Veszélyes-e A Kalóz Élet?

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Vendég hozta létre. Ekkor: 2015. április 10..

  1. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hallottál-e már olyanról, akit elkaptak filmek, programok, játékok letöltése miatt?

    Szerinted ez veled és velem is megeshet?
     
  2. Yoni /

    Csatlakozott:
    2015. április 07.
    Hozzászólások:
    69
    Kapott lájkok:
    35
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szerintem nagyon kicsi az esélye, hogy pont engem vagy téged büntetnek meg emiatt a több millió torrentező közül.
     
  3. SuperMario56 /

    Csatlakozott:
    2011. június 03.
    Hozzászólások:
    11,477
    Kapott lájkok:
    2,079
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Igen hallottam róla,hogy elkaptak személyeket filmek letöltése miatt.Egy hétvégén több,mint 100 filmet
    töltött le.Pár éve volt.Az egész utcát ahol internet volt átnézték,aki ahhoz a szolgáltatóhoz tartozott.
    Van olyan ismerősöm,aki börtönbe ül oldal feltörés miatt.
    Aki keveset tölt le annak kevés az esélye,hogy bajba kerül .
     
  4. Rotti / Az Őrző-védő

    Csatlakozott:
    2015. március 20.
    Hozzászólások:
    1,008
    Kapott lájkok:
    676
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hallottam róla, de nem ismerek senkit akivel megtörtént volna. Persze fent áll a lehetöség, de hát ezzel élni kell :tef161: Amúgy szerintem a feltöltés a veszelyesebb, a letöltés annyira nem. (tudom hogy a p2p-nel fel is tölt az ember, de én az aktív feltöltésre gondolok)
     
  5. boni /

    Csatlakozott:
    2013. január 11.
    Hozzászólások:
    603
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Majdnem kizártnak tartom. A szolgáltató is aggódik ha gond van, sőt tanácsokkal is szolgál. Lásd az alábbi UPC tájékoztatót:
    Kedves Ügyfeleink!
    Az elmúlt néhány napban tapasztaltuk, hogy az uTorrent kliens egy korábbi frissítésének működése modemeink túlterhelését okozhatja. Ez az internet és telefon szolgáltatás szakadozásában, lassulásában jelentkezhet.
    Amennyiben ehhez hasonló hiba jelentkezik, javasoljuk az uTorrent kliens stabil (3.4.2 build 38913) verziójára történő visszaállítását. Megértésüket köszönjük!
     
    • Like Like x 2
  6. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Letölteni nem illegális, de feltölteni igen. Tehát letöltheted a torrentet, de nem seedelheted. De ugye ezt kevesen tartják be. Azoknak kell félni, akik nagyban űzik. Tehát ők maguk készítik, és rakják fel a torrenteket. Olyanról is halottam, hogy az egyik külföldi oldalt lefoglalták, és keményen megvágták a top feltöltőket. XD Én ismerek olyat, akit megbírságoltak, igaz ez Németországban történt. De ott tényleg komolyan veszik ezt a tevékenységet. De itthon szerencsére jóval lazábban kezelik.
     
  7. kacsa /

    Csatlakozott:
    2012. május 30.
    Hozzászólások:
    2,290
    Kapott lájkok:
    234
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hál' isten itthon mg nem kell nagyon félni, de ezt sajnos ez a dolog magába foglalja, nem sok mindent lehet vele tenni, de még mindig jobb, mit elköltemi 100ezreket filmekre, sorozatokra, programokra...
     
    • Like Like x 2
  8. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nem hinném,hogy rászállnának mezei letöltőkre.Asszem saját részre le lehet tölteni,de a megosztás az már nem megengedett.
     
  9. drotos /

    Csatlakozott:
    2015. november 10.
    Hozzászólások:
    485
    Kapott lájkok:
    190
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Inkább azoknak kell tartani akik feltöltik az anyagokat.
     
    • Like Like x 2
  10. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Külföldről hallottam hogy történt érdekes dolgok,de magyarországon nem nagyon,de ha házhoz jön a rendőrség,kerülendő meg mutatni a számitógépet,mert ilyenkor túlbuzgók tudnak lenni.
     
  11. zeeed / Barátkozó

    Csatlakozott:
    2015. október 01.
    Hozzászólások:
    2,769
    Kapott lájkok:
    750
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Borsod Megye
    Na az én történetemet az MTT fórumon lehet elolvasni...le lehet bukni...a végét még mindég nem tudom de szerintem ebben az évben jön a határozrt...