Transformers 3. - A hold sötétsége

A témát ebben részben 'Filmek Bemutatói' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 22..

  1. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    [​IMG]



    Transformers 3. - A hold sötétsége
    (Transformers: Dark of the Moon, 2011)

    Sokkoló Cyberton uralkodója volt, amíg az autobotok és az álcák egymással háborúztak a földön. Optimus fővezérrel az élen, Űrdongó, Racsni, Acélfej és Csatár újra akcióba lépnek, hogy felvegyék a harcot, akik Sokkoló vezetésével bosszút esküsznek. Az Autobotok és az Álcák az Egyesült Államok és Oroszország közt zajló vetélkedésbe is beleavatkoznak, ami akár világháború is eredményezhet. Sam Witwicky a robotok segítségére siet.

    Egyéb címek: Transformers 3
    Nemzet: amerikai
    Stílus: sci-fi, akció, kaland
    Amerikai bemutató: 2011. július 1.
    Magyar mozibemutató: 2011. június 30.
     
  2. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Megan Foxot lecserélik Rosie

    Megan Foxot lecserélik Rosie Huntington-Whiteleyre

    A Mikelát alakító Megan Fox távozott a TF3 produkciójából, feltehetően annak köszönhetően, hogy a rendezővel és a stáb többi tagjával többször is nézetkülönbségek léptek fel. Az általa keletkezett űrt egy Victoria’s Secret modellel kívánják betölteni. Mivel Bay többször is csinált reklámvideót a divatcég számára, így már az egyik ismert modelljüket, Rosie Huntington-Whiteley kérte fel a női főszerepre. Azt még nem tudni, hogy kerül bele a történetben, de az eddigi filmek alapján nem lesz nehéz csak úgy belecsempészni egy szokásos indokkal.

    [​IMG]

    0:tef293:
     
  3. sziasztok remélem jo oldalra

    sziasztok remélem jo oldalra jöttem
     
  4. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Az már biztos

    Az már biztos :tef161:
     
  5. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    tr 3

    szerintem vesztett igy a fim egy kicsit magából megan azért csak megan... én azt olvastam hogy nem birta a hajtást és egy német táborhoz hasonlította hogy milyen bánásmódban hajtották és beszéltek vele... mi igaz mi sem nem tudni az biztos hogy minden fil el van cseszve ha az az illető kilép aki eddig volt benn.