TotalSeed

A témát ebben részben 'SeedBox bemutatók' Energy hozta létre. Ekkor: 2014. június 08..

  1. Energy / Guest

    [​IMG]


    Megbízható, biztonságos szervergépek, titkosítással
    Minden gépünk Gigabites interneten van elhelyezve
    99.5%-os rendelkezésre állás
    Legjobb árak, kezdőknek és profiknak is
    Egyedi WEBUI Rendszer, és FTP
    Korrekt, segítőkész support

    Elérhetőség: http://www.totalseed.hu/

    Kapcsolat: Email/MSN/Skype: seedszero@gmail.com









    Kezdőlap

    [​IMG]

    Csomagjaink

    [​IMG]



    GY.I.K.

    [​IMG][​IMG]

    Ügyfélkapu

    [​IMG]
     
  2. Spiderman1960 /

    Csatlakozott:
    2019. január 04.
    Hozzászólások:
    108
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nekem a 2500 Forintos csomag bevált,bár mostanában egyre gyakrabban van újraindítás a szerveren.
     
  3. jacayic556 /

    Csatlakozott:
    2023. február 19.
    Hozzászólások:
    29
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Az utóbbi időben a dedikált hdd rendszerük akadozik és egyéb kisebb hibák is előfordulnak,mint például a ruTorrent panel későn reagál a kiadott parancsokra ,a reagálás ideje nálam már volt amikor elérte a 2 percet.De amúgy jó oldal, az egyik szerverem most lesz 2 éves. A dedikált szerverük erősen túl van árazva.
     
  4. mrarizona /

    Csatlakozott:
    2023. január 29.
    Hozzászólások:
    16
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Szerintem még mindig megy az egyik felhasználom tőlük, pedig már januárban kellett volna hosszabbítanom :tef161:
    Dedikált tényleg durván drága.
     
  5. jacayic556 /

    Csatlakozott:
    2023. február 19.
    Hozzászólások:
    29
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Feljebb lévő hozzászólásomat kiegészíteném azzal,hogy nem ajánlom senkinek,az ok,nekem dedikált HDD-m volt 2TB tárhellyel ez most már a végén jó ha tudott 40-45 Mbit/s régebben ez még 90 Mbit/s-ba elérte de ha közben letöltés is ment valamelyik oldalról akkor az egész rendszer vissza lassult 10 Mbit/s sebesség környékére, közben sikerült kipróbálnom a dedikált szerverét 1 hétig kölcsön kaptam 2TB tárhellyel,nagyot csalódtam normál esetben 110-130 Mbit!s sebesség de ez csúcs időben 50-65 Mbit/s vissza lassult ez 15000ft-ért kevésnek tartom.Ehhez jött még ,hogy most már az utóbbi időben nem elérhető senki sem [​IMG] egy példa.Na ezért mondtam fel a szerződésemet amely 2021-ben jött létre és azóta folyamatosan használtam a fiókomat. [​IMG]
     
    • Informatív Informatív x 1
Címkék :