Újra esett a Nintendo értéke

A témát ebben részben 'Hírek a játékok világából' Raptor hozta létre. Ekkor: 2017. január 14..

  1. Raptor /

    Csatlakozott:
    2012. június 09.
    Hozzászólások:
    11,489
    Kapott lájkok:
    103
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    valahol
    Lakhely :
    A főld nevü bolygón
    Hihetetlen, de a Nintendo értéke a Switch-prezentációra megint esett, három hónap alatt már harmadszor.


    A Nintendo Switch leleplezése után esett a cég értéke, aztán ugyanez megtörtént a Super Mario Run premierje után is, és most megint. Úgy látszik, bármivel próbálkozik a nagy N, az nem hatja meg a befektetőket. Az újabb prezentáció után, amin kiderültek a Nintendo Switch részletei, a Japán értéktőzsdén újra nagyot zuhant a cég értéke, részvényenként 23.750 jent adtak a Nintendo papírjaiért, ami 5,75%-os csökkenést jelentett.


    A Game Developers Conference alatt végzett kutatás szerint a Switch-re jobb lesz a kereslet, mint a Wii U-ra, de a megkérdezett játékgyártóknak csak három százaléka készít programokat az új konzolra. Némely elemző a konzol hibrid voltát nem tartja elég innovatívnak, "nem fogja megváltani a világot", és éppen emiatt a közönség reakciója is kétséges lesz.


    [​IMG]


    Szerintetek? Nektek hogyan tetszik a hibrid megoldás? Nekem nagyon, de most a ti véleményetek számít. Nekem, nekünk.


    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...
     
  2. Pihi /

    Csatlakozott:
    2016. január 17.
    Hozzászólások:
    1,118
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    Magyarország
    :tef10: Ettől tartottam...Ennyi pénzért egy gyenge hardvert megvenni úgy, hogy már egyre nagyobbak a tévék. A 22-es monitoron fáj a minőség, nem hogy TV-n. Sajnálom a Nintendot, vele indult minden.. Ha túlélik még ezt a bukást is, még nem írom le teljesen, de szemmel látható, akkor nagyon remélem hogy ezek a kudarcok arra ösztönzik őket, hogy helyezzék már előtérbe azt a nyavalyás hardvert is, vagy vegyék vissza az árakat. Ez utóbbi biztos nem fog menni. Kínában a metrón mindenki nyomkod valamit, így talán a hordozhatóság miatt viszik páran, nem tudom. Európában ez 2017-ben nagyon kevés sajnos. Nekem nagyon tetszik az ötlet, meg minden, de a grafika eszméletlen, de nem a jó értelemben.