2022 Március Vezess helyettem

A témát ebben részben 'Premier / mozi' macseklany hozta létre. Ekkor: 2022. február 28..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Vezess helyettem

    [​IMG]

    Dráma
    Magyar cím: Vezess helyettem
    Eredeti cím: Doraibu mai kâ / Drive My Car
    Játékidő: 179 perc
    Bemutató: 2022. március 17.
    Rendező: Ryûsuke Hamaguchi
    Forgatókönyvíró: Ryûsuke Hamaguchi, Haruki Murakami, Takamasa Oe
    Forgalmazó: Mozinet

    Szereplők:
    Hidetoshi Nishijima, Masaki Okada, Tôko Miura, Reika Kirishima, Yoo-rim Park, Dae-Young Jin, Sonia Yuan, Satoko Abe

    Tartalom:
    Két évvel felesége váratlan halála után Yusuke Kafuku, az elismert színész és rendező felkérést kap, hogy rendezze meg a Ványa bácsi című előadást egy hirosimai színházi fesztivál alkalmából. A helyszínre érve megismerkedik Misaki Watarival, egy rendkívül hallgatag fiatal nővel, akit a fesztivál szervezői azzal bíztak meg, hogy legyen Yusuke sofőrje a rendezvény ideje alatt. Ahogy közeledik a produkció premierje, a szereplők és a stáb között egyre csak nő a feszültség, nem utolsósorban Yusuke és Koshi Takatsuki tévésztár között, aki korábban nemkívánatos kapcsolatban állt Yusuke néhai feleségével. Yusuke kénytelen szembenézni a múltjából felszínre bukkanó fájdalmas igazságokkal, sofőrje segítségével pedig csakugyan elkezd szembenézni a kísértő titkokkal, amelyeket felesége hagyott maga után.