Magyar torrent oldalak SWZTorrent Változások

A témát ebben részben 'Archívum' 999kiki hozta létre. Ekkor: 2013. július 12..

  1. 999kiki /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    184
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Alapvető változások a bónuszpontrendszerben!

    Mint az utóbbi napokban tapasztalhattátok, a bónuszpontok körül igen sok probléma merült fel. Először túl sokat számolt el a rendszer, később túl keveset, majd egyáltalán semennyit. Mostanra sikerült többnyire helyrehozni ezeket a problémákat, de felmerült a kérdés, igazságos-e a jelenlegi formájában a bónuszpontrendszer. Ennek orvosolásához első körben az alábbi változtatásokat tesszük:

    1, Naponta összességében több millió(!) bónuszpont kerül átutalásra, melynek nyilván nincs értelme.
    Mostantól naponta minden felhasználónak egy átutalásra lesz lehetősége, max. 2000 bónuszpont értékben. Ez elegendő ahhoz, hogy egy bajban lévő barátunkon segítsünk, de megnehezíti a bónuszpontokkal való "trükközést".

    2, Harmadikként a feltöltők régi vágyának szeretnénk eleget tenni: torrent ajánlóba helyezése.
    Torrentenként ez 8000 BP-ba kerül. Ez a lehetőség csak a Feltöltőknek és ViP tagoknak elérhető. Kikötések: heti 1 torrent felhasználónként, csak film kategóriából.
    Miért kerül ennyibe, és miért jó ez? Az ajánlóban elhelyezett torrentek megjelennek a főoldalon (vendégeknek is), RSS csatornánkon is, így jóval több emberhez jut el.

    3, Az adatmennyiségek árai az alábbiak szerint változnak:
    5 GB feltöltés 4000 BP
    10 GB feltöltés 7000 BP

    Reméljük elnyeri tetszéseteket az új bónuszpontrendszer!
     
  2. 999kiki /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    184
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ismét gratulálok ehhez a szép

    Ismét gratulálok ehhez a szép munkához tisztelt swz kapcsolattartó ! ! !
    Már csak 10-15 felugró reklám kéne az oldalra és nevet is változtathatnátok lehetnétek diablo 2 ,a skinek ugyan olyan gyengék a pont átutalás szabályozása is teljesen értelmetlen ! Nekem mint felhasználónak úgy tűnik nincs egy tökös vezető aki tudna dönteni az oldalon adminok ötletecskéiből összegyúrt bónuszpont rendszernek tűnik ez nekem , ha már 10 gb feltöltést 700 pontról meg emeltétek 7000 pontra akkor mi értelme van szabályozni még az át utalásokat is nem hinném hogy így több millió :tef293: bónuszpont cserélne naponta gazdát ! Azt írjátok, hogy "de megnehezíti a bónuszpontokkal való "trükközést". " ha valakinek adok 13487 pontot aszal mit lehet trükközni ezt nem értem ?? Nem tudom ki csinálta a bónuszpont oldalt de ha én így dolgoznék már rég a blahán kellene kéregetnem :tef293: szerintem semmivel nem tartott volna tovább elkészíteni szépen sorba rakni a feltöltés beváltást ez most megint el lett kapkodva ! ! !
    ui: Bocs ,hogy a diablohoz hasonlítottam az oldat butaságvolt 25000 diablo bp ért kapok itt ncore ,bithumen ,fuxor rewtt whatcd meghívót :tef293: 25000 swz pontért mit kapok ???
     
  3. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    re SWZ bonuszrendszer

    "Reméljük elnyeri tetszéseteket az új bónuszpontrendszer!"

    haaat... A remeny hal meg utoljara. - szoktak mondogatni. :tef161:
    A kapcsolattarto szerintem tisztaban van/volt a bonuszok cserelgetesevel-uzletelessel. Lehet ezert is valtoztattak. :tef161: A vezetoseg azt csinal az oldallal, amit akar. Most ezt csinaltak.
    Hogy jo lesz-e vagy sem, ezt majd eldontik a felhasznalok. Ha massal nem azzal, hogy nem fogjak olyan gyakran latogatni az oldalt, es szep lassan elkopnak a userek. Lehet, hogy nem rogton holnap, de majd idovel. Aztan lehet, hogy megsem, es eletkepes dontest hoztak az oldalon. De ami biztos, hogy szerintem ezzel a lepessel vesztett az oldal az attraktivitasabol.
    Es akkor fejezzem be stilusosan: Az Ido majd mindent megold. :tef293:
     
  4. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    re SWZ bonuszrendszer ...

    Azt gondolom 7000 bónuszpontért 10 gb feltöltés nem igazán éri meg. Meg lesz a feltöltés meg a kötelező seed idő aztán lekapcsolják.
     
  5. predator /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 05.
    Hozzászólások:
    265
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    swz

    nem értem hogy mire kell egy olyan oldalra pazarolni a sebességet ha vannak olyan oldalak amelyiken ezt megéri
    mire töltsek egy olyan oldalrol
    ha csak akkor lehet letölteni mikor feltöltik mert vagy 5 nap mulva már nincs rajta rendszeres seed
    én probáltam anno és azt hittem hogy ha elkezdek egy torrentet tölteni akkor az normális hogy 6,7orán keresztül töltöm
    a divixes filmet
    az ahelyzet ez volt az elsö oldalam
    de azota változott a helyzet
    ha rámegyek pl a zene eng kategoriára vagy senki sem seedel vagy max 4 seed van
    de ha letöltesz akkor meg messze a legkevesebbel tölteném
    már sokszor probáltam
    persze a sláger torrentek lejönnének mert seedelik
    szoval kevés itt az aktiv tag
    ilyen oldalra kár seedelni bonuszpontért meg feltöltésért mert végül is az olyan aki a netsebessége szerin tölt az letölti onnan ahonnan azt lelehet
    és seedeli is oda mert van értelme
    ugyhogy én feleslegesnek tartom az ilyen oldalakat
    de akinek ez tetszik az használja.
    az biztos hogy horror terén ritka filmek vannak fent rajta
    sok ide kerül fel elöször
    de végül is mindig felkerül olyan oldalra ahol több a seeder és simán leszedem onnan.
    de ez csak az én véleményem
    én igy látom ezt az oldalt
    jol lenne több lelkes tag aki nem csak letölteni jár
    hanem hagyja hogy töle is visszatöltsék a torrentet
     
  6. doe / SWZ

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    165
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    SWZ

    Sziasztok!

    A változtatások hátterében olyan okok vannak, amelyek indokolták, hogy meglépjük azokat. Lehet itt számonkérni minket vagy az oldalt, az időő majd eldönti, hogy helyesen jártunk-e el. Ha úgy látjuk, hogy nem, biztosan változtatni fogunk. Egyben viszont biztosak lehettek, mi is azért vagyunk, hogy mindenkinek jobb legyen, ezért feladni nem fogjuk, bármennyi negatív kritikát is kapjunk. Mi annak csak örülünk, szóval ne kíméljetek minket.

    Üdv.
     
  7. predator /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 05.
    Hozzászólások:
    265
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    tetszik

    nekem tetszik az oldal
    nem kritizálom
    csak az nem tetszik hogy sok mindent nem tudtam letölteni akkor amikor én akartam
    ezért váltottam
    seedeltem bonuszpontért
    de utánna rájöttem hogy minek ha innen semmit nem töltök
     
  8. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    SWZ kritika

    Szia!
    Kezdeném azzal,hogy ne is adjátok fel!!Tetszik az oldal!
    Bónusz...
    Hát igen,tény ,hogy eddig kritikán aluli volt.Az hogy 2 hét alatt van 3,5 tb feltöltésem és 800.000 pontom az nem jó! Így minek seedelni?!Kiváltom...
    Ezen mindenképp változtatni kellett!Látom a feltöltés már drágább és a pontok se jönnek,mint a talajvíz. :tef293:
    A 2000 es limitet kevésnek tartom,de hát minden nem lehet a kedvem szerint. :tef293:
    Más:
    A slot rendszert nem tudjátok megoldani?Úgy értem ,ha 10 elmaradásom lehet,akkor ne tölthessek le többet.Mert úgye én többet szedtem le és hiába ment a gép szinte 0-24 ben,még is bann lett...
    Azért kérdem,mert nekem nem az swz az első oldalam és valami sejtek erről a torrentezésnek nevezett dologról,de még én is hibáztam..Ha hibásztam,mert azóta se találok erre utaló szöveget a szabályzatban.Ezt szerintem tisztázni kéne,hogy más az én "káromból"(ami,ugye neked és egy innen kidobott embernek köszönhetően nem volt kár),és ne a sajátjából tanuljon.
    Csak így tovább!
    Üdv!
    Gonzzo
     
  9. Torrentadri /

    Csatlakozott:
    2012. november 02.
    Hozzászólások:
    43
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Vajdaság
    reakció

    Ahogy olvasgattam a hozzászólásokat hát van elég sok ember aki hülyeséget ír és gondolom azért tanult ember is ez mellet, de nagyon úgy néz ki hogy csak azt hiszi.
    Az első a 2 órás seed szabály: nem ez az első és utolsó oldal sem amelyik bevezette a Malackán (sőt ott 4 óra akötelező seed idő) és a Xider-en már előbb bevezették és ott nem nyilvánították így ki a gondolataikat a 'tanult emberek' és ez csak 2 oldal amiről én tudok akkor mennyin lehet még ugyanez a szabályt ott elfogadták itt nem tudom miért nem lehet.( a véleményem az hogy már egyre kevesebb helyen tudnak sunyiskodni az emberek hogy rögtön letöltés után lelépnek és ez felháborítja őket hogy nem CSALHATNAK).
    A másik nem tudom miért kell egy oldalt lepontozni egy sok ember által olvasott fórumon ennyire szerintem elég volna csak annyi ha nem tetszik az oldal valakinek KULTURÁLTAN leírja hogy nem jött be neki és otthagyja ennyi.(erre is van egy véleményem miért húzzák le az oldalt, mert nyilván írigyek az emberek egy másik oldal sikeréért és így oldják meg mint egy márketinghúzás csak ez ingyenes)
    Röviden ennyi a mínuszolókról.Az oldal szuper nagyon tetszik.
     
  10. 999kiki /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    184
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Gondolkodtam hogy mi lehet az

    Gondolkodtam hogy mi lehet az a "trükközés" ami idáig vezetett, és arra jutottam szerintem a pár hónapja be vezetett pont rendszer a hibás ! A bevezetése napján mindenki nagyon örült az új pontrendszernek de már akkor többen jelezték itt és az oldal chat falán is hogy nagyon bő kezűen osztogatjátok a pontokat !! Az elmúlt hetekben azt vetem észre hogy a top húsz legaktívabb felhasználok között egyre kevesebb a feltöltő és egyre több aki a bónuszpontokat be váltva hetek alatt 10-20 tb uppra tettszert !! Szerintem ez csípte az oldal régi tagjainak és az oldal kis,nagy feltöltőinek a szemét természetesen teljesen jogosan ! ! Én örülök annak hogy több pont kell 10 gb upp beváltásához de ez a napi 2000 pont utalás nevetséges .Ha már negatív kritika :tef293: le írom hogy egyik legnagyobb probléma szerintem a nem megfelelő tájékoztatás az userek mindig a dolgok megtörténte után tudják meg pl" Átállás " ha egy nappal előbb ki írtátok volna valószínűleg nem idegeskednek sokan hogy már megint mi lehet az oldallal ! Ha véletlenül érdekel a véleményem akkor szerintem Xider nevű oldal pontrendszere a legigazságosabb valami hasonlóval sok régi nagy torinál meg maradnának a seederek ! ! A HELYEZÉS na szerintem ennek a számításába bele kellene venni az oldal fórumában való aktivitást is ,több hozzászólás jobb helyezés,sok olyan emberel találkoztam az oldalon aki nem is tudta hogy van fórum ! Mára ennyi ha eszembe jut még valami híd-el nem foglak kímélni :tef293: :tef293:
     
  11. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    999kiki re

    Szia!
    Köszönöm,hogy olyannyira egyetértesz,hogy újra leírod az általm leírtakat.
    Údv!