Magyar torrent oldalak The1st

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Dark Angel hozta létre. Ekkor: 2007. augusztus 30..

  1. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Kis cukrot még elbírna de azért ez is több mint a semmi. Amúgy ez a kamu oldal hihetetlen szánalmas és átlátszó még is van aki bedől. XD
     
    • Like Like x 2
  2. iNSANE /

    Csatlakozott:
    2015. május 20.
    Hozzászólások:
    56
    Kapott lájkok:
    124
    Beküldött adatlapok:
    0
    kamu oldal, vigyázz vele!
     
  3. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    szerintem pedig szuper és van már fent 18 torrent :tef161:
    Najó, csak vicceltem, én se rendes címről regeltem be...
     
  4. ochi /

    Csatlakozott:
    2015. június 29.
    Hozzászólások:
    6
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Eddig ez volt a nevuk: kis torrent
    Azt hiszem tegnap irtak at erre: Uj the1st.be
    rosszul emlekeztem, mert belajkoltam oket par napja kivancsisagbol, es ez volt
    [​IMG]
    Aztan meg kellett adnom, hogy valos vagy hamis oldal-e... hat jelentettem, hogy atveres gyanus
     
    • Like Like x 5
  5. getkidi / Guest

    KAMU ÁTVERÉS! Valaki szórakozik
     
  6. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Átverés.
    Addig nincs nagy probléma amíg facebookon szórakoznak,de ha csinálnak egy kamu fizetős oldalt,vagy egy ilyen áll 1st na akkor kezdődnek a bajok,és a szar kavarás.
     
    • Like Like x 1
  7. Adanisz / Dark Angel kis kedvence :)

    Csatlakozott:
    2011. november 05.
    Hozzászólások:
    5,075
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    KAMU! A bővebb infó pedig az lesz hogy mindenki regeljen az angel-demon.cu.cc-re. l.ol.l.ol.l.ol.
     
  8. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    A fenét. XD Majd kiírják, hogy az oldal új neve a rendkívül kreatív új The1st.be! XD Emlékszem anno páran a Pistike oldalak közül beloadra keresztelkedtek át. A 2015-ben az 1st a divat. XD
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. október 18.
  9. getkidi / Guest

    Volt már eleget az nc, már lehetne végre valami más is a pénzéhes emberek listáján. :tef161: haha l.ol.
     
  10. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    No. Hogy az újaknak is érthető legyen. XD Az Új The1st.be-nek semmi köze az 1st torrenthez. Csak pár hígagyú a meglévő facebook profilját átnevezte The1st.be-re. Evvel kívánnak minél több embert toborozni a hulladék oldalukhoz. Nem nagyon értem azt, aki lájkolja ezt az oldalt. Hiszen az idióták az 1st hivatalos facebook oldalán reklámoznak. XD

    Tegye fel mindenki a kérdést. Miért indítana az 1st egy másik facebook oldalt? Ha mégis megtenné, miért nem ossza meg azt a már meglévőn? Miért a hozzászólásokban reklámozná? Ébresztő emberek, ébresztő. XD


    UI:

    Szorgos a gyerek:

    [​IMG]

    [​IMG]



    Azért kemény, hogy pár kép elég, hogy bedőljenek emberek. Már alig várom az új 1st.cu.cc bejelentését. hahahahahaha
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. október 15.
  11. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Viszont 1st oldalán ilyen hangya foci cucc megy.
     
    • Like Like x 2
  12. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Külön tetszik az új lájk gyűjtő játékuk, ami hétfőn indult (ma ugye csütörtök van) de egy órája posztoltat ki:

    [​IMG]


    Szerintem ez a szerencsétlen azt se tudja milyen nap van. hahahahahahahaha
     
  13. Betty1 /

    Csatlakozott:
    2013. január 19.
    Hozzászólások:
    38
    Kapott lájkok:
    30
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Sziasztok! Ritkám szólok hozzá de most ugy vagyok vele a véleményem le irom, hisz nekem is lehet...
    Szóval a The1st ki jelentette facen nem oszt meg többet semmit. A másik gusztustalannak tartom hogy valaki az Ö nevükben toboroz tagokat az Ö oldalára mert másképpen nem megy neki... A régi Angel-Démon tulajokat ismerve szerintem ök is felháboritónak tartják. Az angel-Démon mutasson fel elöször annyit amennyit anno a régi tulajok tettek, illetve azt amit a nagy oldalak már felmutattak... épitkezni az alaptól kell nem a tetövel kell kezdeni.... egy szónak száz a vége csak a véleményemet irtam le gusztustalan a toborzása...
     
    • Like Like x 1
  14. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Üdv Betty1! Én szeretném, ha gyakrabban szólnál hozzá a témákhoz, mert nagyon jók a meglátásaid. Gusztustalan dolog másokat átverni. De ezek lemaradtak a törzsfejlődésbe, szóval lövésük nincs arról mi helyes és mi a helytelen. Meg merem kockáztatni, hogy annyira ostobák, hogy még ők maguk sem tudják, hogy hazudnak.

    Hogy hol is van az ő szintjük a legutóbbi bejegyzésükkel meg is mutatták:


    [​IMG]



    Az idiótának van valami gondja a fent említett két személlyel, erre kiírja a valódi nevüket és őket teszi felelősé az 1st-el történtek miatt. :tef161: Pedig szerintem a gyerek még csak tag se volt ott. :tef161:

    Nem tudom ki ismeri az általa említett személyeket, de ők biztosra megtudnák mondani ki áll az átverés mögött. XD A fórumot azt ismerem amit említ. XD

    UI: Ez a viselkedés az emberek legaljára jellemző. XD Az 1st torrent soha nem alacsonyodna le erre a szintre.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. október 15.
  15. Betty1 /

    Csatlakozott:
    2013. január 19.
    Hozzászólások:
    38
    Kapott lájkok:
    30
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    amugy itt az eredeti Angel-Démon
    http://angel-demon.eu/ ennyi
    kiscsaj fent van nálunk ha lesz megkrdezem töle :tef293:
     
    • Like Like x 1
  16. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nagy köszönet kedves Betty1!


    Közben idekeveredett egy harmadik téma is, amiről egyszer már beszélgettünk: http://torrent-empire.me/index.php?threads/angel-demon-Újraindulás.155251/


    Na szóval.. Az 1st torrent egy ideje már nem elérhető. Kiadtak egy közleményt a hivatalos facebook oldalukon ami kizárólag egyes egyedül a the1st.be! Itt közölték, hogy sajnos ők is egy navos razziának estek áldozatul. És most jön a kulcs mondat.

    "A temaval kapcsolatban tovabbi informaciokat itt nem fogunk kozolni, nem biztonsagos. Kitartast!"


    Tehát semmilyen infót nem adnak ki többé a facebook-on a témával kapcsolatban.



    Erre ma megjelent egy új facebook profil, ami az Új The1st.be nevet viseli, és az 1st torrent vezetőségének adja ki magát. Kamu infókat adnak meg, és kamu nyereményjátékokat hirdetnek. Mivel egyik bejegyzésükben a angel-demon.cu.cc oldalnak toboroznak felhasználókat, így erős a gyanú, hogy ez az adatlopó oldal áll az fb profil mögött. Nos már az angel-demon név is az 1st-hez hasonlóan elbitorolt név, ugyanis az eredeti oldal kizárólag az alábbi címen érhető el: http://angel-demon.eu/


    Biztos sokan nem értik miért kell ezt ennyire részeltessen leírni. De sajnos még mindig gyűlnek a lájkok a hamis facebook profilra. XD Tehát páran még mindig nem látják át a dolgokat. Én úgy gondolom, hogy NSANE-val közös akciónak azért még sem volt hiábavaló. Minél többen szóltok hozzá a témához, minék többen osszátok meg, annál több helyre juttathatjuk el az igazságot. XD Az ilyen szenny oldalakat meg kell fékezni.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. október 15.
    • Like Like x 2
  17. Betty1 /

    Csatlakozott:
    2013. január 19.
    Hozzászólások:
    38
    Kapott lájkok:
    30
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    erre annyit mondok kivánom az Uj angel-Démon oldalnak élje át azt amit az 1st. Undoritó és gyomorforgató amit tesznek ez a véleményem más hátán felmászni... dolgozzanak meg az userekért mint minden korrekt oldal teszi. hogy mit kivánok nekik azt inkább nem irnám le....
     
  18. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Azt nem élhetik át amit az 1st. XD Mivel ahhoz el kéne érniük valamit. A tag most a hétfői dátumot csütörtökre módosította, tehát tőlem tudta meg, h ma milyen nap van. XD Aki ismer az tudja, h bárkinek szívesen segítek. XD
     
  19. csacser /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 03.
    Hozzászólások:
    458
    Kapott lájkok:
    325
    Beküldött adatlapok:
    0
    Elég szánalmas, hogy az The1st névvel próbálnak előnyhöz jutni. Aki egy kicsit is foglalkozott már
    torrentezéssell az azonnal észreveszi hogy ez csak valami idióta gyenge és gusztustalan próbálkozása.
     
    • Like Like x 3
  20. userke /

    Csatlakozott:
    2015. február 27.
    Hozzászólások:
    814
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szerintem így vagy úgy vissza fog térni a 1st.
    A jogsértő tartalom miatti razziát pedig kizártnak tartom. A NAV (Nemzeti Adó- és Vámhivatal) nem hiszem el, hogy szerzői jogsértésekkel foglalkozna, ugyanis nem erre szakosodtak az ottaniak. A NAV a pénzre ugrik. Ha nem fizeted be az adókat.
    Továbbá ha jól tudom a torrent trackereknek nem áll fenn a felelősségük a tartalom miatt. Csupán annyi a teendőjük, hogy fel kell tüntetniük egy e-mail címet ahova szerzői jogsértés esetén aki akarja jelenti a jogsértő tartalmat. S ha van ilyen bejelentés kötelesek azt onnan eltávolítani. De javítsatok ki ha tévednék.