Magyar torrent oldalak TorrentPont

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2012. október 16..

  1. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    A TorrentPont oldal topicja. Szabad eszmecsere a TorrentPont oldalról! TorrentPont meghívó/acc kéregetés tiltott!

    http://torrentpont.net


    Kapcsolódó témák:

    TorrentPont hírei: link
    TorrentPont bemutatója:
     
  2. Ventor /

    Csatlakozott:
    2012. július 21.
    Hozzászólások:
    28
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sziasztok!

    Ide várjuk az oldallal kapcsolatos kérdéseket,illetve problémák esetén itt tudunk segítséget nyújtani.

    Üdv: Ventor
     
  3. Jonhy62 /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    154
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    torent pont

    Jo kis oldal érdemes regizni.
     
  4. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Torrentpont

    Régi Torrenthun felhasználó voltam. Kiváncsiságból kerültem az oldalra, gondoltam meglesem ha regiznem sem kell csak jelszóemlékeztetőt kérnem. Egy próbát megér.:tef293: Kellemeset csalódtam. Aránylag elég sok torrentet töltenek fel naponta. Sajnos még kevés a felhasználó igy seed-ben nem nagyon bővelkedik. Nem tudom az oldal tulajai mekkora létszámmal képzelik el a jövöt.? De összeségében nem rossz kis oldal. Egy próbát mindenféleképpen megér!
     
  5. Bluesky / Guest

    Torrentpont

    Én is regizve vagyok, de nem igazán látogatom. Nem különösebben tér el a többi vegyes oldaltól, sőt ugye a létszám miatt inkább még gyengusznak is mondható. Nem tudom hogy milyen volt a Torrenthun, de én mondjuk nem tudom miért jó egy 36 -odik vegyes trackert is csinálni. Annyiban nem különbözik a többitől hogy idővel egy nagyon jó oldal váljék belőle. Akik 2005-2008 között csináltak trekit, szerintem azok jobban jártak és már tartanak valahol, de már mondhatjuk hogy a csapból is vegyes torrent oldal folyik, így nehéz egyedit alkotni.
     
  6. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
  7. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    Jelenleg Free leech van az oldalon!

    Jelenleg Free leech van az oldalon!
     
  8. Ventor /

    Csatlakozott:
    2012. július 21.
    Hozzászólások:
    28
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
  9. csaki /

    Csatlakozott:
    2013. március 23.
    Hozzászólások:
    12
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    miért

    Hello! Ha tényleg a volt Savaria stafftagjai alapították az oldalt, akkor miért nem hagytátok meg a régi nevet? Sokkal előrébb járnátok, mint egy noname névvel... Tudom, nem tisztem eldönteni, csak felvetődött bennem a döntés miértje.
     
  10. hpeti72 /

    Csatlakozott:
    2012. április 15.
    Hozzászólások:
    4
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    szabad regisztráció vége...

    Akkor lenne valami értelme ezt a dolgot hangoztatni, ha az oldalon valami értékes tartalom is lenne.
    Annak idején én is csak azért regisztráltam az oldalra mert a Torrenthunon felhasználó voltam és nagyon szerettem azt a kicsi felületet.
    Különben teljesen fölösleges Kopasz kiírása.
    Ugyan ki venné észre, hogy lezárult a regisztráció ?
    Bocsi ha bunkó voltam, csak elmondtam a véleményemet.
    Hpeti72
     
  11. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    valahol igazad is van

    Hát igen,valahol igazad is van.
    Csak egy kérdés??
    Ha regisztrálva vagy az nCorra akkor miértelme van a Bithumenek?
    Vagy minek regisztrálsz más oldalra,ugyan azok a torrentek vanak fen(nem a minöségröl beszélek).
    Kb 100 magyar torrent oldal van ebböl menyire van szükség???
    Több oldalon a minöség vagy a játákokkal vonzák a felhasználokat.
    Ezek különleges tartalom????
     
  12. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,894
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Azért mert....

    Sziasztok!

    Szia [@hpeti72]

    Azért kell és érdemes hangoztatni mert minden torrentes hír, hír értékű ezen az oldalon.
    Függetlenül attól hogy adott oldalon milyen tartalom van, értékes e vagy éppen nem az.
    A hír az akkor is hír!
    Ez az oldal pedig éppen azt szolgálja hogy híreket információkat osszanak meg felhasználói egymással és elmondják véleményüket egy egy adott dologról.
    Éppen úgy ahogyan ezt te is tetted, mely hozzászólást szívesen vettük, mint ahogy minden hozzászólást ami nem sért normákat!

    Nem gondolom hogy "bunkó" lennél!
    Elmondtad véleményed amivel én éppen nem értek egyet.
    De ez egy dolog csupán.
     
  13. hpeti72 /

    Csatlakozott:
    2012. április 15.
    Hozzászólások:
    4
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    válasz

    Az általad jegyzett 100 magyar torrent oldalból valójában egyre lenne szükség, ahonnan mindenki ki tudná elégíteni a szükségleteit.
    Szerintem a torrentezők többsége semmi más indok miatt nem regisztrál más oldalakra csak a kíváncsiság, vagy esetleg a presztízs...
    Véleményem szerint a játékoknak, chatnak semmi helye egy torrent oldalon, annak bőven megvannak a maga felületei.
    Hogy miért vagyok regisztrálva több oldalon is ?
    Volt már össznépi razzia, szűnnek meg sorban az oldalak, ki tudja melyik lóra lehet fogadni...
    Ahol regisztrálva vagyok legalább veszem a fáradtságot és néha napján belépek, töltök le torrentet és teljesítem a feltételeket !
    üdv
     
  14. focinorbi /

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    4,344
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Azért mert.-re

    Szia Fater! Sziasztok!

    Veled értek egyet Fater,de nemcsak az általad leírtak végett,hanem mert előfordulhat olyan eset is,hogy valaki előbb regel ide,mint ahogy torrentezni kezdene,és neki jól jöhet az az információ,hogy melyik oldalakra van szabad regisztráció.
    Szerintem ha már csak egy embert érint a dolog,akkor már megérte valamit kiírni,ezért Kopasz nem hogy nem felesleges,hanem kimondottan hasznos tevékenységet végzett! (Nem regelek a TorrentPontra,de a már korábban említett okok végett like-oltam a hírt)
    Azt szerintem nem kell meghatározni senki számára,hogy felesleges-e regelni,vagy használni egy oldalt,vagy információval szolgálni egy hozzászólás formájában,ezt hamarosan mindenki feltudja ismerni saját maga is,hogy mi felesleges,és mi nem az.
     
  15. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    Talán anyit

    Talán anyit hozzá tenék 5000 torent és elég aktiv oldal,hasonloan a TorrentMasters Torrent-Trackerhez.
     
  16. Ventor /

    Csatlakozott:
    2012. július 21.
    Hozzászólások:
    28
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Facebook

    Oldalunk hivatalos facebook oldala
    https://www.facebook.com/torrentpont.tracker
    Like-old, oszd meg, jelöld ismer?snek, hogy minél hamarabb értesülhess eseményekr?l.


    Az oldalon több hete nyitott regisztráció van, amiről nem adtunk tájékoztatást tudatosan. Hamarosan bezárjuk az oldalra való regisztrációt és csak meghívóval lehet bejutni!
    Aki szeretné meghívni ismerőseit, barátait, annak itt a lehetőség! A regisztráció lezárásáról a Főoldali Hírekben értesítünk benneteket.
     
  17. Ventor /

    Csatlakozott:
    2012. július 21.
    Hozzászólások:
    28
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    miért... re..

    Csak és kizárólag azért,mert ez nem a Savaria...ez egy teljesen másik oldal,ne kérdezd miért mert ugysem az a lényeg. Semmi értelme egy "névvel" bármit is csinálni,mert ugysem az a lényeg... Legfontosabb dolog hogy az userekért legyünk és nem forditva ahogy azt sok helyen elkövetik... :tef293:
     
  18. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    Jelenleg

    Jelenleg Free leech van az oldalon!
     
  19. slicc /

    Csatlakozott:
    2012. november 16.
    Hozzászólások:
    5
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Haaaat.....

    Voltam bent az oldalon parszor.
    Gyengus nagyon. Keves torrent megy fel. Szinte alig 6-8 db. Regebbdn sokan ment fel,de mar nem. Egyenesen lejton csuszik. Pontok aktivalasa kesik lassan 1 honapja. Jatekok nincsenek,gondolok a feltolto versenyre. Ket modi lelepet,masik 3 van. Szerintem haldoklik az oldal. Semmivel sem jobb a tobbinel. Semmi ujitas nincs,nem fejlodik sehova. Beszeltem masokkal sajna rossz hirrel szolgaltak. Szoszerint letoljak az oldalt. Valami oknak kell,hogy legyen ,hogy ennyire kevesen toltenek fel. S raadasul nincs feltolto.
     
  20. slicc /

    Csatlakozott:
    2012. november 16.
    Hozzászólások:
    5
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Regisztrálás?? Van még valaki

    Regisztrálás?? Van még valaki aki oda megy??? Elképesztő mennyire megy lefelé az oldal. Semmi új...