2008 True Blood

A témát ebben részben 'Sorozatok Bemutatói' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2011. június 27..

  1. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0


    A tömeggyártott szintetikus vér feltalálásának köszönhet?en a vámpíroknak nincs szükségük többé emberekre, hogy napi szükségleteiket fedezzék, és - ha kényelmesen nem is, de szabadon - sétálhatnak halandó társaik között. Bár azáltal, hogy embertársaik lekerültek étlapjukról, legendabeli szörnyetegekb?l egyik percr?l a másikra hétköznapi polgárokká váltak, az éjszaka világából még mindig nem törhetnek ki. Sokan aggodalommal fogadják, hogy ezek a teremtmények el?bújtak koporsóikból, s most köztük élnek. A világ vallási vezet?i és kormányhivatalnokai már eldöntötték, kinek az oldalára álljanak, azonban Bon Temps, a louisianai kisváros még gondolkodik.

    Sookie Stackhouse pincérként dolgozik a kicsi, ámde otthonos Merlotte's bárban. Bár Sookie els? pillantásra hétköznapi lánynak t?nik, nem éppen átlagos képességgel bír: képes olvasni mások gondolataiban, s ez folyamatosan felforgatja a lány életét. Ha ez nem lenne elég hátrány ahhoz, hogy egy louisianai kisváros sz?k közösségébe beilleszkedjen, egyszer csak betoppan életébe a Merlotte's els? vámpír vendége, a 173 éves Bill Compton - s a két kirekesztett között azonnal komoly vonzalom alakul ki.



    A torrent-empire.me nem torrent oldal, innen semmit sem fogsz tudni letölteni, mivel ez egy fórum/közösségi portál. A fenti információk a port.hu, imdb.com, youtube.com oldalakról származnak.
     
  2. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Az egyik kedvenc sorozatom

    Az egyik kedvenc sorozatom csak ajánlani tudom :tef293:
     
  3. napcsi / Guest

    Hello

    Hogy tudom letölteni a fájlt?
    Köszi.
     
  4. spam /

    Csatlakozott:
    2011. január 04.
    Hozzászólások:
    32
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Innen sehogy Ez nem torrent

    Innen sehogy :tef293:

    Ez nem torrent oldal, hanem hírek és társalgó torrent-témakörben. :tef293:
     
  5. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem régiben kezdtem, eddig azt hittem, hogy Twilight csak sorozatban, hát rohadtul tévedtem.
    Számomra visszahozza a 2008 el?tti id?ket, amikor ha azt hallottam, hogy vámpír, még nem borzadtam meg, hogy ez iszonyat ***zis lehet...
    Szóval az els? pár rész alapján tetszik, várom hogy eljussak a vérfarkasokig, alakváltókig stb-ig.
     
  6. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hát ez siralmas
     
  7. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    True Blood Season 5 Hamarosan !
     
  8. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    True Blood 5 évad a legjobb , az utolsó rész Bill Compton átváltozása nem hagy kétséget bennem hogy a következ? évad is izgalmas lesz .
     
  9. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Végre szinkronosan elkezdték

    Végre szinkronosan elkezdték az ötödik évadot . :tef293:
     
  10. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szeretem a vámpíros témájú könyveket, filmeket. Ez a sorozat magasan vitte a prímet. Aki a szereplőket összeválogatta, nagyon eltalálta melyik szerepre ki az igazán jó színész. Nehéz kiemelni melyik szerep/színész volt a legjobb, de szerintem Jasont és Newlin tiszteletest mindenképp érdemes megemlíteni.
    Ez a sorozat is az egy szezon egy főgonosz elvét vallotta. Ha jól emlékszem az ötödik szezonban volt Michelle Forbes az ellenfél, mint bacchánsnő. Nekem ezek a részek tetszettek a legjobban.
     
Címkék :