Van-e Olyan Barátod, Akit Ha Éjjel Is Felhívsz, Öltözik És Indul, Hogy Segítsen?

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' boni hozta létre. Ekkor: 2015. április 02..

  1. boni /

    Csatlakozott:
    2013. január 11.
    Hozzászólások:
    603
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Nekem egyetlen olyan barátom van, aki még erre is képes, ő az igazi barát. Kinek van még ilyen barátja? (Konkrétan itt a barát/barátra gondolok, nem a kedvesre, a társra, férjre, feleségre.
     
  2. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    A barát szó, pont ugyan annyira elcsépelt mint a szeretlek. Mert az emberek többsége minden csip-csup dologért odadobja, és így értéktelenné válik.. Manapság ez a két szó, az emberek többségének a mindennapi szóhasználatát képezik.. Én magam, csak nagyon indokolt esetben használok emberekre ilyen erős kifejezéseket. És azt vettem észre, hogy jobban is értékelik, mikor kimondom. Mert rólam tudják, nem csak azért mondom, mert ez jött ép a számra.

    A barát mellettünk áll jóban és rosszban. Csajok, pasik jönnek mennek, de az igazi barátok örökre megmaradnak. Ritka kincs az olyan barát, aki még éjjel is ugrik ha felhívód, és akár a testi épségét, az életét is veszélyezteti miattad. Én büszke vagyok rá, hogy vannak ilyen barátaim, és arra még inkább, hogy ők is annak neveznek. Mert bizony voltak éles helyzetek, és a szavakat komoly tettek váltották fel. So se értettem azokat, akik két percnyi ismeretség után már barátnak nevezik egymás, meg kimondják SZERETLEK! Ezeknek lövésük sincs arról mit jelentenek ezek a szavak.

    Több száz ismerősöm van, ebben a kis országban. Ezeket a többség mind barátnak nevezné. De számomra csak haverok. Mert egy baráthoz, érzelmek is fűzik az embert.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. április 03.
    • Like Like x 2
  3. szepaj /

    Csatlakozott:
    2014. január 02.
    Hozzászólások:
    3,326
    Kapott lájkok:
    3,148
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ezzel tökéletesen egyetértek, mert sajnos ez tényleg így van.
    A hosszú évek során rá kellett, hogy jöjjek, nem véletlenül van az a mondás, hogy "az igaz barát a bajban ismerszik meg".
    Igen, ezzel is eggyet kell, hogy értsek, mert ez is általában így van.
    Mindezeket csak azért írtam le, mert az eddigi életem és munkám során ez valóban több ízben beigazolódott már.
    A legtöbb barát általában csak érdek barát, vagy anyagiak, vagy más jellegű okok miatt, de mihejst adódik egy probléma vagy gond abban a pillanatban már csak a volt barátaid és utána már csak tényleg azokra számíthatsz akik a bajban is veled vannak és segítenek, na ezek az emberek az igaz barátok, nekem is van 2, ugye nem túl sok.
     
    • Like Like x 4
  4. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    De igen is sok az a kettő.. Mert többet ér mint 100 haver.. No meg a többségnek még ennyi sincs.
     
    • Like Like x 4
  5. guzu / Pedálozó

    Csatlakozott:
    2011. december 31.
    Hozzászólások:
    2,087
    Kapott lájkok:
    1,061
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Szerintem nekem nincs.
     
  6. zonee / Guest

    nagyon kevés ember van aki bármilyen helyzetben segít rajtad
    ma más a fontos az embereknek nem tartanak össze
     
    • Like Like x 2
  7. boni /

    Csatlakozott:
    2013. január 11.
    Hozzászólások:
    603
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Nekem addig volt ilyen barátom, (egy fiú,) amíg megismerkedett egy lánnyal, akivel komolyra fordult a kapcsolatuk. Azt követően a lány nem engedte velem találkozni, nagyon féltékeny volt, és még a mai napig is az, pedig soha nem volt köztünk semmi, csak a szó szoros értelmében igazi barátok voltunk. Nagyon hiányoznak a beszélgetéseink.
     
    • Like Like x 4
  8. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Igen , van néhány ...hmm...Ilona,Eta, Ildikó,még egy Ilonka, és még egy Ildikó,( nem vicc 2 -2 név szerint ), József,Gábor,Imre,Dániel.
    Mindig számithatunk egymásra, sokat vagyunk együtt, követjük egymás sorsát, dolgait, jóban-rosszban.
     
  9. csacser /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 03.
    Hozzászólások:
    458
    Kapott lájkok:
    325
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szerencsére van kettő olyan barátom akire bármikor számíthatok,és természetesen én is próbálok nekik mindenben segíteni.
    Persze ezek nem néhány hetes barátságok, mindkettő több mint húsz éve tart.
     
    • Like Like x 3
  10. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Szerencsésnek mondhatom magam, mert létezik ilyen személy az életemben :tef293: (barátnő)
     
    • Like Like x 2
  11. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nekem 8 barátom van és több mint 8 éve vagyunk barátok mindig össze járunk. Tuti mindegyik jönne ha este felhívnám h valami gond van jöjjön már. :tef293: de ebből kiesik 2-3 de ha itthon vannak biztos jönnének ők is.. Mert azokkal kevesebbet vagyok.
     
  12. kacsa /

    Csatlakozott:
    2012. május 30.
    Hozzászólások:
    2,290
    Kapott lájkok:
    234
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bár ilyen csak egyszer kelett életemben, de szerencsére volt olyan barátom akit tudtam hívni...
     
  13. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Volt egy jó spanom,akit még éjjel fél kettőkor is felhívhattam,hogy menjünk lopni és ő jött és mentünk.:tef161: Azóta eltávolodtunk,mert őt Kaposvárra vitték böribe,engem meg szekszárdra.hahahaha
     
  14. GLOP /

    Csatlakozott:
    2014. november 02.
    Hozzászólások:
    511
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nekem nincs.
     
  15. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ah, ha ezt tudtam volna :tef161: Vittem volna a látogatás alkalmával hamuban sült pogácsát :tef161:
     
  16. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    amíg nem részegedtem le nem tudtam,hogy van ilyenem :tef293: de az elmúlt pár hónapban kettő is akadt :tef161: igaz csak éjszaka fél három volt,de jött... :tef161:
     
  17. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Már érdemes volt lerészegedned :tef318: :tef161:
     
  18. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
  19. szappanoskrumpli /

    Csatlakozott:
    2016. március 23.
    Hozzászólások:
    430
    Kapott lájkok:
    26
    Beküldött adatlapok:
    0
    testvérem a legjobb barátom
    utána nagyon kevés ember van akire ha mondanám jöjjön értem az éjszaka közepén és számíthatnék rá
     
  20. góré / Maffiavezér

    Csatlakozott:
    2013. június 14.
    Hozzászólások:
    983
    Kapott lájkok:
    166
    Beküldött adatlapok:
    0
    éjjeli telefonhívással 10-11között hívtam volt brigádvezetőt mondani akartam volna valmit de először azt kérdeztem aludtál? igen akkor bocs majd holnap hívlak józanul. első hívás kinyomja másodszor elirtam a számot harmadszorra elértem
    visszatérve nemtudom,hogy annyira jóbarát e hogy éjjel is felkeljen bár sose lehet tudni mer ha valamire szüksége van valamelyikünknek segítünk egymáson, nem mondjuk tovább ki mit mondott.