Zsófit Leszbikus Szerelemmel Üldözték

A témát ebben részben 'Mozi & Tv Hírek!' SuperMario56 hozta létre. Ekkor: 2015. február 19..

  1. SuperMario56 /

    Csatlakozott:
    2011. június 03.
    Hozzászólások:
    11,477
    Kapott lájkok:
    2,079
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    2015. 02. 19. 18:01 ,ORIGO

    Két éve fut az Éjjel-nappal Budapest: a fiatalok nézik, a szülők meg aggódnak, hogy a szereplők laza életvitelét le ne másolja kiskamasz gyerekük. A sorozat készítői ebből kifolyólag nagy hangsúlyt fektetnek arra, hogy ne csak az érem egyik oldalát mutassák be a nézőknek. Egy ünnepi városnéző körúton találkoztunk a szereplőkkel.

    467 órányi anyag: ennyi készült eddig Magyarország egyik legnépszerűbb napi sorozatából, az Éjjel-nappal Budapestből. A sorozat kreatív producere, Herman Péter, és a főszereplők egy budapesti városnézés keretében ünnepelték meg a kétéves szériát. Herman a buli elején meg is jegyezte, hogy jelentős trendteremtő ereje van a sorozatnak, továbbá, hogy a „számos fanyalgó megjegyzés ellenére is jelenleg Magyarország legnépszerűbb sorozta az Éjjel-nappal Budapest."

    [​IMG]
    Együtt a csapat
    Forrás: RTL Klub

    Az érzelmes, de örök lúzernek beállított Lalit alakító Kamarás Norbert az Origónak elmondta, hogy nagyon örült annak, hogy idáig eljutott a sorozat, de az induláskor maga is nehezen gondolta volna, hogy ez a két év egy ilyen, sima és zökkenőmentes diadalmenet lesz, pedig nem is követette az eredeti német verziót.
    „Nem volt szabad néznem, hiszen ha elkezdem a német Lalit nézni - aki amúgy Ole - akkor akaratlanul is afelé vittem volna a karaktert. Ugyan valahogyan le van írva az, hogy mit kell játszanunk, de nagyon sok minden múlik azon, hogy én, Norbiként mit viszek bele a figurába. A karakter 60 százalékban én vagyok" – kezdte.

    Mit szól anya?

    „Kezdetben a legnagyobb aggályom az volt, hogy a szüleim mit szólnak ahhoz, amit csinálok a tévében. Viszonylag tabu volt a szex nálunk és nem tudtam, hogy mit szólnak a szeretteim, ha csókolózom, és szexelek a tévében egy lánnyal. Amúgy könnyen ment, és támogatnak ebben" – mondta a Hősük terén.

    [​IMG]
    Lali alapszereplő
    Forrás: RTL Klub

    Egy dokureality-ben a rajongók sokszor hajlamosak elfelejteni azt, hogy az adott karakter nem vagy nem teljesen valós, de Lalinak, vagyis Norbinak ezzel szerencsére nem volt még baja. „Lalit mindenki szereti, de legalábbis a többség. Az utcán is ez van, elmondják, hogy miattam nézik a műsort, sőt, hogy a napjukban az az egy jó dolog van, hogy esténként rajtam tudnak nevetni. Köszönik, és nagyon szeretnek érte. Az, hogy ismerkedésnél Lalit keresik, az baj vagy is nem... de inkább egyelőre nem zavar, mivel még friss a dolog, és még ebben élek, hiszen abszolút felvállalom és szeretem ezt a figurát" – vigyorgott.

    Zsófinak is volt baja

    Nem volt ilyen szerencsés a Zsófit alakító, a sorozat előtt modellként dolgozó Kovács Bettina Dóra, akinek már volt bizarr esete a sorozatbeli ismertségéből adódóan. „Nagyon kedves, amikor a hölgyek rajonganak, viszont amikor ez túlmegy egy szimpla rajongáson, és némi közeledéssel társul, akkor az elég ijesztő tud lenni" - mesélte, majd kérdésünkre megerősítette, hogy leszbikus jellegű ajánlatételről volt szó.

    Forrás:Zsófit leszbikus szerelemmel üldözték