Zuckerberg végre lediplomázik

A témát ebben részben 'Hírek!' CF dealer hozta létre. Ekkor: 2017. március 09..

  1. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    [​IMG]

    Mark Zuckerberg visszamegy beszédet mondani a Harvardra. Tizenkét éve iratkozott ki az egyetemről a Facebook megalapításakor, tanulmányait sosem fejezte be, most mégis megkapja dipomáját.


    A Hardvard Egyetem közzétette honlapján, hogy az idei diplomaosztón egykori diákjuk, Mark Zuckerberg fog beszédet mondani. Az egyetemtől egyben díszdoktori címet is kap a Facebook-vezér, annak ellenére, hogy másodévesként otthagyta 2005-ben az egyetem informatikai szakát.

    Ekkor ugyanis már gőzerővel dolgozott a Facebook fejlesztésén, és minden idejét a közösségi oldalnak akarta szentelni.

    Zuckerberg a hírt egy videóban jelentette be, amint épp a Microsoft-alapító Bill Gates-szel üldögél a kanapén, miközben iPhone-jára megérkezik a Harvard meghívója. Gates közben rágcsál mellette. A két hírességet nemcsak az informatika szeretete köti összeBill Gates sem végezte el a Harvardot.Tíz évvel ezelőtt ő mondott beszédet az egyetemen, épp abban az évben, amikor Zuckerberg felesége, Priscilla Chan lediplomázott. Gates ezért felajánlotta, hogy a jeles alkalomra felkészíti Markot, és segít beszéde megírásában is.

    Zuckerberg május 25-én áll majd mikrofon mögé a Harvard udvarán.

    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...
     
    • Like Like x 1
  2. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ez jó! :tef293:
    Szegény Stadler bácsi,ha tudta volna,hogy ez így megy....Biztos kérte volna a 8 állt. ról a bizonyítványt,miután milliárdos lett... :tef161:
     
    • Like Like x 1