Magyar torrent oldalak Teracod

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 02..

  1. Anonymous / Guest

    Nem tudok belepni, IP BANNED,

    Nem tudok belepni, IP BANNED, miert?
     
  2. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Anonymous

    Szia!
    Ha már beírsz ilyen problémával,akkor légy szíves add meg a felhasználó nevedet,hogy utánad tudjunk nézni!Ha nyilvánosan nem akarod,akkor küld el nekem pm-en és rád nézek,esetleg írok egy modinak az oldalon!Nagyon rendesek,biztos segítenek!
     
  3. teracod /

    Csatlakozott:
    2012. július 11.
    Hozzászólások:
    33
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    új hírek

    Hamarosan lezáruljuk a freereget
     
  4. SeEd / Guest

    Néhány napja sikeresen regisztráltam az oldalra, gondoltam írok róla egy kis privát véleményt. Először is köszönöm a szabad regisztrációt, tapasztalataim.:

    Pozitív:

    * Egyszerű kezelhetőség
    * Szép alap design (legalább is nekem tetszik)
    * Jó sebesség a torrenteknél (sajnos csak az újaknál, pár oldalt lapozva már csak 1-2 seeder van sok torrentnél)
    * Üzenőfal, és segítőkész Staff tagok (szinte azonnal kap választ bárki a kérdésekre)
    * Könnyű kezelhetőség és átláthatóság a fórumon is
    * A Feltöltés menü szintén könnyen kezelhető, egyszerű, pont ami kell

    Negatív:

    * Mint azt írtam már feljebb is zárójelben, a régebbi toriknál már alig van seeder, és nem is annyi van mindig amit az oldal a letöltés oldalon jelez, a torrent adatlapon sok esetben teljesen más számok diktálnak.(ez azért fura kicsit. Talán egy új h&r rendszer segítene az inaktív torrenteken is)

    * Ami még fura: A saját profil adatlapomon az itt járt rész sem stimmel sok esetben, nem ritkán az utolsó bejelentkezés áll ott folyamatos online állapotkor is.

    * A wiki számomra lehetne egy kicsit pontosabb, egyszerűbb, átláthatóbb is.( nem volt könnyű eligazodni rajta így elsőre, de azért megszokható)

    * Köszönöm gomb van a torrent adatlapon, de még jobb lenne ha azokat is lehetne látni, akik megköszönték az adott torrentet, nem csak az össsz. számukat.

    * Néhány user adatlapján nem nyílik meg a feltöltött torrentek neve, másnál viszont látható.( egy rangban voltak akinél néztem, tehát ez is bug valószínüleg.)


    - Így elsőre ezeket tapasztaltam, gondoltam megosztom veletek. Egy összkép ami nekem lejött az egészből az oldalról: Könnyen kezelhető oldal, segítőkész Staffal, sok jó sebességű torrenttel, ám még elég sok javítani való hibával, remélem ezeket sikerül mielőbb megoldani a vezetőségnek. Magam részéről szeretek feljárni, és továbbra is sűrűn töltögetek onnan.:tef293:
     
  5. szudata /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    247
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Teljesen egyetértek :tef293:

    Szia!

    Maximálisan egyetértek SeEd kollégával :tef293: és csak remélni tudom, hogy az itt leírtakat egy copy+paste -val az ottani fórum megfelelő részébe is továbbította! :tef293:
    Magam részéről csak annyit tennék hozzá kis "múltidézésél" ( 4hét tagsád :cool:tef293:, hogy itt a t.info-n láttam statisztikában először a site-ot és fene tudja miért de kíváncsi lettem rá. Talán a név miatt nem tudom... Akkortájt volt lehetőség ilyen "fly módú" regre, szal csak amolyan körülnézős ( ami teszem hozzá nagyon jó dolog persze csak olyan site-ok esetében amik legalább a kinézetükkel és/vagy az egyértelmű alap használattal csábítóvá tehetik magukat) és vettem a fáradságot és bekukkoltam... azóta is kukkolok ott! :tef161:
    Üdv.:szudata
     
  6. SeEd / Guest

    Teracod takarítás

    Úgy látom törölve lettek a halott torrentek, jelentősen csökkent a torrent szám, és a free regnak is vége. Torrentek jelenleg: 23,141
     
  7. teracod /

    Csatlakozott:
    2012. július 11.
    Hozzászólások:
    33
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    teracodon freereg! SeEd* Ami

    teracodon freereg!

    SeEd

    * Ami még fura: A saját profil adatlapomon az itt járt rész sem stimmel sok esetben, nem ritkán az utolsó bejelentkezés áll ott folyamatos online állapotkor is.

    Ez a hiba már javítva lett

    * Néhány user adatlapján nem nyílik meg a feltöltött torrentek neve, másnál viszont látható.( egy rangban voltak akinél néztem, tehát ez is bug valószínüleg.)

    Én nem tapasztalom ezt a hibát. Firefoxnál is ez a hiba?


    * Köszönöm gomb van a torrent adatlapon, de még jobb lenne ha azokat is lehetne látni, akik megköszönték az adott torrentet, nem csak az össsz. számukat.

    Nem tudom,hogy mi értelme lenne,de ha tobben kérnék a fórumon akkor természetesen megoldható

    * A wiki számomra lehetne egy kicsit pontosabb, egyszerűbb, átláthatóbb is.( nem volt könnyű eligazodni rajta így elsőre, de azért megszokható)

    Megpróbáljuk leegyszerusíteni


    * Mint azt írtam már feljebb is zárójelben, a régebbi toriknál már alig van seeder, és nem is annyi van mindig amit az oldal a letöltés oldalon jelez, a torrent adatlapon sok esetben teljesen más számok diktálnak.(ez azért fura kicsit. Talán egy új h&r rendszer segítene az inaktív torrenteken is)

    Ezen csak ti tudtok segíteni :tef293:

    a letöltés oldal és a torrent adatlap kozti feltöltöi kulönbözet egy cache bug. (picit nehéz javítani,de meglesz ha minden mást javítottunk) Az oldalon szinte minden cachelve van a sebesség megörzése végett.
     
  8. Soldier /

    Csatlakozott:
    2012. június 20.
    Hozzászólások:
    46
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Stílus

    Az oldalnak csak ez az egy "Stílus"-a van, vagy csak én vagyok béna és nem találtam?
     
  9. Bluesky / Guest

    Soldier

    Jelenleg csak egy van, az alapértelmezett, de a fórumban van pár előre elkészített kinézet, amiből majd valószínűleg a későbbiekben lehet választani.
     
  10. Soldier /

    Csatlakozott:
    2012. június 20.
    Hozzászólások:
    46
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Stílus

    Köszi, az a lényeg hogy már készülnek. A kereső rész találom sötétnek, amikor lejjebb görgettem az oldalon akkor a kereső rész feljebb kerül, ilyenkor kicsit sötét.
     
  11. ShadowDee / Guest

    ip banned

    Hy!
    miért bannolhatnak az oldalon???mert tegnap még minden szupi volt,ma meg bannolva vagyok...a bejelentkezési nevem az ami itt is.
     
  12. frediw / Guest

    Tiszteletem.
    Nallam nem mukodik az oldal,aszt irja IP banned... :tef10:
     
  13. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    Tiszteletem nálam most müködik.
     
  14. eminem 23 / Guest

    müködik

    nálam is müködik az oldal.
     
  15. frediw / Guest

    re teracod

    Most mar ok nalam is.Koszi szepen :tef344:
     
  16. Loki / Guest

    azt látom

    Azt látom hogy a 80 ezres létszámhoz képest elég kevés a torrent az oldalon, de ami rosszabb hogy sok a 0-1 seederes is. A régebbi torrenteket lehet hogy megérné szorzósítani, nem gondolkodtatok még el ezen?:tef293:
     
  17. teracod /

    Csatlakozott:
    2012. július 11.
    Hozzászólások:
    33
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    bug

    A teracodon nincs 0 seederes torrent (ami igen azt az oldal auto torli 24 órán belul)
    Viszont van egy bug amiért sok helyen 0 seed/leechet mutat,de kapcsolódás után a torrent kliens már tobbet is talál. A le/feltoltést elszámolja.
     
  18. Soldier /

    Csatlakozott:
    2012. június 20.
    Hozzászólások:
    46
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    azt látom-re

    Sajnos van még egy 85 ezres oldal ahol ennél még sokkal rosszabb a torrent arány. Ott is megállna a javaslatod.
     
  19. teracod /

    Csatlakozott:
    2012. július 11.
    Hozzászólások:
    33
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    torrentek

    Amúgy elnézve a tobbi a oldalt egyátalán nem áll meg ez a felvetés.

    A kapcsolatokat kell szerintem nézni és nem a regisztrált usereket. (az inaktívak nincsenek torolve nálunk)

    Ahol van halott torrent torlés pl: bithumen,beload vagy teracod ott a torrentek száma is igen alacsony a tobbiekhez képest.

    bitHUmen.. peer 601.200 / torrent 46.800
    BeLoad... peer 956.300 / torrent 70.800
    Teracod... peer 335.300 / torrent 24.000

    ellenben nézd meg pl. a 1st torrentet

    1st..... peer 425.500 / torrent 61.500 = 40% halott torrent.

    Szerinted melyik megoldás jobb?
     
  20. Loki / Guest

    nézhetem ..

    A kapcsolatokat hiába nézem, lehet az 100-700 ezer is, ha az 1 hónapja feltöltött dvd filmen nincs csak jó esetben 1-2 seeder (kivéve ami nagyon kapós volt). Lásd miről beszélek: http://kepkezelo.com/images/4idp9eldlofzz9p159tp.jpg Tehát erre gondoltam, hogy ha lenne feltöltési szorzó a régebbieken, akkor megérné az embereknek seedben tartani sokáig, ezáltal később más is normális sebességgel letudná azt tölteni. Most gondolom úgy állnak sokan hozzá hogy miért seedeljem én a régit, amit senki nem visz, mikor az újjal csinálhatok jó arányt és meg van oldva. Bithumenen más a helyzet, bár szinte azonos a felhasználó szám, ott motiváltabbak a tagok, van feltöltési szorzó a régebbi torrenteken, és csak komoly seedelések árán juthatsz meghívóhoz, ezért is olyan jó oldal, és azért is mert letölthető jó sebességgel a több éves torrent is. Segítő szándékkal írtam a javaslatomat, remélem úgy is fogadtad.:tef293: