én használom az előny...egyébként egy kalap...sem ér, magamutogatás folyik egész nap....