Veszekedős, Vagy A Csendes Típusba Tartozol?

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' boni hozta létre. Ekkor: 2015. március 30..

  1. boni /

    Csatlakozott:
    2013. január 11.
    Hozzászólások:
    603
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hogyan reagálsz egy konfliktusra? Rögtön kiakadsz, veszekszel, vagy megpróbálod csendesen elintézni a dolgot?
    [DOUBLEPOST=1427732608,1427418682][/DOUBLEPOST]Konfliktus kerülő vagyok, nem veszekszem, ha nem sikerül megbeszélni a dolgot, inkább lelépek.
     
  2. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Én csendes vagyok, és kerülöm a Konfliktusokat De nem mindenáron. Ez nem azt jelenti, hogy kihátrálok belőle, ha már benne vagyok. Csupán azt, hogy nem keresem.. Nem állok félre és nem lépek le, csak mert útban vagyok. Az emberek kihasználnak és átgázolnak rajtad ha hagyod.

    UI: Addig vagyok csendes, ameddig meg nem szólalok. :tef318:
     
  3. userke /

    Csatlakozott:
    2015. február 27.
    Hozzászólások:
    814
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Valójában egyik sem. Megmondom én is a véleményem, de nem kiabálva, hanem higgadtan, normálisan.
     
  4. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Én úgy érzem nem vagyok veszekedős típus, de van aki azt állítja rólam hogy az lennék. Hmm, azért mert nem tartom magamban a véleményem és szólok ha valami nem tetszik.
     
  5. zonee / Guest

    én nyugodt természetű ember vagyok sokat kell piszkálni ahhoz hogy visszaszóljak
    A témától függ hogy felhúzom-e magam van olyan amire rögtön fellángolok és megmondom a magamét
     
    • Like Like x 2
  6. szepaj /

    Csatlakozott:
    2014. január 02.
    Hozzászólások:
    3,326
    Kapott lájkok:
    3,148
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Úgy gondolom, hogy én is inkább a csendes oldalt erősítem. Ha nincs konfliktus az a legjobb, de ha már egyszer adódik valami azt próbálom higgadtan, kulturált ember módjára megoldani.
    Persze ez nem minden esetben könnyű és eggyértelmű dolog, nagyban függ a másik féltől is. Volt már arra is példa, hogy a másik fél szellemileg teljesen gatya volt, na az ilyen emberekkel teljesen felesleges a vita, mert úgy sem lehet értelmes megeggyezés a vége.
     
    • Like Like x 2
  7. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ej ha, tisztára olyan ez mint a fészbuk, kérdezünk te pedig válaszolj, meg akarjuk ismerni minden apró titkaid! :tef161:

    Félretéve a tréfát, személy szerint elég jó a tűrőképességem (talán a szakmám miatt is), de mikor betelik az a bizonyos "pohár", olyankor jön a baj. Legtöbb esetben komoly sértegetéseket szórok az egyén(ek)re, illetve csak egyszer van teli az a pohár, és soha nem fog kiürülni egy kitörés után, hanem minden egyes alkalommal túlcsordul. Ez szerintem komoly hibám, igyekszek ezen változtatni, mert bánt a dolog legbelül...és inkább tartom a haragot, minth "megoldjam". Egy szó, mint száz, ha betelt a pohár, akkor veszekszem, de ha még van hely a pohárban, akkor csendben vagyok! :tef293:
     
  8. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Üdv
    csendesebb vagyok, viszont nem türök a végtelenségig , ha megbántanak.
    Ha már vége a türelmemnek kitörök, viszont azt is csendesebben intézem el.
    Érdekes , hogy nehezebben felejtek, ha megbántanak akarva.
    ( a véletlent megbocsájtom, ha az illető elnézést kér ).

    Dühkitörésemre volt példa egyszer:
    hogy egyszer dühömben a falhoz vágtam egy üveg vázát, és azonnal lecsillapodtam.
     
    • Like Like x 4
  9. szepaj /

    Csatlakozott:
    2014. január 02.
    Hozzászólások:
    3,326
    Kapott lájkok:
    3,148
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Mint azt már korábbi hozzászólásomban leírtam, én is a csendes tábort erősítem. Én egy végtelenül türlmes ember vagyok, az már nagyon a végső eset, hogy engem kihozzanak a béketűrésből.
    De ha hiszitek ha nem, léteznek olyan emberek a szűkebb környezetemben is de úgy általában a lakóhelyemen is akik erre a pillanat tört része alatt képesek.
    Nektek vannak ilyen ismerőseitek?
     
    • Like Like x 4
  10. zonee / Guest

    vannak olyan emberek akik a koszos pelenkától kezdve mindenen veszekednek -..
     
    • Like Like x 2
  11. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nekem vannak! :tef161: :tef161: Szerinte a pillanat tört része még sok is! xD Sokszoer elég csak egy tekintet arra a személyre, és késssssz! :tef293:
     
    • Like Like x 2
  12. frediw / Guest

    Csendes tipus vagyok,kerulom a bajt.
     
    • Like Like x 2
  13. Rotti / Az Őrző-védő

    Csatlakozott:
    2015. március 20.
    Hozzászólások:
    1,008
    Kapott lájkok:
    676
    Beküldött adatlapok:
    0
    Változó és nagyon helyzetfüggö hogy hogyan reagálok dolgokra. Nem mondanám hogy veszekedös vagyok, de biztos hogy nem tartom magamban, ha valami zavar vagy úgy érzem hogy meg kéne vitatni.
     
    • Like Like x 2
  14. boni /

    Csatlakozott:
    2013. január 11.
    Hozzászólások:
    603
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Nekem nincs ilyen, nem vagyok haragtartó, ha elmondom, mi a problémám az adott személlyel, már nem is haragszom rá. :tef293:
     
  15. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nem szoktam keresni a bajt,mégis van amikor rám talál.Akkor eleinte csendben és higgadtan próbálom kerülni az elkerülhetőt,de ha nem megy,akkor felveszem a kesztyűt.De alapvetően nyugodt vagyok és nem vagyok veszekedős.
     
  16. kacsa /

    Csatlakozott:
    2012. május 30.
    Hozzászólások:
    2,290
    Kapott lájkok:
    234
    Beküldött adatlapok:
    0
    Általában kerülöm a veszekedéseket, de ha már benne vagyok akkor próbálok higgadt maradni, és elintézni minél hamarabb, ha meg sokáig húzzák az agyamat a hülyeséggel akkor kiabálok egy sort, melyben szokok célozni az édesanyja foglalkozására, illetve ha ez sem segít a veszekedésben, és esetleg olyan illetővel történik ez aki nem a barátom akkor felállok és otthagyom a faszba...
     
  17. Van Helsing /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    1,146
    Kapott lájkok:
    692
    Beküldött adatlapok:
    0
    mind2, de jobban szeretek, csendesen magamban lenni .
     
  18. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Paranoid, túlérzékeny, maximalista. Nem túl jó csoportosulás, nem? :tef344:
    Életem java részében állandóan vitáztam a környezetemmel, de be kellett látnom, hogy semmivel nem lett jobb számomra, inkább rosszabb.
    Mostanság, ha helyzet van, próbálom higgadtan mérlegelni, hogy hogyan jövök ki legjobban a szituációból. Meghallgatom a másokat, elmondom a véleményemet, de úgy ,hogy ne legyek feltétlenül ítélkező, nem az én dolgom ítéletet mondani. Ha úgy gondolom, már csak ismételjük a már elhangzottakat, akkor kiszállok a társalgásból.
     
  19. zeeed / Barátkozó

    Csatlakozott:
    2015. október 01.
    Hozzászólások:
    2,769
    Kapott lájkok:
    750
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Borsod Megye
    Nem vagyok veszekedős..ha fel megy a pumpa akkor kimegyek a kertbe sétálok egyet aztán folytatom a beszélgetést..semmi értelme egyből ordítani...
     
  20. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    Nem szeretem a konfliktusokat, megpróbálom észérvekkel elsimítani. Ez többnyire sikerül is (nőket, jelen esetben Asszonyt kivéve). A végtelenségig türelmes vagyok és megoldáskereső. Na jó nem, egy hajszállal a végtelen előttig. Azon a ponton viszont robbanok mint az atombomba, mindenkiből csak elmosott árnyék marad a betonon.