Magyar torrent oldalak TorrentPont

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2012. október 16..

  1. Ventor /

    Csatlakozott:
    2012. július 21.
    Hozzászólások:
    28
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mondjad csak...

    Köszönjük szépen :tef293:
     
  2. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Slicc

    Szervusz!
    Nos benéztem!
    Átnéztem az oldalt,és azt kell,hogy mondjam,kicsit(nagyon),erős a fogalmazásod! :tef344:
    Az biztos,hogy nem egy nCore,de számomra egy jól összerakott oldalnak tűnik,amelynek biztos vannak hibái,de őszintén,melyik oldalnak nincs!
     
  3. slicc /

    Csatlakozott:
    2012. november 16.
    Hozzászólások:
    5
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Válasz

    Kedves Pipus!

    Az lehet,hogy kissé erős. De tartom a véleményem. Én régóta voltam tagja az oldalnak. S sokat láttam belőle. Nem azt mondtam egyszer sem,hogy Ncore-os legyen. De... Más kisebb oldalaknál vagyok tag s mindig vannak játékok,feltöltő versenyek stb. A modik emberszámba veszik a másikat. Nem úgy ,mint itt. Annak oka van,hogy eddig 2 moderátor elment. Feltöltő nincs. Feltöltés alig. Bpontok csúsznak. Volt 1 éves évforduló,de semmi. Szóval.. Lejjebb mennek,mint,hogy feljebb kellene menni. Ötletek vannak,de senki nem alkalmazza. Páran már írtak,hogy vacak.. Ennyi. Csak egy véleményt mondtam.Ha ez nem tetszik egyeseknek nem kell elolvasni.
     
  4. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    válasz-ra

    Szervusz!
    Látod,igy kerek a dolog!
    De az én hozzászolásom is egy személyes vélemény volt,amit..,ahogy te is írtad!
    A leírtak alapján legalább értem,hogy az előző hozzászólásodnál mire is gondoltál!