Újabb 14 elfogás a Fradi-Debrecen meccsen történt verekedés ügyében

A témát ebben részben 'Sport Hírek!' drogba № hozta létre. Ekkor: 2017. november 15..

  1. drogba № /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 29.
    Hozzászólások:
    19,281
    Kapott lájkok:
    33
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    Pincér
    [​IMG]

    Újabb elfogások a Groupama Arénában történt verekedéssel összefüggésben. A Budapesti Rendőr-főkapitányság 14 főt hallgatott ki gyanúsítottként és négy személy ellen elfogatóparancsot adott ki.


    A Budapesti Rendőr-főkapitányság súlyos testi sértés és csoportosan, nyilvános rendezvényen elkövetett garázdaság bűntette miatt indított nyomozást, mert 2017. november 4-én Budapesten, a Groupama Arénában a Ferencváros-Debrecen mérkőzés szünetében ismeretlen tettesek bántalmaztak két szurkolót, akik közül az egyik súlyos, a másik könnyű sérülést szenvedett. A nyomozók a bántalmazással összefüggésben két férfit 2017. november 5-én gyanúsítottként hallgattak ki, és őrizetbe vételük mellett előterjesztést tettek előzetes letartóztatásuk indítványozására. A két férfival szemben a bíróság lakhelyelhagyási tilalmat rendelt el.

    Azonosított gyanúsítottak - 14 elfogás | A Magyar Rendőrség hivatalos honlapja


    A bevezetett nyomozati cselekmények és adatgyűjtések eredményeként a rendőrök további 18 - a verekedésben részt vevő - szurkolót azonosítottak be, akik közül 14 főt 2017. november 14-én az esti órákban elfogtak, előállítottak, majd gyanúsítottként hallgattak ki. A rendőrség további négy személy ellen elfogatóparancsot bocsátott ki.

    A bevezetett nyomozati cselekmények és adatgyűjtések eredményeként a rendőrök további 18 – a verekedésben részt vevő – szurkolót azonosítottak be, akik közül 14 főt 2017. november 14-én az esti órákban elfogtak, előállítottak, majd gyanúsítottként hallgattak ki. A rendőrség további négy személy ellen elfogatóparancsot bocsátott ki. A gyanúsítottak közül a nyomozók hét személyt őrizetbe vettek és előterjesztést tesznek előzetes letartóztatásuk indítványozására.

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...