Magyar torrent oldalak Carpathians Vérfrissítés

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' predator02 hozta létre. Ekkor: 2012. június 26..

  1. predator02 /

    Csatlakozott:
    2011. december 27.
    Hozzászólások:
    1,534
    Kapott lájkok:
    206
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hírek
    2012-06-26 - Vérfrissítés

    Sziasztok!

    Itt a nyár, vége a sulinak, vizsgaidőszaknak, mindenkinek több a szabadideje, több ideje jut torrentezni.
    Ezért megkönnyítjük azon embereknek a bejutást, akik még nem tagjai a mi kis közösségünknek.

    Az alábbi lehetőségek visszavonásig érvényben maradnak!
    1. Mostantól a Felhasználó ranggal rendelkezők is tudnak meghívót küldeni.
    2. A meghívó árát lecsökkentettük 1000 bónuszpontra.
    3. Bevezettünk két új bekerülési lehetőséget, még nem regisztrált felhasználók részére.

    Ezzel egy időben azokat a felhasználókat, akik minimum 1 éve nem léptek be az oldalra, töröljük a rendszerből!

    Reméljük, a fenti újítások elnyerik a tetszéseteket, és sok tisztességesen torrentező Taggal bővülünk!

    Carpathinas Staff
     
  2. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Bár aránymentes oldalnál elméletileg nem számít de jót tenne pl:
    -a rossz arányúak törlése(mert azért mutatja az arányt)
    -meghívó jó árban van 10000nél az maradhat
    -halott torik törlése és kicsivel több tori feltöltése naponta
    -én már azt is törölném aki fél éve nem lépett be(és nincs parkolva az acc)
    -ja és valami kis seedkötelezettség...hamár állandó freeleech legalább 2 napig kelljen seedelni a torikat.(nem lenne ennyi halott torrent)
    -én adnék bónuszpontot azért is ha nincs adatforgalom a toriknál(pl: MTT 20torrent összméret 10giga 0.6pont óránként)

    Szerintem ez óriási lökést adna az oldalnak amely egyébként így is a kedvencem, mind korrektségben mint kinézetben, röviden mindenben.