Magyar torrent oldalak Teracod Tulajdonos Kerestetik!

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' Vendég hozta létre. Ekkor: 2014. november 10..

  1. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Tisztelt Felhasználók!

    A teracod.com ismét nagy változás előtt áll: új tulajdonost keres.

    Aki érez magában elég hátteret és elhivatottságot az oldal fenntartásához, az további részletekért, bővebb információkért érdeklődjön üzenet formájában az ezen a linken elérhető felhasználónál2014. november 15-ig.


    Szerk: Köszönöm annak az egyének aki a hírt beküldte a címünkre, de ide is beírhatta volna!
     
  2. Energy / Guest

    Nem gyenge! Egy oldal tulajdonost keres?? Ilyet se hallottam még. :tef161:
     
  3. jozsef3 /

    Csatlakozott:
    2012. május 17.
    Hozzászólások:
    257
    Kapott lájkok:
    60
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    még énse
    haha
     
  4. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ha nem találnak öt nap alatt tulajt, (Ami nem volna meglepő) akkor mi lesz? Becsuk? Vagy megy spam gyárnak? Esetleg mind a kettő? Vagy befigyel a XIDER? :tef161:

    A legjobb mégis egy új tulajdonos lenne, aki más irányba terelné az oldalt. Gyerekek, egyre fogynak az oldalak. A nem tegnap indultakban mind volt valami egyedi. Ez veszik ki lassan teljesen a magyar torrent világból.
    Nagy feladat vár az új tulajra, (ha lesz) nem irigylem. Ilyenkor mindig felül kell vizsgálni a staff tagok rátermettségét, hozzáértését. Jobb esetben a staff érti a dolgát és rengeteg gondot le vesznek a tulaj válláról. Mikor mi átvettük egyik jogelődünk irányítását, nem voltunk ilyen szerencsések. Nem volt olyan staff a pikszisben, aki átment a vizsgán. Hiszen egy staff tag legyen tárgyilagos, ne gyártson idióta elméleteket. Egy staff tag gátolja meg a vitákat, ne pedig a részesük legyen. Egy staff tagnak elsősorban az oldal érdekeivel kell foglalkoznia, nem a személyes megítélésével. Voltak olyanok, akik azért nem moderáltak, ne hogy az illető megharagudjon rájuk, és akkor már nehéz tetszelegni a mindenki imád mert olyan jó vagyok címszerepben. Az ilyen nem való moderátornak. Lehet úgy moderátor valaki, és végezheti a dolgát, hogy senkit nem bánt meg. Csak az idióták sértődnek meg azon, ha alap dolgokat betartatnak velük. Büszke vagyok a mostani vezetőségünkre, mert mióta újjászerveződött a staff, nincsenek hetekig elhúzódó viták, nincs offolás, nincs rendbontás. Mindenki érti a dolgát.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2014. november 10.
    • Like Like x 5
  5. sassmadár /

    Csatlakozott:
    2012. március 15.
    Hozzászólások:
    281
    Kapott lájkok:
    225
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    villanyszerelő
    Lakhely :
    Ózd
    Nem vesszük meg?
    Sokan vagyunk az UTS-en!
    Mindenki bead egy ezrest és lesz saját torrent oldalunk!
     
    • Like Like x 1
  6. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Megtudnánk venni, de a kérdés az hogy minek? A statból kiindulva zsákbamacskát vennék, azt meg nem szeretek. :tef161:
     
    • Like Like x 3
  7. sassmadár /

    Csatlakozott:
    2012. március 15.
    Hozzászólások:
    281
    Kapott lájkok:
    225
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    villanyszerelő
    Lakhely :
    Ózd
    Felfejlesztenéd a 2- 3.legnagyobb magyar oldallá!
    Na akkor enné meg a fene a konkurenciát!
    haha
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2014. november 10.
    • Like Like x 4
  8. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Csak ne adj ilyen tippeket mert még vérszemet kapok, meg 66 bírságot a nav ajánlásával hahahaha
     
    • Like Like x 4
  9. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    sziasztok
    A hir rajta van a Teracod Facebook oldalán ...sajnos ...
    Vannak elég negativ kritikák is ...:tef10:(
    Akárki akármit is mond nálam még mindig a kedvenc 5 között van az oldal.
     
  10. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Kint van de meddig? A főoldaláról eltűnt a hír. XD Én nem tudok az oldalról bővebben nyilatkozni, mert nem használom. De a hamis stat az nem tetszik. Az átverés semmilyen formáját nem tűröm. De az ő dolguk. Továbbá nem tudom mennyire jó ötlet egy oldalt a tagok között meghirdetni.
     
    • Like Like x 2
  11. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Nov.15 a határidő.
    A Teracod főoldalán már valóban nincsen fent a hir.
    Hát szerintem nem igy kellene keressenek új tulajdonost.
    Még egyszer talán volt tulaj váltás , és akkoriban tényleg sok rosszat mondtak és irtak ...még a régi torrentekinfon... hosszú ideig ment a vita és gorombáskodás...én akkoriban nem értettem meg mi is volt a gond :tef293:

    Felhasználói szemmel engem nem zavart semmi, töltögettem, seedeltem ...ennyi :tef293:
    Sajnálnám ha bezárna mégis.
     
  12. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ennyi.. Értelmes emberek nem foglalkoznak egy oldal hátérrévél meg a dolgaival. Töltögetnek vagy fórumoznak azt szevasz. Csak a legkorlátoltabbak nem bírnak a maguk dolgával törődni, no meg az időmilliomosok. Persze más a helyzet, ha az ember tag létére a pofájába kapja az oldal aktuális gondjait. XD Mint most a Teracod- on. De nálunk ilyen nem lesz. Amint kézhez kaptuk az infót, szépen csendben a támogatást is megszüntettük. Nem a tagok dolga az oldal fenntartásával foglalkozni, hanem a miénk.

    Akkora balhék már nem lesznek itt mint rég, mert az a sok marha már új mezőkön legel és képzeleg tovább.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2014. november 11.
    • Like Like x 3
  13. Tankcsapda / BitSite kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 05.
    Hozzászólások:
    63
    Kapott lájkok:
    42
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Teracod közösség
    Mult,jelen, jövő nélkül- hazug,szememben sokszor megbukott oldal , mondhatni staff nélkül...

    mint ott is ítam : "Kamu a statisztika,sőt,nincs megerősitő mail sem,akár proxy mögül,kamu maillel símán belépsz egyből,egy nagy fostalicska lett az oldal.--ennyi "
     
  14. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    Részemről nem is baj, ha megszűnik...igaz, már cirka 3 éve tagja vagyok. Indok, h nem bánom, h megszűnik az az, h csökken egy kicsit a magyar tracker oldalak létszáma...rossz látni, h a magyar torrent világban csak egy pár oldal tud kimagaslani, és úgymond elérni egy külföldi szintet. A magyar trackerek (nagy többsége) ugyanazt a tartalmat ossza meg, sokszor ugye egymástól "ellopva". Mindig híve voltam a természetes szelekciónak. Egyedüli kis reménysugár, pozitív oldala a trackernek, az az, h letisztult volt. Mint ugye tudjuk, nagyon sok oldal teli van (sokszor) idegesítő reklámokkal, fécbúk lájkolásokkal. Itt ez nem volt. Vagy legalább is én nem láttam, mert amúgy is a FF-on az Add Block Plus app működik.

    Ha nem tud fennmaradni a torrent világ magyar színpadán, akkor vesszen (sajnos majd jön helyette két-három másik kis /rövid életű/ tracker).
     
  15. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Majd kiderül mi lesz. De ilyen teracod méretű oldal nem nagyon fog kibújni a földből. Én sajnálom, hogy egyre kevesebb magyar oldal van.
     
  16. Anime /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 20.
    Hozzászólások:
    1,861
    Kapott lájkok:
    321
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szerintem ez a mostani probléma nem most kezdődött!
    Én több mint egy éve fenn vagyok és csak azt láttam,hogy jönnek mennek a staff tagok!
    Szerintem már akkor nincs rendben valami ha ezt érzékeli a felhasználó!

    Ui: De kár lenne érte!

    Üdv:Anime
     
  17. rambo / Guest

    Én Regisztráltam: 3 éve, 6 hónapja vagyok Teracodon
    Nem tagadom nagyon meg kedveltem az oldalt,sőt mindent onnan is töltöm le a jobbnál jobb filmeket stb
    De nagyon nagy kár lenne ha be csődölne,vagy meg szünne,,,,,, Bizony jó kis oldal de talán nem szünik meg, talán lesz egy olyan valaki aki átt veszi az oldalt, de azért reménykedem mert bizony nagyon nagy kár lenne ha nem lenne, Mert igen kevés olyan oldal van ami nagyon jó.
    Üdv!
    rambo
     
    • Like Like x 3