Véget ér a Star Academy, ismert énekesek segítenek be a döntőben

A témát ebben részben 'Mozi & Tv Hírek!' CF dealer hozta létre. Ekkor: 2016. november 12..

  1. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Már csak négy énekes van versenyben, a Star Academy döntőjében szombat este eldől, hogy ki lesz a tehetségkutató győztese. Az énekesek két-két szóló produkcióval és utolsó kihívásként egy sztárduettel lép színpadra. A cikk alján szavazzon!


    Pádár Alexandra és Takáts Tamás a Pocsolyába léptem című dallal lép színpadra, Szőcs Renáta és az Alma együttes a Ma van a szülinapom-at adja elő, Hegyi Dávid és Peter Sramek a Lady Karneval-t énekli majd, Kertész Iván és a Kelemen Kabátban pedig a Nyári gyerekek-et. A zsűri az utolsó adásban nem pontoz, csak véleményt mond, teljes mértékben a nézőkre bízzák a döntést.

    [​IMG]
    Forrás: Star Academy


    Az énekesek meséltek a duettekről, Iván másra számított: "Ez nem azt jelenti, hogy problémám lenne a kapott dallal, sőt. Kifejezetten örülök, hogy egy ilyen bulis és sokak által kedvelt slágert énekelhetek a döntőben a Kelemen Kabátban formációval. Az biztos, hogy mi leszünk a leglazább duett a döntőben."

    [​IMG]
    Forrás: Star Academy


    Reni szerint jó lesz a hangulat a színpadon, bér először nem értette, hogy miért születésnapos dalt kap. "Amikor találkoztam a zenekarral, minden kétségem szertefoszlott. Az Alma együttes tagjai nagyon aranyosak, szimpatikusak és a közös próbák során megnyugodtam, mert nagyon jó hangulatú produkciót raktunk össze."

    [​IMG]
    Forrás: Star Academy


    "Takáts Tamás egy igazi legenda, klasszikus zenész, akinek szilárd elképzelése van a dalokról, hogy mit szeretne a színpadon. Tetszik a muzikalitása és az, hogy nagyon közvetlen, szimpatikus ember. Szerintem az első perctől egy húron pendültünk, és remélem, hogy sikerül egy újabb arcomat megmutatni a duett alatt, igazi örömzenélésre számítok a döntőben" – mondta Szandra a duettről.

    [​IMG]
    Forrás: Star Academy


    Dávid megijedt a feladattól, de úgy érzi, jól működnek együtt. "Féltem attól, hogy mi hogyan fogunk együtt működni, és hogy hogyan tudom ezt a dalt a magaménak érezni. Péterrel korábban már találkoztunk az Akadémián, amikor vendégként bent volt, és már akkor is szimpatikus volt. Emberileg és szakmailag is megtaláltuk a közös hangot, alázatos, szorgalmas fiú. Így a próbák során megnyugodtam, és megszerettem a dalt is, jól működünk együtt és szórakoztató duettre készülünk."

    Szombat este eldől, ki nyeri a tehetségkutatót, a győztes 24 millió forintot és lemezszerződést kap, és egy klipet is forgatnak vele.

    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...