Ti Elhagynátok Az Országot Egy Jobb Jövőért?

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' zörgőfürge hozta létre. Ekkor: 2016. február 17..

  1. Rajoscsibe /

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 09.
    Hozzászólások:
    189
    Kapott lájkok:
    102
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    A külföldön tengődő magyarok többsége itthon sem a tisztességes munkából tartották el magukat. Magyarországon elfogytak a csalási ötleteik, ezért kimentek egy olyan országba ahol több lehetőségük van csalni, lopni, behúzni, bank kártyázni, telefonozni....
    Ahova szeretnek kijárni az ilyen emberek: Németország, Franciaország, Hollandia és az Egyesült Királyság, itt elég nagyok a lehetőségeik a csalásra. Anglia az egyetlen olyan uniós ország aki nem adja ki az itthon körözött bűnözőket, ezeket hívjuk pucolósnak, kint vannak évekig amíg el nem évül az ügyük. Az ilyen embereket kell nagyon messzire elkerülni. Viszont vannak normális erkölcsökkel élő magyarok is, akik tényleg egy jobb jövő érdekében mentek ki.
     
    • Like Like x 2
  2. Luciferike /

    Csatlakozott:
    2016. február 13.
    Hozzászólások:
    24
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hegesztő
    Lakhely :
    Mannheim, Germany
    Én erkölcsös ember vagyok, nem azért jöttem ki külföldre, hogy lopjak csaljak meg hazudjak. Én a két kezemmel dolgozok meg a pénzért, amit a családom fent tartására és a hiteleim törlesztésére fordítok, jó formán semmi pénz nem marad abból amit itt keresek, még félre tenni nem tudtam pedig már 8 éve folyamatosan kint vagyok. Csak mikor úgy van már hogy egyenesbe jön az ember akkor jön mindig valami ami miatt kezdheti elölről az egészet.
     
    • Like Like x 3
  3. FantomGirl /

    Csatlakozott:
    2019. szeptember 14.
    Hozzászólások:
    159
    Kapott lájkok:
    12
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nem, honvágyam lenne
     
  4. lena61 / hóbagoly / RIP

    Csatlakozott:
    2020. április 09.
    Hozzászólások:
    3,734
    Kapott lájkok:
    1,349
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Igen elhagytam volna, még sokkal fiatalabb koromban, de nem hallgattam az eszemre.
    Most meg már késő, utánad a vízözön. :tef293:
     
  5. tas / Guest

  6. Tibi184 /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 22.
    Hozzászólások:
    833
    Kapott lájkok:
    235
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nem! Ha itt nem boldogulsz,másutt sem lesz könnyebb.
     
  7. PanzerKunst /

    Csatlakozott:
    2022. április 28.
    Hozzászólások:
    253
    Kapott lájkok:
    25
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nem, semmi esetre sem. Nem azért születtem oda, ahova, hogy elhagyjam a hazámat. A pénz csak egy olcsó illúzió, jön és megy. Nem az fog számítani, mennyi alattad a guba, hanem a család és a barátok. Másrészt idehaza csak az nem tud boldogulni, aki nem akar.
     
  8. czakom /

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 12.
    Hozzászólások:
    5
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
  9. KTunde /

    Csatlakozott:
    2022. november 01.
    Hozzászólások:
    87
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Foglalkozás:
    marketing asszisztens
    Lakhely :
    Budapest
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Régi terv és nagyon jó lenne, de többfaktoros sztori. Viszont akinek van lehetősége, az vágjon bele szerintem, sajnos nem sok jó vár itt az emberre…amit nagyon sajnálok, mert Magyarország nagyon élhető lenne, ha nem ilyen lenne…:tef10: