2014 The 100

A témát ebben részben 'Sorozatok Bemutatói' balage hozta létre. Ekkor: 2015. október 19..

  1. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    színes amerikai sorozat 2014-

    View attachment 838

    Rövid összefoglaló:
    97 évvel azután, hogy az atomháborúk elpusztították a civilizációt, 100 fiatalt visszaküldenek a Föld körül keringő űrállomásról, hogy kiderüljön, ismét benépesíthető-e a bolygó.

    Leírás:
    Az eseményekbe egy nappal a fiatalokat szállító űrhajó indulása előtt kapcsolódunk be. Az űrállomás sorsa megpecsételődni látszik; túlnépesedéssel küzdenek, a létfenntartó rendszerek kezdik felmondani a szolgálatot, így már most is a kisebb bűnök büntetése is halál. Ez alól egyedül a gyerekek kapnak felmentést, de rájuk is börtön vár. Közülük választanak ki százat, feladatuk, hogy megnézzék, milyenek a körülmények a felszínen. Ha életben maradnak, akkor a túlélők visszatelepülhetnek, ha viszont megöli őket a sugárzás, akkor oda minden remény, az emberiség sorsa a kihalás.

    Vélemény:
    Nálam a posztapokaliptikus sorozatok eleve előnnyel indulnak, de ez egy azon sorozatok közül amelyik megérdemelte a bizalmat. Az első évad se volt rossz, bár kicsit hullámzó volt a történet illetve a karakterek fejlődése, de a második évadra szerintem bőven kinőtte a gyerekbetegségeit és egy nagyon jó sorozattá vált az időnkénti klisés fordulatok ellenére.

    Szereplők:
    Eliza Taylor, Bob Morley, Paige Turco, Marie Avgeropoulos, Devon Bostick, Christopher Larkin, Isaiah Washington, Henry Ian Cusick, Lindsey Morgan, Ricky Whittle, Richard Harmon

    Évadok:
    1
    2
    3
     
  2. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szinkronosan le fogják ezt valaha is adni? Tud valaki valamit erről?
     
  3. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    Én sajnos semmit sem találtam arról, hogy lenne rá szándék, szerintem a közeljövőben nem várható.
     
Címkék :