Magyar torrent oldalak Nova Újra elérhetőek vagyunk!

A témát ebben részben 'Archívum' CF dealer hozta létre. Ekkor: 2017. február 27..

  1. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Az oldal újra visszaállt a régi kerékvágásba, leállás nincs tervezve újra működik, új, és biztonságosabb helyen vagyunk már, több lehetőségünk van a dinamikus fejlődésre, így több eredményes dolgot fogunk tudni elérni torrent kapcsolat kezelés szempontjából és gyorsaság szempontjából is! Ahogy azt írtuk az oldal forrása nem lesz publikálva, az adatok nem kerültek ki, és nem is fognak ki kerülni rossz kezekbe!
    További kellemes időtöltést kíván a Nova Team& TEF! :tef293:
    :kö8:
     
    • Like Like x 1
  2. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Köszönjük szépen a hírt. :tef293:
     
  3. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,894
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Remek!

    Egy kérdést ha szabadna?
    A leállásnak (feltörésnek) Van e valami köze az MzHosting körüli 'negatív mendemondákhoz'? :tef161:
     
    • Like Like x 1
  4. bincy /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 24.
    Hozzászólások:
    14,495
    Kapott lájkok:
    7,421
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Maros,Rigmány
    Szerintem van,mert majdmindegyik oldal ,amely az emlitet MzHosting-hez köze van,a napokban gondban voltak.
     
    • Like Like x 1
  5. Technik / Nova kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2016. december 04.
    Hozzászólások:
    57
    Kapott lájkok:
    44
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Pest
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Igen, az mzhostingnál voltunk, a szervert feltörték, szerintem csak a mi oldalunkat nem publikálták, és nem is fogják már! Köszönjük neki.
     
    • Like Like x 2
  6. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,894
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ha esetleg tudtátok hogy nem minden tiszta a szolgáltató (Mz) köröl, nem először támadják, törik fel ilyen olyan okok miatt, nem lett volna jobb mielőbb el vagy egyáltalán oda sem költözni?
     
  7. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    szerintem előre nem lehet ilyesmit tudni @Fater ... lásd nemrégiben is feltörtek egy hostot :tef293:
     
  8. Technik / Nova kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2016. december 04.
    Hozzászólások:
    57
    Kapott lájkok:
    44
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Pest
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ebben sajna senki nem biztos hogy az adott szolgáltatónál az adataink biztos helyen vannak vagy sem...akkoriban én nem ismertem ezt a szolgáltatást, csak meséltek róla, nekem segített mindenben, mindig segítőkezet adott bármiben is megakadtam, egy remek szolgáltató, és jó az árú is...arról nem tehetek hogy feltörték, 1-2 helyen arcoskodott, feltört pár helyet, megosztogatott dolgokat, és ez lett a kára...viszont, ha azt nézzük, a jelenlegi szolgáltatóról sem tudok semmit...ugyanúgy indul mint az előzőről, szóval...nem tudni mit hoz a jövő...reméljük hogy meg tudunk állni egy biztos talpon,a jó hír amivel pátyolgatom csak a kis lelkem, hogy a Nova biztonságos, mivel nem az oldalra jutottak be, hanem a szerveren keresztül hátulról jöttek be, és úgy mentette az oldalt, szóval, nem tudni hol van rés...ha van...bár nem teszek ilyen bátor kijelentéseket, egy oldalba mindig lesz rés, olyan nincs hogy ne legyen! :tef293:
     
    • Like Like x 1