Magyar torrent oldalak BitSite United Torrent Society forum

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' bincy hozta létre. Ekkor: 2016. december 20..

  1. vandika / Party-Tracker kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2016. március 16.
    Hozzászólások:
    177
    Kapott lájkok:
    87
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    fejér megye
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    juuuuuuujjj ez nem semmi nem szabad ilyet :tef10:
     
  2. Laci86 / Moderator

    Csatlakozott:
    2013. március 20.
    Hozzászólások:
    441
    Kapott lájkok:
    120
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor, elsősegély nyújtó
    Most nem azért, de valaki világosítson már fel, hogy mi a bánat köze van a NAV-nak egy fórum oldalhoz. Lehet Én vagyok tudatlan, de valahogy a kettőt nem tudom összekapcsolni. Szinte sejtettem, hogy a setét agy amputált nem sokáig tud az irigységének gátat szabni és idejön pattogni. Minden oldalt igyekszik kénye-kedve szerint bemocskolni (ami bántja a szemét), a többi userrel szemben pedig a legnagyobb aljas fegyverét használja, ami a személyeskedésben és "karaktergyilkosság" kísérletében mutatkozik meg (Élő példa: Andy Vajna csatornája TV2 Tények). Aki pedig már ilyen aljas húzásokhoz folyamodik, már nem tudom sem embernek nézni, sem emberi jelzőt mondani rá! Engem is azzal akart mocskolni, hogy közmunkásként dolgoztam. Naés? Igen, dolgoztam közmunkásként és volt szerencsém 2 évet lehúzni egy nagy múltú és elismeréssel rendelkező cég CNC üzemében, a jelenlegi munkahelyemen most 2 hét alatt keresem meg azt a pénzt, amit 1 hónap alatt az előző melóhelyemen. Magára haragította a torrentes fórumtársadalmat, hiszen bárhova beteszi a lábát, egyszerűen nem bírja ki, hogy ne kössön bele valakibe/valamibe és ilyenkor még a legtürelmesebb béketűrő ember zsebében is már kinyílik a bicska. Ez a senki (az én szememben, de sztem máséban is) aggasztja rá oldalakra, hogy hamis, meg utánzat, holott ő meg egy komplett adatbázist nyúlt le hozzászólásokkal, felhasználók fiókjaival, domain címmel együtt és akkor ez a kis netdiktátor tart kiselőadást arról, hogy melyik oldal az, ami utánzat? Nemár!
     
    • Like Like x 4