Magyar torrent oldalak Z-tracker

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 10..

  1. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    hát
    Hát már meg ne haragudj,de Trebit-ek igaza van.a feltöltési sebességed szerint szabhatod meg a feltöltési adatmennyiségedet!
    Ez a torrent oldalak 90%-ra igaz!Persze néhány kis oldalon úgy van ahogy mondod,örülnek,ha feltöltesz,bármekkora is a feltöltési sebességed,ill.bármekkora is az adatmennyiség amit fel akarsz tölteni!(Csak gondolj bele 1Mb/s sebességel akarsz felt?lteni egy CSI Miami teljes évadot ami kb.8 Gb.Szerinted mikorra jönne le?)
     
  2. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    pipus

    Én igazán nem akarok veled kötözködni,de pont az a net sebesség amit írtál ak kb. 2.5-3óra alatt feltol egy évadot!.. :tef344:
    Egyébként én mondom tapasztalatból ,hogy ezen az oldalon csak a kiváltságosoknak engedik meg az évad feltöltést(kivétel is biztos akad)
    De az is mint az én esetemben(14.45Mb-le/ 13.95Mb-fel) és azt mondta az "úr" ,hogy lassú a netem,és 120részt mappázzam,Nfo,képek,külön torrent fájl mindegyikhez....????
    Na ne már...
    Ezért nincs értéke annak az oldalnak,ezért nyitott állandóan a reg,meg a 80.000toriból(nem tudom pontosan) csak statisztikailag van annyi,mert jó részt halott másrészt meg sok a különálló rész.
    Csak egy példa és gondolkozz el rajta:
    Le akarod szedni a Csi MIami 9.évadát-elkezded részenként leszedni vagy ha évadban van akkor úgy szeded?
    Mert én évadot keresnék!
    Ha valakinek 64Kbit/s a feltöltése még 1-2nap után az is eljut oda,hogy valaki leszedte és beáll seedbe,onnantól meg már nem egyedül seedel...
     
  3. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Végül is

    Nem,nem veszem kötözködésnek,és így elolvasva amit írtál,még el is kell ismernem,hogy igazad is van!!
     
  4. joco76 /

    Csatlakozott:
    2012. február 13.
    Hozzászólások:
    490
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem tudok belépni

    Sziasztok! Az a gondom nem tudok belépni az oldalra sehogy! Kértem ujj jelszot,kaptam is de avval sem enged be. Irtam nekik,válaszoltak:töröljem a sütiket meg a cahet aböngészöböl ez is megvolt de mégse tudok belépni! De hiba üzenetet sem ir ki! Vajon mi lehet a baj??
     
  5. Gonlasz76v34 / Guest

    Honlap nemelérhet?

    Sziasztok! Én regisztrált ztracker felhasználó vagyok. Valaki megtudja mondani, hogy az oldalt, miért nem lehet elérni? Remélem nem lőtték ki.
    Jó lenne egy kis infó erről. Előre is köszönöm.
     
  6. Dexter /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    128
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Az igazság pillanata!

    Tisztelt felhasználók!

    Eljött az igazság pillanata, hogy megtudjátok azt, hogy miért mennek el a staff tagok!!!

    Nem hirtelen elhatározásból történik ez hanem átgondolt mérlegelt döntés alapján!
    Sajnos az oldal tulajdonosa nem értékelte a munkánkat és mi hiába szerettünk volna komoly változást az oldalon nem engedte meg, hogy segítsünk!
    Ígérgetések és komolytalan mellébeszélések voltak!
    A megérdemelt tiszteletet, sem köszönetet nem kaptuk meg, ami megilletett volna minket!
    Mi a szabad időnket és pénzünket adtuk az oldal fejlődése érdekében és semmiféle ellenszolgáltatást nem kaptunk érte!!!!
    Nem is ezért tettük, de a tisztelet és köszönet - ami nem kerül semmibe azt "Megérdemeltük" volna!!!
    Nagyon köszönjük a bizalmatokat és a legjobbakat kívánjuk nektek és talán találkozunk máshol máshogyan!!!

    Én az oldal vezetője H* "Nagyon Köszönöm" az összes volt és jelenlévő staff tagomnak az összes munkáját amit az oldalért tettek!!!
    Kár, hogy nem értékelték jobban a munkátokat!!!
    Köszönöm az összes volt és jelenlévő Feltöltőnek és Helpnek a munkáját, amit ugyancsak az oldalért tettek!!!

    Ezek az emberek mind a szabad idejüket és pénzüket áldozták az oldalért és nem voltak kellően megbecsülve "Sajnos"!!!

    Én nagyon Köszönöm a bizalmat mindenkinek, aki támogatott és mellettem volt, mert "Sajnos" nem tudtam többet tenni az oldalért, mivel kötve volt a kezem!!!

    Egy kis statisztika rólam:

    Több mint 3 éve vagyok staff tag és több mint 2.5 éve vezetem az oldalt!
    Példa értékű idő alatt lettem Személyzeti vezető, ami nem véletlenül történt így és nem is volt ilyen az oldalon!
    Nagyon sok mindent tudok, láttam, hallottam, beszélgettem ős régi tagokkal és nagyon sokat tettem és dolgoztam az oldalért HIÁBA!!!
    Egy kis érdekesség: Ez az adat nem pontos, sok veszett el mivel az oldalt 2x is feltörték és nem volt megfelelő mentés, ami ugyan csak a tulajdonost minősíti!!!
    Csatlakozott: 2008-09-13 (3 Év, 5 Hónap, 2 Hét, 1 Nap,) a tulaj 2007-10-01 (4 Év, 5 Hónap, 1 Nap,)
    Összes Seed Idő: 17 Év, 2 Hónap,
    Online töltött idő: 1 Év, 3 Hónap, 2 hét, a tulaj (1 Év, 1 Hónap, 3 Hét, 6 Nap,)

    Itt is látszik, hogy közel egy évvel később regisztráltam, de sokkal többet voltam az oldalon mint a tulajdonos!
    Az online idővel nem is lenne gond, de azzal igen, hogy rajtam kívül nagyon sok mindenkinek nem értékelte a munkáját újra csak minősítve ezzel magát!!!


    A* (tulajdonos) nem tudom hogy miért vagy ilyen, már nem is érdekel!!!
    Nem kívánok neked rosszat, de jót sem a sors úgyis megadja neked azt amit megérdemelsz!!!
    Ideje lenne elgondolkodnod a jövőben, hogyan is kellene viselkedned, beszélned, tisztelned
    azokat az embereket, akik önszántukból tesznek érted!!!
    A viselkedésed maximálisan megmutatja, hogy milyen ember vagy te!!!

    Köszönöm a megtisztelő figyelmet és azt, hogy elolvassátok a levelem!!!
    Sokat gondolkodtam, hogy mitévő legyek a jövőben és a sok támogatásnak köszönhetően
    úgy döntöttem, hogy nem hagylak cserben benneteket!!!
    Indítok egy új és sokkal jobb minőségű összehasonlíthatatlan TORRENT oldalt!!!
    Szeretettel várlak benneteket, és ha lehet használjátok a régi neveteket!!!
    A két oldalt össze sem lehet hasonlítani!!!
    Higyjétek el, hogy megéri beregisztrálni!!!
    Az új oldal a tagok érdekét fogja képviselni, nem a tulajdonosét!!!

    http://turultracker.eu


    A legjobbakat kívánom nektek és remélem, hogy a jövőben találkozunk és együtt létrehozunk egy sokkal jobb és szebb oldalt, aminek a feltételei adottak!!!
    Várlak benneteket és a Seed legyen veletek!!!

    Üdvözlettel és Tisztelettel: A volt Ztracker Személyzeti Vezetője H*
    Administrator - S*
    Moderator - c*
    Moderator - h*
    Moderator - P*
    Moderator - s*
     
  7. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    nem

    Vége nem lesz egyelőre szerintem, maximum egy kicsit csökken a színvonal.

    szerk:Vagy mégis, már torrentek sincsenek(aktívak) meg adatbázis hibát ír ki nekem a főoldalon
     
  8. karolina1213 /

    Csatlakozott:
    2011. július 31.
    Hozzászólások:
    60
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Helo

    Helo,eddig se volt valami magas a szinvonal,ettöl már csak jobb lehet.
     
  9. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    színvonal

    Nem tudom milyen volt a színvonal mert ritkán hasznltam, ha 2hetente egyszer belépek az már sok.
     
  10. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Z tracker

    Ennek kapufa :tef10:
     
  11. 999kiki /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    184
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    fura

    én annyit fűznék hozzá törpapa 2 hete van az oldalon :tef293: :tef293: :tef293:
     
  12. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    vége

    Kíváncsi leszek a turul tracker-re :tef161:
     
  13. karolina1213 /

    Csatlakozott:
    2011. július 31.
    Hozzászólások:
    60
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sajnos én is igy vagyok

    Sajnos én is igy vagyok vele,de mongyuk én azér naponta látogatom ,de nem egy hiper szuper oldal,de attol még szeretem és nem szivesen válnék meg töle.Csak szerintem vannak töle jobb oldakak is.
     
  14. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ztraki

    Nos az látszódott,hogy szenved az oldal.
    Én a magam részéről kihagyom az új oldalt,köszönöm.
    Nagyon szinpatikus volt az írás de én a fent említett c* nevű ezek szerint ex Ztrakis moderátor miatt nem használtam már a Ztrackert mert inkorrekt,modortalan illetőnek találtam saját tapasztalatban,és mások is panaszkodtak rá.
    Szóval ahol ő moderátor ott én nem leszek tag.
     
  15. karolina1213 /

    Csatlakozott:
    2011. július 31.
    Hozzászólások:
    60
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szia ,szerintem ha nem a

    Szia ,szerintem ha nem a Ztrakirol lenne szo hanem a Bithumenröl vagy az nCorerol lenne ,akkor4 neked is más lenne a véleményed.
     
  16. diablo62 /

    Csatlakozott:
    2011. július 29.
    Hozzászólások:
    753
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    Nyugdijas
    Lakhely :
    Tatabánya
    turul
    én már reggeltem ztracker nevemmel.
    majd kiderül milyen lesz.
     
  17. diablo62 /

    Csatlakozott:
    2011. július 29.
    Hozzászólások:
    753
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    Nyugdijas
    Lakhely :
    Tatabánya
    zt

    nekem már be se jön az oldal 504 gateway
     
  18. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    turul

    én még nem regisztráltam. nem tetszik a címe. Mi az, hogy turultracker.eu? az az 1-es nem tetszik :tef293:
     
  19. diablo62 /

    Csatlakozott:
    2011. július 29.
    Hozzászólások:
    753
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    Nyugdijas
    Lakhely :
    Tatabánya
    turul

    lehet hogy rosszul látom de mintha árpád sávos zászlo lenne.nem akarok megbántani senkit és bocsánat ha nem igaz.
     
  20. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    zt...
    Kis változás : Az oldal jelenleg nem elerheto.
    The server is too busy at the moment. Please try again later. A szerver jelenleg túlterhelt, a belépést próbáld meg késöbb!