Magyar torrent oldalak Transfer

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 10..

  1. albione /

    Csatlakozott:
    2010. december 13.
    Hozzászólások:
    11
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Valószínűleg igazad van lévén

    Valószínűleg igazad van lévén a tech részhez annyira azért nem konyítok.
    Viszont nekem fontos hogy tudjak kommunikálni a többi userrel és a staffal ha szükséges.
    Ámde ahogy elnézem a többség 2-3 vagy több oldalon is fenn van ergo hozzájut a hőn áhított anyagokhoz. És túl a közösségen hozzátettem a minőséget is...Néhány oldalon fenn vagyok és döbbenten nézem a sok sz**t amit feltöltenek az emberek...Bár nagy részük inkább megtanulna helyesen írni, legalább a feltöltéseiben :tef293:
     
  2. csomika / Guest

    userszám

    A minőség ott romlik amikor lópici gáspár (szándékosan kisbetüvel) letölt egy oldalról,még a letöltés ugye megy ,a feltöltés is, azért innentől kezdve bonyolódik,ugye az anyag ha hibás ,ő is hibásan tölti fel(nem futtatta a gépén),az infó pedig annak függvénye,hogy tud írni,olvasni és nem utolsó sorban a témához keresni,ha még hozzá tesszük a nyelvtudással járó hiányosságokat,marad a lelopott google fordító,amitől a szőr feláll a hátamon .A probléma pedig leginkább az ,hogy nem működik,kiakad,lefagy,hiányzik patch,sorolhatnám hosszan,töltögeted magad a javító fájlokat,image és exe fix-eket ,írogatsz hsz-eket amire a sok tahó nem is válaszol de a legritkább esetben az is akinek már sikerült működésre bírni egy anyagot.Tehát ez azért sokaknak nagy falat,a letöltőnek pedig bosszúság,ez pedig fenntartáshoz vezet. Persze azért én megszoktam nézni a feltöltőt is,minden oldalon vannak akik profi módon végzik dolgukat.
    A tanulság letöltés előtt először a hsz-ket olvasni ,a sok anyázást,egyből elmegy a kedved a letöltéstől,igy aztán majdcsak lesz a 70 e-ből nulla és ez maga a minőség.
    Ha pedig hozzáteszem ehhez a minőséghez az oldal drákói szabályzatát,röhögnöm kell.
     
  3. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    transfer

    látom az oldalt szidja mindenki de akit nem szidnak az nem hiányzik!nekem is hiányzik! sok jó azért van az oldalba,nem kell sokat görcsölni vele nagyon aránybarát és ez jó!
     
  4. csomika / Guest

    transfer

    Sipike,megpróbáltam általánosságokról irni,sajna ez pont ennek a fórumán adódott,mert a kérdés is általánossá vált.
    Nálatok is fincsi az idő?
     
  5. csomika / Guest

    transfer

    Onlány,gyors is a betöltés
     
  6. albione /

    Csatlakozott:
    2010. december 13.
    Hozzászólások:
    11
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    A legjobb: "letöltöttem és

    A legjobb: "letöltöttem és valami iso fájl van ott...EL se indul.mit csináljak vele? Ez sz*r."
    Ment is a puffogás
    Az illetőnek Tb körüli fel és letöltése volt.A leírásban pedig: mountolod telepíted,crackeled,játszol. Roppant nagy figyelmet igénylő cselekvés sorozat :tef161:
    Nem tudom...lehet hogy IQ teszthez kéne kötni a regisztrációt vagy a fene tudja :tef293:
     
  7. csomika / Guest

    iso

    megadnád a címet megnézem mi a túró van vele? Ha nem tudják betenni mountolásara,akkor gamecopy world játék kikeres
     
  8. csomika / Guest

    iso

    Azért TB-ide vagy oda futottam én is egy két kört már e hármas szabály ellenére és akkor marad a sok idióta a jobbnál jobb ötletekkel ezután marad magad uram ha szolgád nincs és addig szórakozol míg csak elindul.
    Jártam úgy,hogy kitöm.,mount de nem volt mit így aztán csináld magad uram.
     
  9. csomika / Guest

    offlány

    a transfer már megint szerelőcsarnokban,úgy látom már csak a tavaszi festés maradt ki.
     
  10. csomika / Guest

    tracker

    HDD re vár a transfer,behalt
     
  11. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ezt írták...

    .
     
  12. drogba № /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 29.
    Hozzászólások:
    19,281
    Kapott lájkok:
    33
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    Pincér
  13. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    Végre megy az oldal:tef293:

    Végre megy az oldal:tef293:
     
  14. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Pontosabban : A Tracker

    Pontosabban : A Tracker fut.Az oldalra még nem lehet belépni de hamarosan ez is megoldott lesz . (remélhetőleg)
     
  15. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kedves Felhasználóink!A

    Kedves Felhasználóink!

    A hardver csere megtörtént, reméljük minden rendben lesz!
    Ezuton szeretnénk megköszöni a kitartásotokat és türelmeteket
    Kárpótlásul 2 hét freelech-et kaptok ajándékba!

    2011.04.07. 22:39
     
  16. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    transfer

    kezdem hiányolni a régi jó TRANSFER oldalt. szerintem beragadt a kézifék és azaz érzés mintha nem találnának vissza,sajnálom mert nehogy lejtmenet következzen.
     
  17. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem tudok veled vitatkozni

    Nem tudok veled vitatkozni mert igazad van én már tavaly észleltem egy stagnálást így nem erőlködtem tovább az oldalon , de ettől eltekintve nem rossz az oldal ha nem lenék más nagyobb oldalon mint az nCore akkor még szedném is a cuccokat . Ami igazán zavart az a lassú fejlődés sokáig kellett várni mire egyáltalán elfogatható és használható állapotba hozták a trackert, (persze tudom nem egyszerű dolog ez) most meg mást se látok hogy a stafft parádézik a üzenőfalon , jó az ha vannak (most sokan) de akkor a seed elől meglépőket is figyelhetnék .Ám összességében még mindig jó az oldal .
     
  18. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    A regisztrációt megnyitottuk

    A regisztrációt megnyitottuk és plusz 2 hét free.

    Transfer Staff
     
  19. Sektor /

    Csatlakozott:
    2013. május 29.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Új domain

    A Transfer elsődleges domain címe: transfer-tracker.hu
    Csak azért írom mert a torrent oldalak részben még az eu-s cím van és az állapotban a 301-es (átirányítás) kód van. transfer-tracker.eu és transfer-tracker.info címekről is elérhető az oldal, de úgyis a transfer-tracker.hu-ra fog átirányítani mindenkit.
     
  20. Muscular / Guest

    Segítség új reggeseknek!

    Segítség új reggeseknek!

    Sziasztok!

    Szeretnénk segítségetekre lenni, mivel letölteni se tudtok pl. ha nincs speed tesztetek és nem vagytok pár dologgal tisztában. Az alábbi linken minden fontosabb dolgot megtaláltok a kezdéshez!

    http://transfer-tracker.hu/forum.php?topicid=2309

    Jó töltögetést és Seedelést Kívánunk: Transfer Staff

    2011.05.09. 18:10

    Szerk:Moderátor.