Magyar torrent oldalak Tvstore

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 11..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Tagja vagy a Tvstore közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában a Tvstore életét és fejlődését.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2014. szeptember 06.
  2. Oldproxi / Guest

    Nem tudok valamiért belépni a

    Nem tudok valamiért belépni a TVstore-ra.

    Végigcsináltam a folyamatot, beléptem a bitgate.org-on a felhasználonevemmel és jelszavammal, beirtam az uj jelszót, utána beadja a tvstore kezdőlapját, beirom a felh/jelszót és utána belépésre nem csinál semmit.

    Még azt se irja ki hogy rossz lenne a jelszó.

    Nem tudja valaki mi a teendő ilyenkor?
     
  3. Oldproxi / Guest

    Nem tudok valamiért belépni a

    Nem tudok valamiért belépni a TVstore-ra.

    Végigcsináltam a folyamatot, beléptem a bitgate.org-on a felhasználonevemmel és jelszavammal, beirtam az uj jelszót, utána beadja a tvstore kezdőlapját, beirom a felh/jelszót és utána belépésre nem csinál semmit.

    Még azt se irja ki hogy rossz lenne a jelszó.

    Nem tudja valaki mi a teendő ilyenkor?
     
  4. Apophis /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 19.
    Hozzászólások:
    69
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    TVStore.

    Helló

    Érdemes volt várni , tetszenek a fejlesztések végre egy oldal ami fejlődik is , bár az hogy rengeteg halott torrent van az kicsit levon az értékéből de remélem a régi tagok újraélesztik . Sokan szeretnének bekerülni az oldalra ami szerintem nem lenne rossz , remélem a közeljövőben lesz freereg is.
     
  5. Nana / Guest

    Miért nem lehet sem a

    Miért nem lehet sem a Bitgate-ra de sem a Tv store-ra regisztrálni???Nem fer hogy már hónapok óta próbálkozom és nem sikerülhet mert meghivó kell,máshol is van meghivózás de néha napján belehet regisztrálni rá...nagyon mérges vagyok mert próbáltam a Tvstore-ra regisztrálni és persze megint csak nem lehet,mintha nem tudomén mi volna ezen az oldalon amit az újak nem nézhetnek meg és még lehetőséget sem adnak rá hogy megpróbáljuk...!!!
     
  6. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    TvStore

    Üdv Nana .



    Van annak előnye ha egy oldal zárt , minőségi cuccok és a torrentek élettartalma is hosszabb , ezek az oldalakon ritkán van freereg de a TvStore-on lesz meghívás csak az átregisztrálás után , na akkor keres egy jó barátot aki meghív .
     
  7. reg

    Elkepzelheto hogy lesz vmikor reg lehetoseg? Regota szeretnek ide bekerulni de sosem sikerult:/
     
  8. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    re:reg

    Ha freereg lesz azt a hírekben közöljük .
     
  9. killer1 /

    Csatlakozott:
    2010. december 28.
    Hozzászólások:
    3
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    mikor várhato a freereg

    mikor várhato a freereg nagyon régota szeretnék bejutni egy sorozatokal teli odalra
     
  10. Spartacus / Guest

    BitGate bejelentkezés

    Négy éven keresztül voltam hűséges tagja a BitGate oldalnak,de most egy kis gondom akadt.Hiába próbálok belépni a BitGate oldalra,nem sikerül,mert folyamatosan azt írja ki,hogy "felhasználó név,vagy jelszó hibás".Na már most a felhaszáló nevem is,és a jelszavam is helyes hiszen ez volt négy éven kesresztül.Megpróbáltam új jelszót kérni,de az sem sikrül,mert az e-mail címemre nem érkezik válasz az új jelszó kérése után(lehet,hogy azért van ez,mert az e-mail címem t-online-os).Amenyiben valaki tudna ezügyben segíteni,úgy azt megköszönném.
     
  11. Anonymous / Guest

    megszünt

    Szia. A Bitgate ilyen formába már megszünt!! Egy másik oldalra át lehet regisztrálni ugyan olyan mint a bitgate csak más néven fut. Ha a gugliba beirod hogy bitgate akkor az első helyen ki adja az utód nevét és cimét ott aztán minden le van irva hogy mit kell csinálni!!
     
  12. Spartacus / Guest

    Mégsem sikerül

    Azt már tudom,hogy egy másik néven futó oldal alakult,de oda csak úgy lehet bejutni,hogy ha először belépsz a régi BitGate oldalra,és majd csak onnan írányit át az új oldalra,de nekem az nem akar semmi képen sikerülni,hogy be tudjak lépni a régi Bit Gate oldalra.Nagyjából ennyi.Honnan tudnék olyan infókat szerezni,amivel boldogúlni tudnék?
     
  13. Anonymous / Guest

    oda nem is fogsz

    Oda nem is fogsz tudni belépni mert már nincs!!!! Ha a guglibe be irod hogy bitgate akkor ahogy irtam az első helyen adja az uj oldal nevét és cimét! Ott le van irva hogy át kell regisztrálni! Ott hiába kérsz jelszóemlékeztetőt! A bejelentkezési adatok alatt nézd meg ott van leirva!
     
  14. Spartacus / Guest

    Siker

    Sikerre vittem a dolgot,de végül is egy harmadik utat kellett igénybe vennem,de az a lényeg,hogy sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  15. tomee /

    Csatlakozott:
    2012. április 09.
    Hozzászólások:
    2
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    mikor lesz már free reg

    mikor lesz már free reg
     
  16. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Amikor az oldal üzemeltetői úgy gondolják , majd akkor lesz .
     
  17. Anonymous / Guest

    meghivót hogy tudok szerezni?

    nincs ismerősöm kitől kérjek meghívót sajna de akkor hogy tudok regélni az oldalra? vagy esetleg itt kérhetek meghívót?! szia
     
  18. bringas / Guest

    Szia Atlentisz! Én

    Szia Atlentisz!



    Én regisztrálva voltam a bitgate oldalon de nem tudok belépni.

    Légyszi nézz utána.

    mail címem: ***@gmail.com



    köszi
     
  19. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sajnálom de nem nézek utána ,

    Sajnálom de nem nézek utána , nem szeretném ha valamelyik oldal vezetőségi tagja megharagudna rám hogy zaklatom őket . A legutóbbi embernek akinek segítettem jogosan tiltották ki én meg írtam egy moderátornak és egy adminnak is , még jó jó hogy nem dobtak ki az oldalról. Sajnálom de én nem kockáztatok most már .
     
  20. nem tudok belépni

    Kedves barátaim, segítsetek! Alaplapot cseréltek a gépemen és az óta nem tudok belépni a TvStore rendszerbe. Előtte tudtam. Most csak annyi történik, hogy a felhasználói név és jelszó beírása után, amikor a Belépés-re kattintok, "megrázza" magát a tábla és nem történik semmi. Tag voltam, de most kirekesztett vagyok. Már új jelszót is kértem, mert hátha, de így sem. Ha valaki tudja, mit tegyek, kérem segítsen! Köszi: Gyuri