Te Megtudnád Bocsájtani Ha Megcsalna A Párod?

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' zörgőfürge hozta létre. Ekkor: 2015. október 02..

  1. Cherry /

    Csatlakozott:
    2016. január 18.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    56
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    budapest
    Kedves zörgőfürge!

    Igen, ez egy érdekes téma! :tef293: Szeretem az olyan témákat ahol nem "egy szavas" választ várnak el a hozzászólóktól,hanem egy érdekes témát lehet megvitatni. :tef293:

    Úgy látom, hogy kissé elbeszélünk egymás mellett,az "elcsábítás" szó jelentését illetően. :tef293:
    Maradjunk abban, hogy egy szónak több jelentése is lehet és Te nem arra gondoltál amire én. :tef293:

    Pontosítva: Az általad tőlem idézett részletben, én arra utaltam,amikor valaki azt nevezi "elcsábítás"-nak, ha a férje / felesége, vagy barát / barátnője elhagyta őt egy másik kedvéért.
    EBBEN az esetben tartom komikusnak az "elcsábítani" kifejezést. Mert egy ilyen esetben ez kb az "elvette" szinonimája lenne.
    Ha pl egy nőt elhagy a pasija, és a másik nőt szidja, hogy "a szemét Juliska elvette tőlem Józsit"...én EZT találom nevetségesnek! Mert ilyen NINCS! Senkit nem lehet "elvenni" senkitől, ha a másik nem akarja!!!
    Ebben a fiktív példában pl a pasijára kéne "elsősorban" haragudnia és nem a másik nőre, hiszen ő volt aki hozzá tartozott (mármint a pasi) és ő hagyta el......

    Amiről Te beszélsz kedves zörgőfürge,az az "elcsábítás" szónak egy kicsit más jelentése. :tef293:

    Te vmi olyasmire gondolsz, hogy...pl Te kijelented, hogy Te nős vagy és imádod a feleségedet...stb...
    De "Juliska" egy bulin mégis buzgón szemez veled,kacsintgat rád...minden alkalmat megragad, hogy éreztesse veled, hogy bejövős vagy nála....esetleg az öledbe ül...."véletlenül" hozzád nyomja a cicijét...stb...
    És Te (esetleg) "elcsábulsz ha ez a bizonyos "Juliska" mint nő nagyon tetszene neked.....és miután kijöttél "Juliska" hálószobájából már nem tudsz mit tenni....mert Juliska "elcsábított" és Te nem tudtál ellenállni. :tef344:

    Így van? Te az "elcsábítás" dolgot kb így értetted ha jól sejtem! :tef344:

    Hát igen...ilyen is megtörténhet bárkivel...akár férfi, akár nő.... :tef293:
     
    • Like Like x 2
  2. FantomGirl /

    Csatlakozott:
    2019. szeptember 14.
    Hozzászólások:
    159
    Kapott lájkok:
    12
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem