Tomb Raider kedvenc játéka a Tomb Raider

A témát ebben részben 'Hírek a játékok világából' Raptor hozta létre. Ekkor: 2018. március 03..

  1. Raptor /

    Csatlakozott:
    2012. június 09.
    Hozzászólások:
    11,489
    Kapott lájkok:
    103
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    valahol
    Lakhely :
    A főld nevü bolygón
    • Tavaly kezdődött a Tomb Raider film forgatása
    • Alicia Vikander alakítja a régészleányt
    • A mozi egyszerre tartalmazza a 2013-as és 2016-os reboot-játék elemeit

    Meg kell mondanom, utáltam az Angelina Jolie főszereplésével készült Tomb Raider filmeket, noha a játékoknak régóta rajongója vagyok. Lara Croft az egyik legikonikusabb játékkaraktere, aki most visszatér a filmvászonra, egészen pontosan 13 múlva. A legutolsó trailer jól bemutatta a 2013-as játék egyik legjobb jelenetét, amiben a régészleány a kettétörő hajóról menekül. Alicia Vikander 29 éves, aki 10 éves korában találkozott először a játékkal.

    "A Tomb Raider nagyon sokat jelent nekem, hiszen mindig is szerettem a kalandfilmeket. Erre volt egy játék, amiben olyan egzotikus helyekre juthattam el, mint Egyiptom vagy Atlantis, amelyekről mindig is álmodtam kiskoromban. Nem volt PlayStation-ünk otthon, de a barátaimnak volt. Emlékszem, ott álltam a szoba közepén, néztem a TV-t, amin egy nő ugrabugrált, ez volt az első alkalom, amikor egy lányt láttam főszereplőként. Nem igazán hagytak játszani, de később megkaptam a lehetőséget. A legtöbbet a Croft-kúriában gyakoroltam, mert volt egy jelenet a farkasokkal, amik a frászt hozták rám. így emiatt a játékot csak évekkel később, az Anniversary változat megjelenése után fejeztem be." -- mondta el az Őscar-díjas színésznő a Gamesradarnak adott interjújában.


    [​IMG]

    Természetesen a fiatal színésznő a reboot játékokat is szereti. "Lenyűgöznek ezek a játékok, hiszen a történetmesélés segítségével olyan messzire mentek el a fejlesztők, ameddig csak lehetett. Nagyon moziszerű volt mindegyik, remekül sikerültek." -- tette hozzá.


    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...