Magyar torrent oldalak Tvstore

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 11..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. kérés

    Gondolom, neked nem volt bajod a belépéssel, vagyis a rendszerben vagy. Kérlekj, segíts, hogy a moderátorral valahogy felvehessem a kapcsolatot, ugyanis egyszer sikerült átregelnem, de miután a gépemet átépítették, ugyanazzal a jelszóval és felhasználói névvel már nem tudok belépni. Még egyszer kérlek, segíts kapcsolatba lépnem vele (velük), hogy megtudjam, mit kellene tennem. Mail-címem: ***@mail.datanet.hu. Előre is köszi!!!
     
  2. Segítségkérés

    Ismét és ismét és ismét kérem, segítsen, aki tud! A BitGate-en tag voltam, majd amikor a TVStore vette át, átregisztráltam, sikerrel. De mert alaplapot cseréltek a gépemen (és ez azzal járt, hogy mindent újra kellett telepítenem( a hozzáférésem is eltűnt, azóta pedig képtelen vagyok újra elérni a rendszert!!!! Kérem a moderátor(oka)t, hogy vegye fel velem a kapcsolatot (én nem tudom, csak itt, de eddigi három segélykérésemre senki sem reagált), mert szeretnék újra a rendszer tagja lenni. Mail-címem: ***@mail.datanet.hu

    Köszönöm előre is!!!!
     
  3. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    re segítség.

    Üdv György .



    Rákérdeztem egy ottani kedves moderátorra és ő azt írta hogy a rendszerben bent vagy a jelszó-emlékeztetőt használd és a felhasználói neveddel és az új jelszavaddal befogsz tudni lépni .Ha pontosan érdekel a válasz írj nekem pm és elküldőm .



    http://tvstore.me/login.php?returnto=/ itt az oldal linkje .
     
  4. Guest / Guest

    Sziasztok Most látom végre

    Sziasztok



    Most látom végre elindult a BitGate, olvasgattam, hogy mit kell tegyek, hogy újra beléphessek régi kedvenc torrent oldalalmra, de .. Azt irja a http://bitgate.org/ -ra kattintva hogy az átregisztrálás befejeződött. Ez most azt jelenti, hogy hiába voltam régen tag évekig és 9 fölötti arányom, minden hónapban legalább 1szer próbáltam a http://bitgate.org/login.php cimen belépni, ahogy az el van mentve a böngészőmben, mindig 404 not found hibajelzést kaptam :tef10: Szeretnék újra tag lenni, mit tehetek ?

    A választ előre is nagyon köszönöm !

    mrobert
     
  5. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Az átregisztrálás lehetősége




    Az átregisztrálás lehetősége 2010-11-23
    megszűnt ! Kicsit korábban kellett volna észrevenned mert így már csak úgy tudsz bekerülni ha valaki meghív.
     
  6. carobi / Guest

    Átregisztrálás

    Tisztelt Atlantisz !



    Azt irod : Az átregisztrálás lehetősége 2010-11-23 megszűnt ! Én 24-én írtam, hogy szeretnék újra tag lenni, nem viccből. Kérlek te se viccelj velem, 1 nap nem lehet akadály..vagy mégis ?



    Robi
     
  7. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    23

    A 23 az 23, a határidő meg határidő : )
     
  8. Zolika66 / Guest

    Átregisztrálás

    Sziasztok!

    Olvasom a bejegyzések, és érdeklődnék, hogy sikerült-e valakinek "meghatni" az új "staff"-ot, hogy néhány nap haladékot még adjon. Én egyszerűen lekéstem az átrgisztrálást, mert bevallom nem is nézegettem minden héten, hogy hogyan áll. Mostmár tudom: sajnos nem...

    Pedig egész normális arányom volt már a régi oldalon.

    Köszönöm a segítséget, vagy tippet

    Zoli

    Ui.: nemtudom itt lehet-e privátban választ kapni, ha igen szívesen veszem azt is.
     
  9. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Én nem vicceltem , több mint

    Én nem vicceltem , több mint egy hónap volt az átregisztrálásra nem nézted lecsúsztál a te bajod .
     
  10. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Üdv . Tudtommal nem lettek

    Üdv .

    Tudtommal nem lettek megkeresve és ne is várd hogy megkeressük őket ilyen kéréssel , több mint egy hónap idő volt az átregisztrálásra .
     
  11. szkbandi / Guest

    Nagyon jó.

    Nagyon jó.
     
  12. Zolika66 / Guest

    Köszönöm a gyors

    Köszönöm a gyors választ.

    Mindenesetre aztgondolom hogy több hónap szünet után, amikor az embernek nem a kezdőlapja a régi oldal ez az idő nem is tűnik túl hosszúnak. (Közben rákérdeztem akitpl annó pár éve kaptam a meghívót, hogy neki sikerült-e átregisztrálni, de ő tőlem halltta, hogy egyátalán lehet.)

    Egyszóval szomorú vagyok... és a gond az, hogy semilyen megoldást nem látok még.

    Üdv

    Z.
     
  13. krisz0000 / Guest

    tv store

    Nekem is hasonló gondom lenne sajnos, hogy tag voltam a bg-n, és lemaradtam az átregelésről, pedig nagyon klassz lett volna bejutni. Nem is gondoltam, hogy hasonló tartalommal akár újraindul egy másik oldal.

    Viszont valamilyen támogatást ki lehetne találni azon az egy hónapos immár lejárt átregelésen kívül, hogy a régi tagok másik fele is lehetőséget kaphasson az átregelésre.

    Szerintem egy email a régi tagok részére nagyon hasznos lett volna a tvstore indulásáról, mert így én nem is figyeltem a kapcsolódó híreket.

    Kérem, ha lesz lehetőség a további regisztrációra a lehetetlennek tűnő meghívásos rendszeren kívül, akkor az érintetteket mail-ben értesítsék.

    El?re is köszönettel sokak nevében!

    Viszonzásképpen egy olyan tartalommal hozzájárulok az oldalhoz, ami szerintem még másnak nincs meg. Ahogy régen is megszokhattuk, osztom a véleményt arról, h legelőször ezen az oldalon lehessenek elérhetőek ezek a tartalmak.
     
  14. Sajtmester / Guest

    én régebben bent voltam 1

    én régebben bent voltam 1 kapott accal csak valamiért kidobtak jó az oldal vissza kéne kerülni de üzletelgetni meghívóval nem szoktam nem is fogok
     
  15. carobi / Guest

    Határidő ?

    Üdv



    Igen a határidő az határidő, de csak akkor ha tudsz róla, különben pedig egy dátum ami elmúlik, ha tudsz róla ha nem. Röviden, ezzel azt akarom mondani, hogy ti tuti, hogy nem a régi üzemeltetők vagytok, vagy még nem régi infosok, mert ez tipikusan a mai hozzáállás. Régen mi informatikusok, egymást tiszteltük, segitettük és nem irtunk volna soha ilyen nagyképü választ, hogy lemaradtál a te bajod :tef10: Ha ilyenek a mostani adminok ezen a portálon, akkor már nem is szeretnék újra csatlakozni és szerintem ezt olvasva ahogy ti hozzánk álltok mások sem. 1000 tisztelet a régi üzemeltetőknek és megvetés a mostaniaknak, szégyeljétek magatokat !!! Tudnék többet is irni, de szerintem pont nem érdekel titeket, hogy mit picsogok itt, mert nektek mi nem emberek vagyunk hanem adatok, ez 2010 magyarország.

    Tisztelettel : 1 öreg informatikus
     
  16. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: határidő

    Üdv



    Nem igazán értelek, hogy ezt nekünk címzed vagy a tvstore-nak, mivel nekünk semmi közünk a tvstore-hoz. Persze felháborodni jogod van. Az adminok tipikusan nem informatikusok és egyébként ma már annyi informatikus van, hogy nehéz lenne összetartani, mert közülök a legtöbb kamu fősikolákon, okj stb végzett és igazából semmihez sem ért, csak ez van a papírjára írva. Persze mindig van ellenpélda. Egyébként informatikusból mindig a fiatalabbakat keresik, mert könnyebben megújul a gondolkodásuk, könnyebb nekik új technológiákkal ismerkedni, bár lehet ez inkább a programozókra igaz, de ez már megint más tészta.

    Egyébként engem a bitgate korábban 3 alkalommal törölt a semmi miatt (még most se tudom miért : ) ), szóval azóta én már nem is akarok tag lenni, de a problémád megértem. Sajnos volt egy határidő és azóta gondolom nem pöcsmötölnek egyesével, ez is érthető valamilyen szinten.

    Egy torrent oldalnak Te is és én is egy adat vagyunk, nem lehet 150000 barátjuk, ez is érthető, max a műszaki torrent tanány nem kezelnek adatként vagy itt a t.info-n, ahol épp közösséget próbálunk kiépíteni. Magyarország pedig ilyen, igen : (

    Tisztelettel: 1 fiatal mérnök
     
  17. Gusztave / Guest

    Én csak ma hallottam arról,

    Én csak ma hallottam arról, hogy elindult az oldal.

    Nem kaptam sem emailt, sem a sikertelen belépéskor a Bitgate oldl nem jelzett semmit.

    Sok éves tagság után szeretnék visszajutni.

    Kérem segítsen valaki, ha tud. Hogyan lehet erre megoldás? Úgy látom elég sokan jártunk így.



    Köszönöm



    Gusztave
     
  18. Gecko / Guest

    Hello



    Tudom már többen is kérdezték, hogy mikor lesz freereg az oldalon, de megmondom őszintén én is elsősorban erre lennék kíváncsi. Már a BitGate-re is be akartam kerülni, de nem jött össze később meghallottam, hogy mégis folytatják igaz kicsit más formában. A TvStore a weboldal címének elárulása óta a könyvjelzőim között szerepel és mint valami fanatikus naponta megnézem, hogy van-e rajta freereg. Persze mindeddig eredménytelenül. Reméltem, hogy a ha más nem akkor majd a "Mikulás hoz" egy accot, de nem...:tef10:

    Csak szimplán kíváncsi vagyok, hogy lesz-e egyáltalán valamikor is regisztrálási lehetőség az oldalra...?



    Ui.: A választ előre is köszönöm...



    Üdv Gecko
     
  19. krisz0000 / Guest

    lemaradás

    sziasztok,én is hasonlóan jártam, hogy tag voltam a Bitgate-en, és lemaradtam az átregelésről, pedig nagyon klassz lett volna bejutni. Nem is gondoltam, hogy hasonló tartalommal akár újraindul egy másik oldal, hiszen a megszünéskor az ellenkezőjéről kerültek hírek napvilágra.
    Szerintem lehetne még sort keríteni az átregelésre ugyanolyan formában, mint ahogy egy hónapig működött, viszont egy email a régi tagok részére nagyon hasznos lenne errőll, mert így még sok ilyen üzenet várható ide akár ez ügyben.
    Kérem, ha lesz lehetőség a további regisztrációra a lehetetlennek tűnő meghívásos rendszeren kívül, akkor az érintetteket mail-ben értesítsék.
    Előre is köszönettel sokak nevében!

    Viszonzásképpen egy olyan tartalommal hozzájárulok az oldalhoz, ami szerintem még másnak nincs meg. Ahogy régen is megszokhattuk, osztom a véleményt arról, h legelőször ezen az oldalon lehessenek elérhetőek a sorozatok minden mennyiségben.
     
  20. krisz0000 / Guest

    szintén zenész

    nekem is ott van nov.24 óta a könyvjelzők közt a bitgate-es átregelős lapnál és a tvstore-osnál is, mert a meghívásban nem reménykedem... és különben is alig tudtam bejutni a bg-re is, vigyáztam az arányomra és hozzájárultam a tartalom bővüléséhez is...

    szóval pont az átregelés utolsó napja után találtam rá itt erre az infóra, de csak a lemaradásos kommentekből...