Magyar torrent oldalak Pirates-Tracker V E R S E N Y

A témát ebben részben 'Archívum' Vendég hozta létre. Ekkor: 2015. augusztus 09..

  1. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Figyelem kalóz lányok, és kalóz fiuk!!!
    Itt egy nagyszerű lehetőség a nyerésre a Pirates oldalán!
    Nincs más dolgod mint szeptember 1-től október 1-ig részt vegyél a feltöltő versenyünkön

    Eredményhirdetés: 2015.10.02

    Díjak:
    1 helyezett: ARCHOS 70C Cobalt tablet
    [​IMG]
    2 helyezett: 16 GB pendrive
    [​IMG]
    3 helyezett: 1 TB feltöltés + 3 hónap donor csillag

    Feltételek:

    A staff nem vehet részt a versenyen ( másik, accal sem), mindenki más igen Újonc, Felhasználó, Tag, Vip.
    csak is a staff által helyesnek leellenőrzött torrentek vesznek részt a versenyen
    A verseny végéig köteles vagy seedelni a feltöltött torrentjeid. A verseny seed ideje 720 óra, ha a nevezett torrent seed ideje 60% (432 óra) alá esik a verseny végén akkor kiesik a versenyből. A versenyen minden kategóriából a 80 MB feletti torrentek vesznek részt.
    AZ E-BOOK NEM VESZ RÉSZT A VERSENYEN!

    (Csak akkor lesz érvényes a játék ha elég versenyző nevez a versenyen! min 6-7 fő ezt az első hét végén állapítjuk meg)

    Eredmények és szabályok:

    Fel merül egy kérdés - én nem tudok feltölteni, de szeretnék részt venni és nyerni mit tegyek?
    Nincs más dolgod mint meghívni ismerősöket, barátokat minimum 10 főt.
    Ezt követően küld el nekünk email címünkre a piratestracker@gmail.com ra a meghívott személy Nick nevét (amin regisztrált), természetesen a te Nick nevedet se felejtsd el megírni, és vegyél részt a külön díjunkon. Az nyer aki a legtöbb kalózt toborozza az oldalra.

    Nyeremény:
    8GB pendrive

    Mindenkinek sok Sikert és jó Játékot kívánunk!
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. augusztus 09.
  2. Betty1 /

    Csatlakozott:
    2013. január 19.
    Hozzászólások:
    38
    Kapott lájkok:
    30
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hát sok sikert kalóz lányok és fiuk irány a nyilt tenger :tef293:

    ne feledjétek közeledik a verseny!!!
     
    • Like Like x 1
  3. b3t3rv /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 13.
    Hozzászólások:
    107
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nem sok mindenkit motiválnak a tárgybeli nyeremények sem.
     
    • Like Like x 1
  4. Betty1 /

    Csatlakozott:
    2013. január 19.
    Hozzászólások:
    38
    Kapott lájkok:
    30
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    hat látod, pedig ilyet se gyakran láthatnak, meg nyerhetnek
     
    • Like Like x 1
  5. b3t3rv /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 13.
    Hozzászólások:
    107
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    olyan információt kaptunk, hogyha továbbra is mp3 at töltessz fel senki nem fog feltölteni nem indulnak a versenyen akik edig voltak azok sem csinálják tovább. igy az első hét végén meg fog szünni a verseny érdektelenség miatt, ha viszont vállalod, hogy a felétöltött mp3 torrentek megtartása mellett , most más kategoriákat töltesz töltenek tovább igy mehet a verseny és lesz esélyed a nyerésre , ha viszont azt nem vállalod be akkor buktuk az egészet a verseny megszűnik és te sem nyersz semmit. mi kiirunk 1 uj versenyt más feltételekkel és úgy hogy ezeket a dolgokat kiszürjükfgf
     
    • Like Like x 1
  6. Betty1 /

    Csatlakozott:
    2013. január 19.
    Hozzászólások:
    38
    Kapott lájkok:
    30
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Már ne haragudj meg érte, de mp3 at a legkönyebb fel tölteni dolgozz meg te is ha nyerni akarsz mire jó tele rakni mp3 al egyet sem visznek töled... azért kicsit gondolkozz el.. ha mindenki meg dolgozik érte te is tedd azt ennyi erövel mindenki mp3 al tele rakja egy óra alatt fel tesz 100 at...

    Azert a nyereményeket vedd mar figyelembe... csodálkozol hogy nem töltenek fel 60 valamennyi mp3 at fel töltöttél a többi torrentet azert nehezebb fel tölteni... de oly mindegy nincs 6-7 fö az mp3 at amit meg fel töltöttél egyet sem töltött le töled senki!! Na ez a gáz....
     
  7. uheni /

    Csatlakozott:
    2011. október 29.
    Hozzászólások:
    42
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szia!

    Már bocsi de ha jól bele gondolsz nem az a baj hogy mp3-at teszel de az hogy mind az van más kategória is van amibe lehet fel rakni!A másik meg hogy zenét nem nehéz feltenni!Gondolj bele abba milyen munka egy filmet felrakni vagy zenét!Ja és hozzá tenném neked ilyen nyeremény én még nem találkoztam mint itt!Ennyi!
     
    • Like Like x 2
  8. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    A tárgybeli nyeremények szerintem pedig nagyon is jók. Véleményem szerint ösztönző és korrekt ajánlatok. Te is rámozdultál, nem?
     
    • Like Like x 1
  9. Betty1 /

    Csatlakozott:
    2013. január 19.
    Hozzászólások:
    38
    Kapott lájkok:
    30
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Igen rá mozdult 63 mp3 at tett fel semmi mást na természetesen semmit nem vittek töle és amiért lett szólva mást is töltsön fel mellé filmet programot játékot még neki állt feljebb:
    'Egyszerű feltölteni? Mi a francot akarot?
    Jó, hogy nem már programozót, vagy dizájnert kerestek.'
    Nyomj le 10.000 fekvőt oszt' nyertél, ennyi erővel ez is lehett volna a szlogen.
    vegyes oldal nem csak zenei oldal 80,5MB zene... Szóval szép nyeremények és akik versenyeznek dolgozzanak meg érte szerintem..... Egyedül Ö az egyetlen aki nem teszi.
    PL. fel tesznek filmet játékot programot ahogy meg látja közeledik hozza fel tesz 10 perc alatt legalabb 10 mp3 at ez igy nem korrekt.... Kinek van igy kedve versenyezni??? Na nektek se lenne szerintem...
     
    • Like Like x 1
  10. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    mp3 albumokat tett fel? Vagy egyesével a számokat? XD Utóbbit szerintem tiltani is kéne. XD
     
  11. Betty1 /

    Csatlakozott:
    2013. január 19.
    Hozzászólások:
    38
    Kapott lájkok:
    30
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Szia Angel éppen hogy 80 felettit tett fel albumot...
     
  12. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Szia Betty1! Legközelebb csináljátok úgy, hogy pl csak filmek vehetnek részt a versenyben. Aztán azon belül rá lehet menni majd a formátumokra, műfajokra.

    Tehát a lényeg, hogy osszátok fel. Külön verseny a filmeknek, programoknak, zenéknek stb.

    Ez azért is lehet jobb, mert ugyan azt a versenyt újra és újra izgalmassá tudjátok tenni. Továbbá nem lesznek ehhez hasonló meglepetések.
     
  13. Betty1 /

    Csatlakozott:
    2013. január 19.
    Hozzászólások:
    38
    Kapott lájkok:
    30
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    igen most ezen dolgozunk....
     
  14. b3t3rv /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 13.
    Hozzászólások:
    107
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Haggyá má ezzel a dógozással, meg könnyű, nem könnyű, szenvedjéé, izzadjáá. +1 feltöltés +1 torrent. Ennyi.
    Ha kell-kell, ha nem nem.
    Ma, 1-2-3 éve teljesen fölösleges general oldalt indítani...hol vannak...mit érnek el...mit érhetnek el...(költő kérdés, nehogy válaszoljatok rá x.x)
     
    • Like Like x 1
  15. Betty1 /

    Csatlakozott:
    2013. január 19.
    Hozzászólások:
    38
    Kapott lájkok:
    30
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    nem kell már több mp3 ha töltesz mást is az ok!!! (dógozással-dolgozással)
    Azt hogy oldalt ki indit vagy ki nem mindenkinek a magán ügye mindenki oda megy ahol jól érzi magat
     
    • Egyetértek Egyetértek x 1
  16. b3t3rv /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 13.
    Hozzászólások:
    107
    Kapott lájkok:
    20
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nyögésnek szarás a vége.
    Törölhettek nyugodtan.
     
  17. Betty1 /

    Csatlakozott:
    2013. január 19.
    Hozzászólások:
    38
    Kapott lájkok:
    30
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Ha nem lépsz be töröl a rendszer :tef293:
     
    • Like Like x 1
  18. uheni /

    Csatlakozott:
    2011. október 29.
    Hozzászólások:
    42
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Egy szónak is száz a vége nem az a gond hogy mp3 amiket felteszel ezzel nekem sincs semmi bajom de ha nem haragszol meg de én is vagyok oldal tulaj felhasználó más oldalon én is töltögetek fel de legalább vegyesen ha már lehetőség adódott rá szerintem így korrekt!Ha valakit a nyeremény nem motivál ne játsszon!Az meg hogy ki indít oldalt azt maga dönti el !
     
    • Like Like x 3