Magyar torrent oldalak LibraNet Tájékoztatás

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' macseklany hozta létre. Ekkor: 2022. január 21..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    LibraNet
    4p ·

    Mivel az oldalon folyamatosan zajlanak a fejlesztések, ezért a következő nyitott regisztráció későbbre tolódik (határozatlan időpontra). VISZONT nagyon sokan szeretnétek bejutni az oldalra, ezért az a döntés született, hogy a meghívó "árát" az oldalon belül jelentősen csökkentették. Ez azt jelenti, hogy a tagok tudnak Nektek meghívót küldeni, tehát aki szeretne, az EZ ALATT A POSZT ALATT KOMMENTBEN (tehát nem privát üzenetben messengeren) írják meg egy mondatban, hogy miért szeretnének bejutni az oldalra, az oldalon tagok meg nekik tudnak meghívót küldeni. Aki kapott meghívót, az a saját hozzászólására válaszoljon, hogy már nem kell, így neki már nem fognak több meghívót küldeni a tagok.
    [​IMG]
     
    • Like Like x 1
  2. Bán János /

    Csatlakozott:
    2022. január 31.
    Hozzászólások:
    2
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Sziasztok!
    Édesapámnak szeretnék csinálni egy Linux alapú E-könyv letöltő szervert. (Readarr, Transmission, Jackett, Kavita szolgáltatásokból.)
    Ennek használatához szeretnék hozzáférést egy olyan torrent oldalhoz, ahol az e-bookok dominálnak, mivel a többi oldalon csak kevés könyvet találni.
     
  3. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    szia :tef293: magán facen kellett volna leírni, mi csak megosztottuk a hírt :tef293: de mivel legalább tényleg leírtad, így pm-ben küldök egy meghívó linket :kö8: szép napot.
     
    • Like Like x 1
  4. Bán János /

    Csatlakozott:
    2022. január 31.
    Hozzászólások:
    2
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Szia CF dealer,

    Köszi az infót, akkor kicsit félre néztem a dolgot.

    Köszönöm, már kaptam is egy meghívót, így aki ebbe még belefut, annak köszönöm, de már kaptam! :tef293:

    Nagyon király kis közösség vagytok, hogy még aznap ketten is segítségemre siettetek, még akkor is, ha elnéztem, hova kellenet volna írnom a kérést! :tef293:

    Köszi nektek!

    Üdv,
    J.
     
    • Like Like x 1
    • Informatív Informatív x 1
  5. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    :tef293: akkor tárgytalan :tef161: azért szívesen :tef293: