Magyar torrent oldalak nCore Wiki

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' Bedy hozta létre. Ekkor: 2012. június 17..

  1. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kedves felhasználók!

    Mint azt észrevehettétek, nemrég módosult a Wiki Rangok cikke. Konkrétan az újonnan regisztráltakat érinti a változás, miszerint a regisztrációtól számított 3 hónapig nem tölthetnek fel torrentet az oldalra. Reményeink szerint ennyi idő elegendő lesz számukra ahhoz, hogy alaposabban átolvassák a szabályzatot, elkerülve az utóbbi időben sajnos megszaporodott hibás torrentek feltöltését.

    A jövőbeni Wiki-ben (Szabályokban) történő változásokról itt értesülhettek, illetve követhetitek nyomon!

    Hamarosan beindulnak a fejlesztések az oldalon, aminek köszönhetően előfordulhatnak kisebb karbantartások, ám ezek az újítások velejárói.
    A közeljövő publikus fejlesztései közé sorolandó a Top10 menü átalakítása és egyben nyilvánossá tétele, valamint az Aktivitás kijavítása és véglegesítése.
    Tehát, hamarosan várható a rendszer élesítése!
    Így, aki még nem szokta meg az új rendszert, annak már nincs sok ideje ahhoz, hogy mégegyszer átolvassa a működési elvét, illetve szabályait, mert élesítés után már nem fogadunk el semmiféle kifogásokat.

    Továbbá az elkövetkező hetek fejlesztéseinek irányelve, hogy közösségi központúbbá tegyük az oldalt, melynek részletei legyen meglepetés mindenki számára, így hiába is kérdezgetnétek, nem fogtok választ kapni az ezzel kapcsolatos kérdésekre.

    Kisebb-nagyobb átalakítások is várhatóak az oldal életében folyamatosan, melynek első lépése a Meghívózással kapcsolatos!

    Mégpedig, hogy mostantól határozatlan ideig egy meghívó ára mindenkinek 50 pont/meghívó!

    Ez a lehetőség mindenki számára elérhető, aki minimum 3 hónapja felhasználója az oldalnak.
    Azok a 3 hónapot el nem érő felhasználók, akik ebben az évben támogatták az oldalt, vagy SMS-regisztrációval kerültek be, szintén mentesülnek a feltételek alól, tehát ők is tudnak meghívót küldeni!

    Kiemelten szeretnénk jelezni, hogy akik regisztrálnak így, ők a továbbiakban teljes jogú tagjai lesznek az oldalnak! Tehát semmiféle SMS regisztráció vagy további anyagi vonzata nincs a bejutásnak!

    Felhívjuk a figyelmeteket arra, hogy fokozottabban fogjuk szűrni a dupla accountokat, s akik dupla vagy többszörös fiókkal rendelkeznek, azoknak mindegyik fiókját törölni fogjuk!
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2019. december 10.
  2. joco76 /

    Csatlakozott:
    2012. február 13.
    Hozzászólások:
    490
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hogy mi lesz a vége?

    Sziasztok.

    Ez azért nem semmi!! 1000 pontrol 50 pontra esett a meghívó értéke!Ez által,több embernek adatik meg a lehetőség a bejutásra,ami eddig olyan nehéz volt!

    Üdv: joco76
     
  3. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Ezt olvasva,az ember kedvet kap felajánlani.Utána belegondoltam mennyi semmirekellő szivárgott be közénk.és elment a kedvem :tef10:
     
  4. geza77 /

    Csatlakozott:
    2011. május 13.
    Hozzászólások:
    152
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Pontosan erre gondoltam én is az ember nem szivesen rugatja ki magát ilyen oldalrol
     
  5. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    nc

    itt csak az a probléma 50 pontért is kirúgnak ha meghívottad galibát csinál! :tef344:
     
  6. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Csak.... max..napi három

    Csak.... max..napi három pontot lehet szerezni, aki nem tud feltölteni, inkább kevesebbet..nos ez a fő gond szerintem, azonnal "csak"..50, a felelősség továbbra is a meghivóé???? elértéktelenedik igy a ncore..
     
  7. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szerintem tényleg csak annak küldjetek meghivót akiben teljesen megbiztok! Nem éri meg kirugatni magát az embernek 1-2 terra upp-ért vagy bármiért. Az meg hogy most csak 50 pont egy meghivó attól még ugyan olyan az értéke mintha 1000 pont lenne. Lassan a Hit'run rendszer is éles lesz és ne felejtsétek el rengeteg felhasználó sajnos csak tölteni szeret de vissza nem. Éles rendszernél sokan fognak búcsúzni az oldaltól. Ez csak egy saját vélemény!:tef293:
     
  8. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szia @andromeda !
    Én 5 pontot kapok naponta.
     
  9. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    szia, és mindent amit

    szia, és mindent amit letöltesz megnézel, meghallgatsz mert az kell neked???
     
  10. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,894
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    pipusról


    Kézcsókom!

    Ahogy elnézem pipus futtatott torrentjeit, veszem a bátorságot és helyette válaszolok!

    Igen!
     
  11. andromeda /

    Csatlakozott:
    2011. február 18.
    Hozzászólások:
    1,148
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    jó .. nem kételkedtem,

    jó .. nem kételkedtem, kérdeztem..:tef293:
     
  12. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szia Andromeda,Fater!
    Köszönöm Fater,helyesen gondoltad!Igen Andromeda,Én mindig,minden körülmény között csak olyan filmet töltök le amit használok,vagyis megnézek,megnézünk a családdal!