Magyar torrent oldalak Teracod

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 02..

  1. albatros /

    Csatlakozott:
    2013. április 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Okmányok

    Informátorunk bemutatta az okmányokat,melyek hitelesek és kész arra ,hogy bizonyítsa nem kitalált téma ez.

    Kedves teracod!

    Minden bántás nélkül,miért kellett hazudni ami a Nemzeti Adó- és Vámhivatal illeti?
    Miért kell hazudni,mikor informátorunk tudatta nem kidobták,lemondtak és ez nagyon nagy különbség!

    Termédszetesen az informátorunk teljes iratanygát látva,azt kell mondanom önnek:kérem maga hazudik.
     
  2. f?törzs / Guest

    re okmány

    Üdv!

    Már megbocsáss de bárki mondhatja/írhatja,hogy látott okmányokat.
    Én annak hiszek amit "látok"
    Ha igaz amit írsz azt illene megmutatni hamár szóba hoztad és akkor kiderülne ki hazudik.
    Elnézésed kérem hogy ilyen szkeptikus vagyok de ez szakmai ártalom nálam :tef293:
     
  3. albatros /

    Csatlakozott:
    2013. április 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Adat

    Természetesen mellékelni fogjuk a dokumentumokat,szeretnénk ezt rövidre zárni és amennyiben a tulaj bocsánatot kér mind a 4volt stafftag-tól a rágalmazásért itt is a fórumon,eltekintünk a közreadástól.

    Természetesen ha igény van rá,hogy informátorom igazat mond, állít és ezt a moderátorok nem tiltják, elérhetővé tesszük az adatokat.
     
  4. log /

    Csatlakozott:
    2013. február 26.
    Hozzászólások:
    102
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    hazugsag re:

    Szia!

    Azt lehet tudni amúgy, hogy miért kellett megválni régi staff tagoktól? Ráadásul mindjárt négytől is? Ha nem publikus, akkor nem számít, csak azért ez nem egy bevett szokás, már mint a tömeges staff tag kirúgás.
     
  5. albatros /

    Csatlakozott:
    2013. április 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    hazugság

    Jelen esetben érdektelen miért.
    Informátorunk elmondta ez nem titok az új tulaj akarata lett érvényesebb.
    Itt a rágalmazásért és olyan infók meghazudtolásáért megy a bizonyítási folyamat melyet informátorunk valódiságát akármikor igazolni tudja.
     
  6. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    albatros re.

    Szia!
    Elég kamu szagú a történet,bár sosem lehet tudni. Ha egy oldal már ott tart, hogy több embert is letartóztattak, akkor hogy lehet, hogy még mindig üzemel? A másik, ami nekem kicsit sántít: ilyen ügyekben nem a NAV, hanem a TEK az illetékes szerv. Kíváncsian várom az általad beígért bizonyítékokat.
     
  7. albatros /

    Csatlakozott:
    2013. április 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ezt rosszul

    Ezt rosszul tudod.Informátorunktól tudjuk nemzetközi szálai is vannak. És mint minden adóköteles jövedelem a Nemzeti Adó- és Vámhivatal hatáskörébe tartozik. Mivel sms regisztráció és sms támogatás és paypal is történt ezért ez már Bűncselekmény. Nem beszélve a lebukott feltöltökre aki per db torrent esetén 800dollárnak megfelelő magyar forinban kell megfizetnie. A TEK-hez nincs köze.
     
  8. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ezt rosszul re.

    Lehet, hogy én rosszul tudom,bár nemrégiben olvastam erről egy cikket. Azt szintén nem tartom valószínűnek, hogy 800 dollár/db. áron egységesítenék a büntetéseket, mert ezt mindig az adott anyagra határozzák meg.
    Gondolom, minderről az oldal egyes feltöltői (c***,B***,stb.) semmit nem tudnak, hiszen továbbra is jelen vannak és feltöltenek. Hangsúlyozom, várom a bizonyítékokat, addig ez csak felesleges vádaskodás.
     
  9. albatros /

    Csatlakozott:
    2013. április 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bizonyítás

    Természetesen készen állunk informátorunk hozzánk juttatott
    scannelt levelezéshez.Moderátori jóváhagyásra várunk jelenleg.

    vagy a pirossal bekeretezett rész betartását kérjük.

    http://imagerz.com/QE8QDUtvAwMBBF4bEQVQ

    Nem célunk igazságot tenni,viszont a képmutatást,hazugságokat nem toleráljuk.
    Az internetezők többségének joga van tudni,mitől kell félni.
     
  10. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bizonyítás re.

    Akkor azt hiszem, kicsit a sorrendet kavartad össze. Itt vádaskodsz, közben arra vársz, hogy a tulaj bocsánatot kérjen. És mi van, ha ő bocsánatot kér a rágalmazásért? Akkor te elégülten távozol innen,mert kiderült,hogy nem kirúgtak, hanem kiléptél. Viszont mások hazugnak fognak tartani, mert itt súlyos vádakat emlegettél NAV-ról, meg hasonlókról, amiket nem fogsz bizonyítani. Pedig szerinted: "Az internetezők többségének joga van tudni,mitől kell félni."
     
  11. albatros /

    Csatlakozott:
    2013. április 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Tények és találgatások

    Akik lebuktak,azok szerepelnek,és hétpecsétes titokként kezeltette a tulaj informátorunk elmondása szerint. 2 Admin 2 feltöltő és 1 tulajdonos bukott el.
    Sajnálatosan nem lettek értesítve azok akiket ez érintett,akit lehetett az értesítve lett. Volt aki nem érdekli meg bukik vagy sem. Ez a saját joga.
    Mint az a hozzánk eljuttatott levelezésből kiderül,informátorunk igazat írt és mondott.
    Meg kérdeztünk más staff tagokat is akik elmondták,leváltásuk után VIP rangot kaptak,majd se szó se indokolás TAG ok lettek. Hozzászólás jogaikat elvették.
    Innentől nem kérdés a hatalommal való vissza élés sem.

    UI: a 800 dollár per darab nem kitaláció! Azon feltöltő aki 4600db torrentet töltött fel és még be is bukott szinte lehetettlen feladat elé néz.
    Alapból 3 évig terjedő börtön jár érte.
     
  12. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    bosszú

    Szervusz Albatros!
    Nos továbbra is az a véleményem,hogy személyes bosszú van a háttérben!
    Az egész arról szól,ha jól értettem az eddigi mondataidat,hogy van egy rossz új tulaj,és van 4 makulátlan volt moderátor! És ha jól olvasom illetve veszem ki a mondataidból van egy spicli is a dologban!
    A többi és pedig a NAV-os dolog szerintem meg csak kamu!
    Ha igaz lenne amit írsz akkor a Magyar torrentoldalak 80%-a bűncselekményt követ el!
    Szerintem aki pénzt ad most egy torrentoldalnak tudja ezt! Ezzel nem mondasz ujjat! :tef344:
    Írtad és idézlek:
    "Nem célunk igazságot tenni"
    Én úgy vélem,hogy még is csak azt szeretnétek tenni,tehát ellent mondasz magadnak! És az a legrosszabb,hogy a te oldaladról nézett "igazságot" szeretnéd igaznak mondani! Ami nem biztos hogy az!

    Röviden: Én ezt a kampányt egyszerűen csak lejáratási kampánynak nevezném! :tef344:
     
  13. albatros /

    Csatlakozott:
    2013. április 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bizonyítás re.

    Mert más hazudik és olyan dolgokat állít ami nem fedi a valóságot.
    Nem kívánunk erre a szintre lépni,miszerint ha xy alaptalanul vádaskodik akkor mi is ezt tegyük.
     
  14. log /

    Csatlakozott:
    2013. február 26.
    Hozzászólások:
    102
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    segíts

    Szia, én látok rációt abban amit írsz, de nem áll össze a kép, most akkor mik a tények, ki, kit adott ki, és miért? Hogy lehet hogy mégis megy állítólag akkor az oldal?
     
  15. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Bizonyítás re-ra

    Szervusz Albatros!
    Már meg ne haragudj,és őszintén mondom nem akarlak megbántani, DE mégis ez(alaptalanul vádaskodik akkor mi is ezt tegyük. ) jön le nekem!
     
  16. albatros /

    Csatlakozott:
    2013. április 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szerintem pm kaptál.

    Szerintem pm kaptál.
     
  17. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
  18. greg81 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 25.
    Hozzászólások:
    494
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    albatros re.

    Ennek a beszélgetésnek sok értelme nincs, mert én biztos vagyok benne, hogy te semmit nem fogsz itt iratokkal bizonyítani. Megpróbálod eláztatni az oldalt, mert az új tulaj kitett a staffból, itt csak ennyiről van szó. Nem kellene itt informátorokra, meg NAV-ra hivatkozni, mint egy kémfilmben :tef293: Pár nap és megnyugszol, belátod, hogy az oldal nélkül is van élet. Ahogy látom, nagyjából egyezik a véleményünk Pipussal.
     
  19. albatros /

    Csatlakozott:
    2013. április 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    bosszú / valóság?

    Igazad van,de szerintem hamarosan megváltozik a véleményed.
    Mint említettem az informátorunk valóság és tények alapján egyezett abba bele,ha hazugnak és bosszúnak nevezik,hozzájárul a bizonyítékok bemutatásához.

    Nem bosszúról beszélünk ez esetben hanem tényekről.

    Sajnos 2013 ban már valós dolgok ezek és akik ezt nem látják át,ne legyen keserű a szájuk íze ha hajnalban kopognak.
     
  20. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Adatra

    Szia!
    Miért is kellene bocsánatot kérni a tulajnak?Milyen rágalmazás történt?
    Milyen dokumentumokat akarsz itt közre adni?
    Itt valami nagyon nem egyenes nekem!