Magyar torrent oldalak Tvstore

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 11..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. madara / Guest

    szevasz

    remélem jó lesz az oldal.
     
  2. clarke / Guest

    TvStore meghívó felajánlás

    Szerbusztok!
    Sajnálatos módon az erre kialakított helyen nem volt módom, ezért itt hirdetem meg, hogy ÖNZETLENÜL felajánlanám TvStore meghívómat. Cserébe korrektséget várok el a továbbiakban. Remélem, hogy eme cselekedetemmel valakinek egy kis örömet okozok, aki már régóta szeretne tagja lenni eme remek közösségnek :tef293: Privát üzenetben írjon az akit érdekel.
    További szép napot mindenkinek!

    Elkelt! 2011.02.12. 15:28
     
  3. bikas00 / Guest

    Tudna valaki segíteni?

    Van egy problémám a TV stor-on. Nem tudok bejelentkezni mert mindig kiirja hogy nincs ilyen email cím, vagy ki lettem tiltva..Pedig az arányom is jó volt..soha nem volt semmi probléma.. Mi lehet a baj...?
     
  4. csomika / Guest

    TV Store

    Megváltozott az oldal elérhetősége?Megköszönném az infót.
     
  5. spam /

    Csatlakozott:
    2011. január 04.
    Hozzászólások:
    32
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem változott. tvstore.me

    Nem változott. tvstore.me
     
  6. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
  7. csomika / Guest

    Tv store

    Köszönöm,valamilyen oknál fogva hiába frissítettem az oldalt nem akarta az igazságot,most már betölt.
     
  8. Apophis /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 19.
    Hozzászólások:
    69
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem tölt be teljesen az oldal

    Nem tölt be teljesen az oldal , s?t be se engedett , most vagy nagyon leterhelt vagy más gond van az oldallal . Valaki írjon nála milyen jól mükszik ?
     
  9. Muscular / Guest

    Az oldal piszkosul

    Az oldal piszkosul leterhelt,talán az nCore-n igényelhető több ezer meghívó miatt.
    nCore:
    Tisztelt felhasználók!
    A jelentkezők óriási száma miatt (1 hét alatt több, mint 10.000 fő) úgy döntöttünk, hogy kissé szigorítunk a feltételeken, és bizonyos szintű automatizmust viszünk a jelentkezés ill. regisztráció menetébe.
    Ekkora privát üzenet mennyiséget - noha megpróbáltuk - kézi erővel képtelenség belátható időn belül feldolgozni.
    Ennek fényében, az nCore Staff közreműködésével a következő rendszer lép életbe:
    - Aki megfelel az általunk előírt (szigorított) feltételeknek, a Meghívó menüpont alatt talál egy "TvStore meghívó igénylése" boxot és az "Igénylés elküldése" gombra kattintva olvashatja a további teendőket.
    - Első körben 5.000 kódot biztosítunk. stb....
     
  10. spam /

    Csatlakozott:
    2011. január 04.
    Hozzászólások:
    32
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    /me irigykedik

    /me irigykedik :tef293:
     
  11. Apophis /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 19.
    Hozzászólások:
    69
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Így már érthető csak ha ez

    Így már érthető csak ha ez folytatódik használhatatlan lesz az oldal , de remélem nem így lesz .
     
  12. szimi77 /

    Csatlakozott:
    2011. április 30.
    Hozzászólások:
    2
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    belépés...

    Szia!

    Megkérdezhetem, miért nem tudok belépni a TvStore-ra?
    Ki lettem tiltva? Ha igen, nem értem miért!
    Ha meg tudod nézni a felhasználói nevem (szimre), akkor láthatod, hogy én szinte az ősidőktől fogva (nem tudom hány éve de kb. a bitgate indulása óta) tag vagyok és soha nem tettem semmi olyat, ami miatt esetleg kitiltást érdemeltem volna.
    Egy kis magyarázatot azért kaphatok?

    Köszi!
    szimi77
     
  13. Muscular / Guest

    Nekem sem megy,talán a sok új

    Nekem sem megy,talán a sok új regis miatt nem megy.Nyugi,majd helyreáll. :tef293:
     
  14. szimi77 /

    Csatlakozott:
    2011. április 30.
    Hozzászólások:
    2
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Köszi... Várok... hátha!

    Köszi... :tef293:
    Várok... hátha! :tef344:
     
  15. melissa40 / Guest

    Remélem, hamarosan sikerül

    Remélem, hamarosan sikerül bejutni a majomparádéra
     
  16. melissa40 / Guest

    Remélem, hamarosan sikerül

    Remélem, hamarosan sikerül bejutni a majomparádéra
     
  17. melissa40 / Guest

    Vagy inkább a TVStore-ra

    Vagy inkább a TVStore-ra
     
  18. SQTR /

    Csatlakozott:
    2011. április 24.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    TvStore probléma

    Hali! Az lenne a problémám, hogy mint Ncore felhasználó kaptam regisztrálási lehetőséget a TVStorra. Amikor épp regisztráltam akkor az oldal nem volt elérható. Az Ncore-on belül a link a regisztráláshoz egyszer és csakis egyszer volt elérhető. Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor mit tudok tenni, hisz a meghívó "kódsorom" is megvan de sajnos nemtudtam bereggelni.
    üdv
     
  19. kaboka /

    Csatlakozott:
    2013. december 19.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Regisztracio

    Hi,
    vegul megiscsak hozzaszolok a topichoz. Legalabb 2 evig de talan tovabb is igen jo arannyal voltam a Bitgate tagja. Aztan tavaly nyar vegen, kora osszel voltam nyaralni illetve kozvetlenul azutan koltozes miatt (a szolgaltatok hibajabol) masfel honapig nemvolt internetem. Ezutan lattam, hogy Bitgate megszunt vegleg es TVstore indult, es persze lekestem az 1 honapos atjelentkezest(ha jolemlexem ennyi volt), mivel egyaltalan nemvolt internet elerhetosegem es nemtudtam rola. Mindegy is. Azota hetente legalabb 1-2 alkalommal lesem argus szemekkel ezt a forumot, hogy lesz-e egy ropke szabad regisztracio, de eddig semmi(legalabbis tudtommal nemvolt). Mert ha jol sejtem nemkevesen vagyunk akik lecsusztunk az atjelentkezessel.
    De most, hogy nagyuzemben beindult az Ncore-os akcio, szomoruan veszem tudomasul, hogy valszeg a kozel s tavol jovoben esely sem lesz arra, hogy bejussak. Eloszor bosszantott a dolog, aztan elkeseredtem, mostmar azt hiszem le is mondam rola. Sajnos. Oszinten szolva nemertem a dolgot, hogy akar csak 1 napra is de miert nem lehetett ujra megnyitni a Tvstore-t hogy legalabb mi kimaradt regi Bitgatesek bejuthassunk, vagy legalabb eselyunk legyen ra... Ennyi.
     
  20. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Üdv. Nem egyszer hanem

    Üdv.

    Nem egyszer hanem többször volt lehetőség beregisztrálni az oldalra , ebből a részből mindent megtettek az üzemeltetők amit nem hogy emailban értesítették volna a régi BitGate tagokat hogy hé gyere mert vagyunk , de kár már keseregni ezen is . Több lehetőséged is van bejutni .

    1. Ha az nCore tagja vagy .
    2.Ha egy kedves ismerősöd meghív.
    3.Ha itt az oldalon csere lehetőséggel hozzájuthatsz 1 meghívóhoz.

    Hirtelen ennyi :tef293: de ne add fel .