Tech windows xp sp3

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' imported_iceman hozta létre. Ekkor: 2012. július 22..

  1. imported_iceman /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 30.
    Hozzászólások:
    18
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    hello mindenkinek,véleményetekre vagyok kiváncsi ,melyik xp sp3-mas a legstabilabb és küllemre is tetszetös rendszer általatok tesztelve,elöre is köszi a hozzászólóknak.üdv iceman
     
  2. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szia! nekem volt van is meg

    Szia! nekem volt van is meg lesz is! Amikor volt elvoltam vele, amikor összeomlott akkor már kicsit ockodtam a verziók tömkelegét?l, lett vista összeomlott, újra lett xp sp3 pro, elment egy darabig! jött win 7 3 hét összeomlott lett újra xp sp3, újra káosz a gépen párhónap elteltével, újra win 7 eredeti most oké minden 6 hónapja minden ok.
    nem tudom milyen verziókra gondolsz van sok amit neten le lehet tölteni, de javaslom olyan letöltését aminek nincs beletúrva az agyába mert az nem lesz hosszú élet?.
    Jó kinézet ...ámm windows témák, a rendszer legyen stabil és utána jöhet a kinézet.
     
  3. imported_iceman /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 30.
    Hozzászólások:
    18
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Köszi Bedy a hozzászólásodat, én már sokféle sp3mat próbáltam .ezek közül talán még az eternity v2es ami bejött, csak ez se ment kb4hónapot,aztán próbáltam freedom 3mat,ez is kb 2hónapot huzott.Most **eredeti** van rajta nem panaszkodom ,habár kicsit lightos a kinézet de legalább tip-top megy,lehet maradok is ennél .üdv iceman
     
  4. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szia! freedom nekem is volt

    Szia! freedom nekem is volt elment de nem volt az igazi, és aszt ajánlom hogy ha xp sp3 elfut a gépeden rakj fel win 7 profesional-t.
    Ha nem fut el mindenképp maradj eredeti anyagnál, mivel sokkal stabilabb, és nagyon meg kell gondolni miket és hogy hány fájlt telepítesz fel mivel ha sokat akkor minden rendszer instabil lesz.