Magyar torrent oldalak Xider:fúzió

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' SuperMario56 hozta létre. Ekkor: 2015. október 23..

  1. SuperMario56 /

    Csatlakozott:
    2011. június 03.
    Hozzászólások:
    11,477
    Kapott lájkok:
    2,079
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    [​IMG]

    A XiDER és a BeLoad összeolvad és egy új oldal jön létre a fúzióból.
    Az új oldal neve eStone.
    Az egyesülés várható időpontja 2015-11-13.
    Ahhoz, hogy az új oldalra be tudjatok lépni az e-mail címeteknek valósnak kell lennie.
    Az új oldalra csak jelszó emlékeztető kérésével lehet belépni.
    Az összeolvadás napjáig van lehetőségetek az e-mail cserére!
    A két oldal felhasználói és torrentjei összefésülésre kerülnek.
    Aki mindkét oldalon regisztrált felhasználó azt kérjük, hogy mindkét oldalon azonos e-mail címet adjon meg.
    Aki mindkét oldalon azonos e-mail címmel rendelkezik annak adatai (feltöltési mennyiség, letöltési mennyiség, bónuszpont) összevonásra kerülnek.

    [​IMG]
     
    • Like Like x 5
  2. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Két vergődő torrentből lesz egy.
     
    • Like Like x 1
  3. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    De legalább már kint a hírekbe. XD Mi hónapokkal ezelőtt megírtuk, mert kiszivárgott a dolog. XD Azóta páran értetlenkednek, kételkednek, no meg várakoznak. XD No de a hivatalos visszaszámlálás innentől kezdve indul. XD
     
    • Like Like x 2
  4. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Olvastam a dolgot,de ha jól emlékszem tagadták volna ezt az egyesülést,vagy nem tudták,most már lényegtelen mert mindenki tudja. .,,.,
     
  5. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nem tagadták, maga a tulaj erősítette meg. Szóval nekem elég hivatalos volt az is. XD Csak az időpontok voltak eltérőek. XD Az viszont tetszik, hogy arra kérik a mind két oldalon jelenlévő felhasználókat, h cseréljék egységesre a mél címüket. XD Jó ötlet, csak kétlem, hogy kivitelezhető. XD De legalább ez már haladás.XD Az ewerest-en már a 4. mélt kapom ugyan arra címre, csak mindegyik más fióknak szól. XD
     
  6. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Viszont egyvalamiben elsők lesznek,az inaktív felhasználók,és talán torrentek számában.Ztrackernek össze kell szednie magát.
     
  7. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Csak akkor ad be inaktív torrentet a beload ha a film címére rákeresel de az meg olyannyira egyszerű hogy nem az inaktívat töltöd le hanem a másikat.
     
  8. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Inaktív torentet nekem még nem sikerült letölteni. XD De az viszont tény, hogy a xider elég nagy erőfeszítéseket tett, hogy aktív felhasználókat toborozzon magának. Voltak oldal feltörések, fizetett hirdetések egyéb oldalakon, beolvasztások stb. Az új beload is csak egy eszköz arra, hogy még több tagot sikerüljön felhalmozni.

    Én régen is csak nevetni tudtam azokon, akik a beloadra nagy elvárásokkal regeltek. XD A beload csak egy bábállam amit a xider mozgat a háttérből. Ez mára mindenki számára világossá vállt. Majd kiderül megérte e ez a sok belefektetett energia.
     
  9. Predator76 /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 20.
    Hozzászólások:
    28
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Beload!egy oldal ami egyszer már kifeküdt és újra beindult!ezek után már nem értem hogy minek?most meg beolvad!ez elég szánalmas!
     
    • Egyetértek Egyetértek x 1
  10. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    na friss hús. XD A beload kifeküdt, és ennyi. XD Utána jöttek a nyerészkedők, akik a sok lámát óhajtották félrevezetni a névvel. XD A beload.ws hasonlított a legjobban a régire, így bevették h az az igazi beload. XD

    A belod az maga a xider. Ott toboroztak fel maguknak felhasználókat. Most, h már kellőképpen megduzzadt, jöhet az aratás. Ennyi a történet.
     
  11. Her /

    Csatlakozott:
    2010. június 20.
    Hozzászólások:
    136
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Az egy dolog hogy összefésülnek mindent. De kérdés főleg ahhoz aki tag mindkét oldalon hogy mennyire közös a Staff és a Feltöltők főleg. :tef293:

    Ugyanis az egésznek igazán akkor van csak értelme ha nyernek feltöltőket. Bár ha az új oldal feltöltési rendszere nagyon eltérő akkor lehet még a meglévőknek is elmegy tőle a kedve.

    Ez a bónusz és feltöltés azonos felhasználó esetén összevonódik is hülyeség, a nagyobbat hagynám csak és kész. Hisz aki eddig 1 oldalért dolgozott az hátrányba kerülhet.

    És mihez kezdenek az azonos nevű de más emailcímű, vagy azonos emailcímű de más nevű felhasználókkal. Az előbbi még lehet külön de az utóbbi már kétséges. A felhasználói nevek váltásával pedig megzavarják az embereket ki is az...
    + Vannak akik mindenhol más néven és email alatt vannak. Sok dupla acc lesz még. :tef161:

    Kíváncsian várom mindenesetre mi sül ki a dologból.
     
    • Like Like x 1
  12. Jony79 /

    Csatlakozott:
    2012. április 25.
    Hozzászólások:
    46
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szerintem nem kell parázni ezt a hirt már rég tudjuk azon feltöltök akik nem értettek egyet már rég otthagyták az oldalt amugy meg semmit nem külömbözik egyik oldal sem a másiktol max kinézetben a szabály ugyanaz a lényeg akkor is mitöl is félünk?
     
    • Like Like x 1
  13. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    "Ez a bónusz és feltöltés azonos felhasználó esetén összevonódik is hülyeség, a nagyobbat hagynám csak és kész. Hisz aki eddig 1 oldalért dolgozott az hátrányba kerülhet."

    Ez nem egészen így működik. XD Akiknek azonos a mél címük azokat a rendszer összevonja. Nem fognak neked kézileg válogatni. XD Aki ezt nem teszi meg, az dupla accos lesz és egy szűrést után könnyen kint találhatja magát. XD Továbbá ha két aktív fiók egyesül, akkor ott eleve több lesz az adott személy feltöltése. Több a jelenlegi jobbik fiókjánál is. XD

    Minél többen írják át a címüket, annál kevesebb emberrel lesz gond később.
     
  14. Anime /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 20.
    Hozzászólások:
    1,861
    Kapott lájkok:
    321
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Akkor én dupla accos leszek mert a beload-ra nemtok belépni!
    De ha meg kirúgnak akkor sem vesztek semmithaha
     
  15. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ha nem használsz két accot nem fognak kirúgni. Csak is akkor, ha az egyesülés után még is csak besikerül lépned a beloados adataiddal is. XD
     
  16. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én beloadon vagyok fent,miért,mert azt hittem hogy a staff tagok csinálták,tudom tudom,nagy répa voltam.
    Viszont kíváncsi leszek,és biztosra veszem hogy eleinte pocsék,lassú lesz az oldal,és szerintem az lesz a jövője mint a másik nagy álomnak az ubitnak.
     
  17. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Láma vagy, ami répát eszik. XD De becsülendő, h felvállalod. De a pálmát én viszem mert én meg tudtam, h kamu még is regeltem. l.ol.
     
  18. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Mondjuk a legnagyobb marhák azok voltak akik a fizetősre reggeltek,és csodálkoztak hogy hoppá,se torrent,se fórum,se semmi.
     
    • Like Like x 1
  19. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Na ja. Én csak azért regeltem, amiért a majomra. XD Szakmai ártalom. XD Hiába másolat mind a kettő, évek óta életképesek, és az emberek beszélnek róluk. Így nem tehetek úgy, mintha nem léteznének.

    De majomra eddig csak egy regem volt, a belodra viszont legalább 10 XD Folyton törölnek. Lehet, hogy azért, mert nem lépek be, és nem töltök semmit, de nem vagyok benne biztos. hahahahahahahaha
     
  20. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Engem nem töröltek pedig nem egyszer előfordult hogy hónapokra nem mentem fel,le tölteni már rég nem töltöttem,de lehet hogy hogy az emlékezettem rossz.Xideren pikk pakk le töröltek.Még azt se mondták hogy csá.