Többet nem megy A Dalba a megbántott Horváth Tamás

A témát ebben részben 'Mozi & Tv Hírek!' CF dealer hozta létre. Ekkor: 2018. február 27..

  1. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    A Sztárban sztár 2017-es nyertese szerint a zsűri nem értette a dalát, nem juttatta a négybe, így nem lehetett rá szavazni sem. Többet nem indul a dalversenyen.


    "Szerintem nem mertek pontot adni, nehogy véletlenül a Meggyfa jusson ki. Mert ha bejutok a négybe, elég valószínűnek tartom, hogy az én dalom megy Lisszabonba" - nyilatkozta Horváth Tamás.

    [​IMG]
    Horváth Tamás, Sztárban sztár győzteseForrás: Koncz Márton

    Nem éli meg veszteségként a történteket, sőt, örül, hogy háromszor is előadhatta A Dal színpadán a szerzeményét, és hogy a közönség a döntőig juttatta. Továbbra is hisz a dalában, és egy kis öröm az ürömben számára, hogy a májusi, első nagy koncertjét a Budapest Parkban, nem kell a lisszaboni verseny miatt nyárra tolnia - írta a Bors.

    Erről a dalról van szó:


    "Hatalmas kaland és még nagyobb tanulópénz volt számomra ez a műsor. Már félúton éreztem, hogy ez a jelentkezés mégsem volt annyira jó ötlet, és csak megerősített abban az érzetemben, hogy én annál sokkal jobban szeretem a dalaimat – amik a gyerekeim –, hogy versenybe küldjem őket. Nem, engem a közönségem éltet, amely érti és értékeli a szerzeményeimet" - tette hozzá.

    A legutóbbi Sztárban sztár nyertese szerint nem Magyarország és a közönség dönt, hanem négy zsűritag, ő pedig nem szeretne nekik megfelelni - így nem is megy többet az eurovíziós válogatóra.

    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...