Magyar torrent oldalak Transfer

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 10..

  1. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    A Transfer torrent oldal topicja. Szabad eszmecsere a Transfer torrent oldalról! A Transfer meghívó kéregetés tiltott!


    Kapcsolódó témák:

    Transfer hírei: link

    Transfer bemutatója:
     
  2. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Transfer

    A freeleech mellett a feltöltésednek az ötszörösét számolja el az oldal, nagyon jó alkalom az arányjavításra .
     
  3. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Transfer

    Sziasztok. Szeretnék nektek bemutatni egy oldalt a Transfert , lassan 2 hete hogy regisztráltam az oldalra gondoltam freregvan kihasználom. Regisztrációm után kicsit körbenéztem mik is vannak az oldalon , az első dolgom (adatlap után) a letöltéseket néztem meg 5x feltöltést számolja el ami egy frissen regiző számára nagyon jó lehetőség a freeleech mellett. A torrentek folyamatosan kerülnek fel a meglévő több mint 40 ezer mellé a fal pörög egész nap és a fórumozás is nagyon jól működik. Nekem most ez az oldal a favorit .

    Ha bármilyen problémátok van,ezen a cimen is tudtok felénk jelezni!
    info@transfer-tracker.eu



    Az oldal kizárólag ezeken a címeken érhetőek el:
    * http://transfer-tracker.eu
    * http://transfer.co.hu
    Az oldal hivatalos blog oldala: http://blog.transfer-tracker.eu
     
  4. Anonymous / Guest

    Jó nagyon az oldal de sajnos

    Jó nagyon az oldal de sajnos nagyon kevés ember seedel!Pedig kimondottan jó és nem a freelech miatt!
     
  5. freddy75 / Guest

    transfer

    egy rakás *** oldal. a trágár beszédért nem, az megjegyzésekért pedig ki ****k a felhasználót. teli szeméttel az oldal. sajnálom az időt és az energiát. utólag nem is bánom hogy nem vagyok már a tagja.



    Szerk:Moderátor.
     
  6. tom1996 / Guest

    Király az oldal

    A transfer a legjobb annál jobb letöltő oldal nincs. Főleg hogy free leech van és 5x upp szorzó.
     
  7. Anonymous / Guest

    reisztráció

    Sziasztok!

    Olvasom az oldal adatlapján,hogy meghivás,freereg. nincs.Van ellenben támogatás.De ennek lévén sem lehet bejutni az oldalra?Akkor hogyan lehet?
     
  8. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Olvasod hogy nincs freereg és

    Olvasod hogy nincs freereg és meghívás de támogatás igen ! Mi ezzel a gond ? Ideiglenesen megszüntették a freeregett és a meghívást de attól akik ott vannak és szeretnék támogatni az oldalt támogathatják . Nem értem ha nincs freereg és meghívás nem lehet támogatás se , vagy ha van freereg és meghívás csak abban az esetben lehet támogatást ???
     
  9. kapapa /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 26.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    regisztráció

    A lényeg a hozzászólásom utolsó 3 szava volt:"Akkor hogy lehet bejutni?Az első két lehetőség kilőve,mivel nincs.De bizonyára te is tudod van olyan oldal,(mint pl.a Diablo)hogy támogatással is be lehet reggelni az oldalra.Ennek a lehetősége érdekelt volna.
     
  10. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Jelenleg se meghívással se

    Jelenleg se meghívással se freeregel nem lehet bejutni , ha élni fog valamelyik lehet?ség azt majd a Pillanatnyilag nyitott regisztrációs listán látható .
     
  11. Anonymous / Guest

    ha nincs meghívás sem free,

    ha nincs meghívás sem free, hogy tudott ez a szerencsés az oldalra fel kerülni. Én is szeretnék.
     
  12. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    HÁT EZ TETSZIK IDE SZERETNÉK

    HÁT EZ TETSZIK IDE SZERETNÉK BEJUTNI
     
  13. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    olvasram,hogy lesz free reg.

    olvasram,hogy lesz free reg. mikor várhatóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!
     
  14. hooligans / Guest

    csicskások

    Hagyjátok már ezt a hogy lehet bejutni erre a torrentoldalra stb dumát.Legyen tartásotok az oldalnak kell lenni a userekért és nem fordítva.2éve még mindig nyitva volt a transfer oldal a kutyát sem érdekelte,minél több felhasználó bizalmáért kuncsorgott.Most meg a támogatás meg emelt díjas sms meg stb mint a beload-nál.Ezek a hazai torrentoldalak szégyenei.Ezért lesz a legjobb oldal az ncore,bithorlo,majomparádé mert ott odafigyelnek a userek-re és nem szólogatnak be mindenféle baromságokat és legfőkképpen nem koldulnak emeltdíjas sms-ben.
     
  15. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Megint a régi nóta . Azok a

    Megint a régi nóta . Azok a felhasználok akiket már ért jogos vagy jogtalan sérelem azok elkezdik az adott oldalt fikázni . Csak egy dolgot nem veszel figyelembe hogy ha én támogatok egy vagy akár több oldalt is ahhoz nem sok embernek van köze , az én pénzem és én döntöm el hogy mikor miért és legf?bb képen kinek adományozom . Ezt egyébként nem csak erre az egy oldalra értem de nagyon unalmas és gyerekes egy oldat a támogatás miatt fikázni , ha tényleges valós sérelem ért azt közöld vagy azt miért nem tetszik min kellene változtatni stb .
     
  16. Apophis /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 19.
    Hozzászólások:
    69
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hol olvastad ? Na meg ha lesz

    Hol olvastad ? Na meg ha lesz freereg akkor itt tuti láthatód majd azaz olvashatod .
     
  17. Apophis /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 19.
    Hozzászólások:
    69
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Biztos valamiért kivágtak az

    Biztos valamiért kivágtak az oldalról azért írsz ilyen hülyeségeket /sites/all/libraries/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cool.gif
     
  18. Én / Guest

    Admininistrator írta:A

    Tag vagyok a transferen, de mostanában nem jön be az oldal:tef10:((

    a kedvencekbe mentett weblapra azt írja a netem: probléma az oldal betöltésével. Help
     
  19. Sajtmester / Guest

    nem jön be az oldal lehet nem

    nem jön be az oldal lehet nem csak nekem de ez az oldal egyre lassab még szerencse hogy nem is használom :tef293:
     
  20. oldboy / Guest

    kaptam egy meghivó ,reg.

    kaptam egy meghivó ,reg. linket de hiába másolom be azt írja ki,hogy nincs szabad reg . akkor miért írja,hogy 11hó 27ig lehet felhasználni.most vagy a leves görbe vagy az asztal nem egyenes csók a családnak az ÖREG