Visszavonul a magyar válogatott jégkorongozó

A témát ebben részben 'Sport Hírek!' drogba № hozta létre. Ekkor: 2017. szeptember 06..

  1. drogba № /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 29.
    Hozzászólások:
    19,281
    Kapott lájkok:
    33
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    Pincér
    Hivatalosan szeptember 30-án búcsúzik el a válogatottól a jégkorongozó Kovács Csaba, aki befejezi pályafutását.


    A 33 éves játékos elmondta, az elmúlt szezont követően fogalmazódtak meg benne kérdések pályafutásának folytatásával kapcsolatban.

    "2002-ben kerültem a felnőtt jégkorongba, az azóta eltelt időszak nagyon boldog és pozitív volt, mosolyogva gondolok rá vissza."De itt az ideje, hogy kicsit több időt töltsek a családommal, és ne mindig a jégen legyek" - fogalmazott. Hozzátette, a sportágtól nem szakad el, hiszen a fiait "szerencsére megfertőzte" annak szeretetével.

    "Kaptam felkéréseket, lehetőségeket, meglátjuk, hogy milyen szerepkörben maradok a pályák közelében."

    [​IMG]

    Kovács Csaba (b) a sportágtól nem szakad el, hiszen a fiai viszik tovább az örökségét

    Forrás: Mudra László - MJSZ/Mudra László - Mjsz

    "Nagy szurkolója maradok a magyar jégkorongnak, és nagyon szorítok majd a fiúknak jövőre a hazai rendezésű világbajnokságon" - fejtette ki Kovács. Hozzátette, a Testnevelési Egyetemen sportszervezésből diplomázik, a későbbiekben pedig ehhez kapcsolódóan szeretne tevékenykedni.

    Kitért rá, utolsó fellépése a 2008-as szapporói világbajnokságon élvonalba jutott magyar együttes öregfiúk-mérkőzése lesz a finnek ellen a magyar szövetség (MJSZ) 90 éves születésnapi ünnepségén.

    "A sors úgy akarta, hogy így legyen kerek egész a történet. Szerencsésnek vallom, hogy azokkal a srácokkal adatik ez meg, akikkel a legemlékezetesebb éveket töltöttem" - árulta el.

    Kovács Csaba 2002-től 2016-ig Székesfehérváron játszott, utolsó idényét a MAC Budapest együttesében töltötte. A magyar válogatottal 2009-ben és 2016-ban a világelitben szerepelt.

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...