Te Megtudnád Bocsájtani Ha Megcsalna A Párod?

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' zörgőfürge hozta létre. Ekkor: 2015. október 02..

  1. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Na visszakanyarodva a témához én sem tudnám megbocsájtani,ha megcsalna az asszony!Ott már úgy gondolom,hogy valami megszakadna és már nem hozható helyre.
     
  2. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    Egészen biztosan nem. Valamiért úgy vagyok beállítva, hogy csak az érdekel szexuálisan aki érzelmileg is (tehát bevallom, nem volt még egyéjszakás kalandom), ugyanezt "várom el" a kapcsolataimban. Nekem ha megcsal az egyenértékű azzal, hogy nem szeret, így nincs mit megbocsájtani, te erre én arra.
     
    • Like Like x 5
  3. zeeed / Barátkozó

    Csatlakozott:
    2015. október 01.
    Hozzászólások:
    2,769
    Kapott lájkok:
    750
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Borsod Megye
    Osztom balage gondolatait..ha a pár egyik tagja nem értékeli és nem tiszteli a másikat és ezért megcsalja akkor annak a kapcslatnak nincs értelme tovább..
     
  4. rambo / Guest

    Hát őszintén nem, én jobra ő balra
     
  5. drotos /

    Csatlakozott:
    2015. november 10.
    Hozzászólások:
    485
    Kapott lájkok:
    190
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    NEM
    Ha megcsal ott már valami nem jó
     
  6. Rajoscsibe /

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 09.
    Hozzászólások:
    189
    Kapott lájkok:
    102
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Persze, miután levágtam a tökeit és elköltözött itthonról.
     
    • Like Like x 2
  7. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Na jó én megbocsájtanám neki,mert akkor kvittek lennénk legalább.:tef161: haha
     
  8. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kidobnám a k*rvát a pics*ba :tef161:
     
  9. Nano /

    Csatlakozott:
    2015. március 09.
    Hozzászólások:
    2,725
    Kapott lájkok:
    673
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    100 %,hogy nem bocsájtanám meg,ha egyszer megcsinálta akkor utánna is megfogja teni.. Akkor ott a bízalom elszált,legjobb ha csomagol és takarodik !
     
  10. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ez jól hangzik,de tételezzük fel fordítva.Te elvárnád a párodtól,hogy szemet hunyjon egy félrelépés felett?Higgye el neked,hogy nem jelentett semmit és nem fordul elő többször?
     
  11. Cherry /

    Csatlakozott:
    2016. január 18.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    56
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    budapest
    Én sosem csaltam meg egyik páromat sem és engem sem csaltak meg.
    Romantikus tipus vagyok.Ha párom megcsalna....az már nem lenne ugyanaz....a varázs elmúlna....szóval NEM! Én nem tudom megbocsátani a megcsalást!
     
  12. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Má megbocsáss,de ezt te honnan tudod olyan biztosan?:tef293:.Ennyire megbíztok egymásban?Szoktátok néha kérdezni a párotoktól.hogy megcsalt-e?Humorosan hogy"na most megmondhatod,nem fogok megharagudni"vagy ha te elárulod,akkor én is megmondom,hogy léptem-e félre?Szerinted elárulná ezt bárki is?:tef293:.
     
  13. lajoska76 /

    Csatlakozott:
    2014. október 21.
    Hozzászólások:
    422
    Kapott lájkok:
    174
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    `Ha a parom egy novel csalna meg azt megbocsajthatom neki persze ha engedi hogy vegig nezem
     
    • Like Like x 2
  14. Cherry /

    Csatlakozott:
    2016. január 18.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    56
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    budapest
    Kedves zörgőfürge! :tef293:

    Nézd! Én értem mire gondolsz és..... :tef293:

    Az igaz, hogy 100%-ig senki nem lehet biztos ilyesmiben.....max akkor ha "lakat alatt" tartja a párját és csak akkor "engedi ki" ha együtt mennek vhova.... :tef293: De ez annyira ABSZURD példa, hogy ezt inkább hagyjuk....

    Vannak ugyebár alap különbségek is emberek között....van aki alapból hűséges, van aki alapból SEM az...
    De még ha alapból hűséges is valaki, az SEM jelent 100%-os garanciát arra, hogy sosem csalja meg a másikat.
    Bárki "meginoghat"....ezt senki nem tudhatja 100%-os biztonsággal még önmagáról sem....Ez is igaz!

    De kérdem én...akkor most soha senkiben ne bízzunk meg?
    Mindenkire rá kéne ragasztani az "ez tuti, hogy egy szemétláda" címkét?
    Úgy gondolom, hogy ha 2 ember ismeri egymást már egy ideje, el tudják dönteni, hogy bíznak-e egymásban...
    Aki soha nem hajlandó bízni egyetlen szerelmében sem, mert annyira fél "a sérüléstől", hát az magára vessen!
    " Aki soha nem kockáztat, az nyerni sem fog soha".... :tef293: :tef344:

    Egyéni véleményem:Aki szereti az egy éjszakás kalandokat,annál sokkal nagyobb a valószínűsége annak, hogy nem lesz hűséges a párjához.
    Habár....ebben is vannak különbségek.
    Van aki MINDEN körülmények között hajszolja az egy éjszakás kalandokat (akkor is ha van párja),
    de olyanok is vannak akik CSAK AKKOR mennek bele egy éjszakás dolgokba ha abszolút "szinglik"....mivel "szerelmet" nem lehet parancsszóra találni, szex nélkül viszont nem bírná ki évekig...sőt még egy fél évig sem....
    A kettő azért "nem ugyanaz"....szerintem!

    Avval abszolút nem értek egyet kedves zörgőfürge, amit a nők és férfiak közti különbségről írtál,a "félrelépés megítélését illetően"....
    Úgy látom Te kissé "lenézed" a nőket :tef293:
    Ha jól emlékszem vmi olyat írtál egyik hsz-odban, hogy "ha férfi lép félre olykor, az elnézhető, ha viszont nő teszi akkor az egy k....."....
    Hmm...hát ezzel egy kicsit sem tudok egyetérteni! :tef293:
    Ha a nőt elítéled? Akkor a férfit ugyan MIÉRT NEM? Mi a különbség? A férfi szted vmi "felsőbbrendű lény" talán? :tef293:

    Én speciel "hűség pártoló" vagyok, de.....úgy gondolom ha egy nő vagy férfi félrelép,annak kell, hogy legyen vmi oka.
    Ha pl egy nő (vagy férfi) nem adja meg a párjának azt amit ő szeretne....ne csodálkozzon ha a kedves párja máshol fogja keresni az "örömöket".....

    Azzal sem tudok egyetérteni ha egy nő pl azt mondja egy másik nőről: "Az a szemét ribanc elcsábította a Józsit".....
    Kérdem én! Mi az, hogy "elcsábította"? :tef293:.
    "Elcsábítani" max kiskorú gyerekeket lehet....nem egy felnőtt férfit!
    Hiszen "Józisi" nem egy TÁRGY amit csak úgy "el lehet lopni"....
    Ha az a bizonyos "Józsi" azt nem akarta volna,akkor "Juliska" hiába "csábítgatta" volna....úgy sem történt volna semmi. Nemde? :tef344:
    Ha viszont az a bizonyos "dolog" megtörtént, akkor azt "Józsi" ugyanúgy akarta mint "Juliska".
    Az már részlet kérdés, hogy ki volt aki elkezdett "pislogni" a másikra és ki az aki "vissza pislogott".....hiszen a VÉGEREDMÉNY UGYANAZ! :tef344:

    Szóval egy félrelépésért csak az egyik, vagy csak a másik felet hibáztatni és / vagy "leribancozni", borzasztó értelmetlen és igazságtalan dolog.
    "Mindig kettőn áll a vásár"!!! :tef344:

    lajoska76 írta:
    "Ha a parom egy novel csalna meg azt megbocsajthatom neki persze ha engedi hogy vegig nezem"

    Hát ez haláli :tef293:. haha Gondolom Te pedig Lajoska,beszállnál harmadiknak! :tef293:. haha
    l.ol.
     
    • Like Like x 3
  15. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Lajoska76. Miután végignézted gondolom utána meg jól kérdőre vonnád a párod :tef161: Vagy esetleg biztatnád egy újabb menetre?
     
    • Like Like x 4
  16. lajoska76 /

    Csatlakozott:
    2014. október 21.
    Hozzászólások:
    422
    Kapott lájkok:
    174
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Csak ha mar engem is bevenenek :tef161:
     
  17. Adante /

    Csatlakozott:
    2015. február 24.
    Hozzászólások:
    2,160
    Kapott lájkok:
    323
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nem és mindenki menne a fenébe!
     
  18. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kedves Cherry!:tef293:.
    Valamit félreérthettél a mondandóban és személyes sértésnek veszem,ha azt gondolod rólam,hogy lenézem a nőket ami részben igaz is lehetne,de az csak a magasságkülönbségből fakadóan jönne létre,egyébként nem!:tef293:.Ezt betudhatjuk a 192 cm-nek és a sok esőnek ami gyerekkoromban a fejemre hullott.:tef293:.
    Én ezt írtam:
    És pont azért mert tudom hogy sok pasinak az egy természetes dolog az ősi vadászösztön amire rá lehet fogni a félrelépéseket,de feltettem már azt a kérdést is hogy fordított esetben mennyire volnának toleránsak a párjukkal szemben?
    Nos ez már nem annyira egyértelmű,mint amilyen természetesnek tartják a félrelépést.
    És itt egy másik idézet tőlem,ami szerintem megint nem a nők lenézéséről szól:
    A mondat vége a lényeg,hiszen arról írtam,hogy ha valaki kiélte a szingli időszakát és benő a feje lágya és eljön a családalapítás házasság ideje,akkor már a hűség egyértelmű,mert anélkül nem ér semmit az egész.
    Nem vagyok már friss házas,de 12 év házasság elteltével még mindig megtaláljuk egymásban azt a pluszt,ami miatt jó együtt lenni és nem is vágyom másra.Hát ha ezek után is azt gondolod hogy nem tisztelem a nőket,akkor én kérek elnézést!:tef293:.
    Nade miért is nem lehet elcsábítani az embereket ha van párjuk?
    De ezt te is leírtad,hogy ha valami nincs már meg a kapcsolatban,akkor előbb-utóbb elkezd félre nézelődni,a nézelődésből pedig más is lesz.Ez mindkét félnél előfordulhat.
    Mondok egy példát:
    Van egy házaspár.A férfi kénytelen elmenni hetelni hogy a családot el tudja tartani.Ő keresi a pénzt messze a családtól és ideje és energiája se lenne arra hogy másfelé kacsintgasson,de az asszony otthon meg-meg csalja.Na akkor ott ki az aki hibás?:tef344:
     
  19. Cherry /

    Csatlakozott:
    2016. január 18.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    56
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    budapest
    Kedves zörgőfürge!

    Azt írod:
    Nézd! Nem vitatom, hogy vannak ilyen emberek "is".....de sztem a hűség az nem ettől függ.Tehát nem attól függ, hogy már "papíron is" házas valaki vagy még "csak" sima szerelmi viszonyt folytat.
    Én úgy gondolom, hogy ez leginkább az illető ALAP habitusától / vérméresékletétől függ.
    Vagyis,ha valaki alapból egy "hűséges" tipus,az nem csak akkor lesz hűséges ha megnősül / férjhez megy,hanem a házassága ELŐTTI kapcsolataiban sem tartott fönn egyszerre 2 vagy több nővel / férfival intim viszonyt.
    Ha viszont valaki ALAPBÓL egy félrelépős tipus,az akkor sem fog megváltozni ha házasságot köt. A férjét / feleségét is ugyanúgy csalni fogja mint a korábbi "barátnőjét / barátját "......

    Nem állítom, hogy a fentiek "mindenkire" igazak és azt sem állítom, hogy nem változ(hat) meg valakinek a gondolkodásmódja..... :tef293:

    Azt írod:
    Ezt viszont TE értetted félre! :tef293: Én nem azt mondtam, hogy "ha van párjuk"..... NEM! :tef293:

    Én magát a kifejezést tartom nevetségesnek, olyan esetben, amikor valaki azt mondja pl, hogy "Jajj a Juci elcsábította tőlem a Józsit".
    De kérdem én....mi az, hogy ELCSÁBÍTOTTA? :tef293:. Ilyen nincs! :tef293:. Elcsábítani max kisgyerekeket lehet.....

    Mert az "elcsábította" az más szavakkal kb azt jelenti, hogy "elvette".
    Senkit nem lehet "elvenni" senkitől. Az emberek nem tárgyak. :tef293:
    Ha az a bizonyos dolog megtörtént,azt mind a ketten akarták...EZÉRT történt meg....nem pedig azért mert Juliska "elcsábította" Józsit. :tef293:.

    Ez egyértelmű! Az asszony! :tef293:
     
    • Like Like x 2
  20. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szia kedves Cherry!:tef293:.
    Úgy látom mi nagyon jókat beszélgetünk ebben a témában,aminek örülök,hiszen pont ez volna a cél.:tef293:
    Egy dologban még mindig nem vagyunk egy hullámhosszon mégpedig ezzel nem értek egyet:
    Nos nekem ezzel az a problémám,hogy szerintem igenis el lehet csábítani szinte bárkit.Ezt direkt így írtam,mert természetesen akad valahol a világegyetemben olyan ember legyen az férfi-nő teljesen mindegy.
    Szerintem attól függetlenül hogy valaki párkapcsolatban sőt boldog kapcsolatban él,még felbukkanhat valaki az életében akit nem érdekli,hogy van párja,de rányomul.Az is lehet hogy először szimpatikus is neki a nyomuló,de elküldi.De ha folytatja a rámenős stílust,akkor bizony egy idő után leomolhat a védőfal és enged a csáberőnek.Persze ehhez kell a másik fél ráutaló magatartása is.Számtalan ilyen eset előfordult már és gyanítom nem utoljára.
    A másik amikor a feleség csalásáról írtam:
    Ez szép tőled.Ilyen esetről is sokat hallottam,hogy családok mentek szét,mert a férj hetelős munkát tudott vállalni és ez sajnos a család széthullásához vezetett.
    Van aki ilyenkor,sőt talán az ilyen feleségek is akiknek a férje így dolgozik, a férjet hibáztatja a házasság megromlásáért,mert sosem volt otthon és kihült a dolog és hát senki sincs fából.:tef293:
     
    • Like Like x 2