Magyar torrent oldalak TorrentMasters Újév

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' bincy hozta létre. Ekkor: 2023. december 29..

  1. bincy /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 24.
    Hozzászólások:
    14,495
    Kapott lájkok:
    7,421
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Maros,Rigmány
  2. bincy /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 24.
    Hozzászólások:
    14,495
    Kapott lájkok:
    7,421
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Maros,Rigmány
    Susamama tulajunk év végi beszéde akit érdekel az kattintson ide
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. bincy /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 24.
    Hozzászólások:
    14,495
    Kapott lájkok:
    7,421
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Maros,Rigmány
    Tisztelt Felhasználók!

    Eltelt egy év.

    Ilyenkor mérleget szokás vonni a történt eseményekről, levonni a következtetéseket, okulni a hibáinkból, hogy ne essünk folyton ugyanabba a gödörbe.
    Az oldalunk életében hatalmas változás történt, én nem fogom minősíteni, ki-ki maga döntse el, hogy ez neki tetszik vagy sem.
    Jómagam eljutottam oda, hogy nem rágom a körmöm mások véleménye miatt. Akinek tetszik, az úgyis marad, akinek nem, az eldöntheti...
    Rengeteg inaktív felhasználótól szabadultunk meg, ezt a koloncot sokáig cipeltük feleslegesen.

    Aki jelenleg az oldalunk tagja, az biztosan járt bent két hónapon belül, kivéve a VIP tagjainkat, őket a rendszer nem törli.
    Kicsit döcögősen indult el a szekér, most is vannak javítani valók, de ezek már apróságok, amik leginkább a belső kört érintik, a letöltésre nincsenek hatással, és ugyebár ez utóbbi fontos egy torrent oldalon. Jövőre is igyekezni fogunk elhozni Nektek mindent amit lehet, teljesíteni azokat a kéréseket, amiket módunkban áll.
    Köszönjük azoknak, akik aktívan részt vesznek az oldal életében, akik sok társuknak örömet okozva hosszú ideig osztják a letöltött anyagokat tovább! Ők az alapkövei az oldalnak, nélkülük nem tudnátok letölteni. Fontolgatunk nekik egy külön rangot, csak még nem tudjuk a kivitelezhetőség módját. Mindenkinek köszönöm, hogy van miért csinálni, kérlek benneteket, jövőre is tiszteljetek meg bennünket a jelenlétetekkel!

    Hálásan köszönöm a Barátaimnak, hogy staffként mellém álltak, nélkülük biztosan feladtam volna! SUBAT forever!

    A fejlesztőnek, aki nulláról teremtette meg azt, amit most láttok szintén köszönettel tartozom, hálás vagyok és szerencsés, hogy megismerhettem!

    Békés, Boldog Új Évet kívánok Mindenkinek!

    susamama